How's your sex life going on,anons? Mine's great. Pic related. (of course the wall of text is mine)

How's your sex life going on,anons? Mine's great. Pic related. (of course the wall of text is mine)

>inb4toomuchtextandemotes
If Chad gave her so much attention, she would spray her phone with pussy squirt instantly.

Attached: dating for a 5 guy.png (562x714, 29.55K)

hows the 30-35 range doing on boners? mine are weak as fuck. unless it stays in the hole, my dick wont stay hard, i havent fucked my gf in a year..

and then no chance i am keeping it hard with a condom on.
does anyone here use condoms?
lol.

also the girl has to be attractive or my dick wont stay hard. fuck.1

wtf, jak ona wyglada opie? zapostuj jej zdjecie. jesli to piekna alternatywka to glupi jestes ze z takim wallem idiotycznego tekstu, z ktorego nic nie wynika, cos probujesz zaczynac.

>If Chad gave her so much attention
Chad wouldn't give her so much attention. Chad does what he wants and takes what he wants. He doesn't simp, even if girls want him to, and it makes him much more desirable because every girl wants to be the "special one" that makes him write a pathetic wall of text for her. Because then that pathetic wall of text is coming from a man who the women actually respect and making a high status desirable man simp for you is the end goal of every woman's life.

Kurwa jestes nia? Skad wiedziales ze piekna alternatywka akurat?

Wygladasz jak debil

>Chad wouldn't give her so much attention. Chad does what he wants and takes what he wants.
I know, I just said how it's not the cause of it, because if it came from Chad, she would be grateful that he used his time to type long message for her.

Ale w sumie to jak nic nie wynika z wiadomosci, przeciez pisze ze chce sie poznac i czego szukam, itd?

latwo sie domyslic. jak jestes brzydki to po chuj startujesz do pieknych lasek? laski sa takie same jak ty, tez lubia ladne buzie. po prostu zagadaj do dziewczyny tak samo atrakcyjnej jak ty, bo za pieknymi alternatywkami jest 300 takich jak ty. w polsce (statystycznie) zeby byc incelem to serio trzeba sie wysilic, jestes taki sam jak te hypergamiczne laski sliniace sie do oskarkow debilu. tylko pompujesz ich ego.

Ale skad wiedziales ze akurat alternatywka, przewaznie alternatywki nie sa piekne.
Either way, kobiety sa po to zeby wygladac, po co mi ona jak nie do bycia z nia itd? Co mi moze kobieta zaoferowac poza wygladem?
Wiec jak jesli jego mi nie zaoferuje to po chuj mi jakakolwiek. I ogolnie nie wiesz jak wygladam bo np geomaxingujac nawet takie Niemcy na Tinderze to mi szlo kurwa 100x lepiej i ladniejsze od niej do mnie same pisaly.

>bo za pieknymi alternatywkami jest 300 takich jak ty. w polsce (statystycznie) zeby byc incelem to serio trzeba sie wysilic,
No to sobie poczytaj wykopka na hasztagu #p0lka i #przegryw. p0lki to najbardziej hipergamiczne suki w Europie.

Attached: p0lka.png (1192x1520, 1.02M)

po pierwsze nie pisze sie takich walli tekstu, zaczyna sie krotka sensowna wiadomoscia. w wiadomosci zamiast naturalnie zaczac zaczynasz spuszczac sie, jaka to ona piekna nie jest, o kurwa, wow. ona to doskonale wie, uwierz mi takie laski maja dosc sluchania o tym jakie sa piekne. jeszcze to "head pats" i zapierdol emotek, jest to strasznie zenujace. zamiast mowic o tym co w niej widzisz (ona doskonale wie jak wyglada), powiedz cos o sobie.

bo wspomniales o stylu, latwo sie domyslic. plus faktycznie dobrze z mordy wygladajacy mezczyzna nie pisalby jak ostatni przegryw. jak chcesz piekna to sam musisz byc piekny. proste. ale tacy jak ty mnie wkurwiaja niemilosiernie, jestes dokladnie taki sam jak hypergamiczne julcie, i jeszcze narzekasz na tym boardzie ze 10/10 cie odrzucila. jeb sie normiku mam nadzieje ze kiedys tak cie zycie urzadzi ze bedziesz tak samo zjebany i brzydki jak ja, zobaczymy czy wtedy bedziesz narzekac tutaj ze jakas stacy cie odrzucila.

I tried to read it but it's written in gibberish.

>wykop
pierdol sie normiku. mowie o statystykach, statystycznie w polsce i w rosji najtrudniej w europie byc incelem, bo jest wiecej samotnych wieprzy niz samotnych mezczyzn. jestes doklanie taki sam jak ta hypergamiczna suka ktora zaczela ten watek, spierdalajcie do wykopu zamiast zasmieciac r9k.

Powiem tak, 10 lat temu mialem dziewczyne poznana przez internet. Pierwsza wiadomosc nie roznila sie wiele od tej. Tez byla troche alternatywna mozna powiedziec.
W tej samej rozmowie sama zaproponowala pierwsza randke juz na poczatku.
TO nie ja robie cos nie tak, to babom sie popierdolilo.

>jestes dokladnie taki sam jak hypergamiczne julcie, i jeszcze narzekasz na tym boardzie ze 10/10 cie odrzucila
Nie przesadzalbym, ona ma mocne 7/10 (z makijazem) przy moim 5, nie ma az TAKIEJ przepasci

ja pierdole jaki cringe
user ja nigdy w zyciu nie mialem dziewczyny i nawet ja wiem zeby tak nie pisac xD

>mowie o statystykach, statystycznie w polsce i w rosji najtrudniej w europie byc incelem
Chce zobaczyc te statystyki i na czym one sa bazowane, ze niby IRL tak bardzo inny.

No patrz a twojej mamie sie podobalo anonie

a powiedz mi kiedy ostatnio widziales pare z duzo lepiej wygladajaca laska? to juz nie te czasy, teraz kobiety nie martwia sie o finanse, rodzine, itd. i tak samo jak juz te kurwy na zachodzie patrza na wyglad. takze jak jestes 5/10, to bedziesz mogl miec 5/10 (i jeszcze w swojej grupie wiekowej, a ta dzida jest wyraznie mlodsza od ciebie). i ciesz sie z tego bo juz w takiej ameryce nawet tego nie maja przez galopujaca hipergamie.

i co najlepsze startuje do jakiejs stacy alternatywki a sam widac stary 5/10 user xD i placze ze go alternatywka odrzucila xD no normalnie jakbym nie wiedzial lepiej to myslalbym ze op to jakas gruba locha placzaca za chadem.

prosze anonie, w raczke mnie teraz ucaluj

Attached: 199096_460s.jpg (460x396, 37.74K)

never text a female that much and never embarass yourself like that again. less is more.
you could only get away with that shit if u were chad like u said.