Hungarian Elections

>catalog
>ctrl+f
>no Hungarian election thread

who are you voting for, user? and why?

Attached: vokskabin result.png (408x687, 86.75K)

Okay Hungary bro, which is based and which is cringe?

What's t-t-the diffewence between Mi H-Hazank and Fidesz exactwy?!!

mihazánk is cwinge
whiwe Orbán speaks like a chad

Mi Hazánk is pretty based. Fidesz would be based in theory but their political "agenda" is just a mask - their only agenda is to be corrupt beyond belief and pocket the nation's wealth as much as possible.

In terms of the cultural spectrum, there's little difference. Mi Hazánk is preceived to be more radical, and they are completely anti-vax/anti-lockdown unlike Fidesz.

>votes for a gypsy

>gyorcsók vagy cigány

Attached: call it.jpg (479x958, 27.79K)

ismét kétharmad lesz
egy rakás mémmel készülök a teljes fideszes győzelemre
meg a proli ellenzéki reeeee-re

Kool-Aid

>->-
onye side w-want t-to turn k-kindewgawtenyews into twannies and s-s-send them off t-to ukwainye, t-t-the othew g-gives refuge t-to fags, pedos and criminyals

what t-t-the fuck

Fidesz ofc

Továbbra sem értem, hogyan lehet jó szívvel a fideszre szavazni. Kegyetlenül korruptak, az egészségügyet a saját nyerészkedésük okán züllesztik le, az oktatásunk romokban.
Ráadásul az egész kultúrpolitikai állásfoglalásuk egy álca: marketing és semmi több. Egy Kaleta/Borkai/Szájer ügy már önmagában elég indoknak kéne lennie, hogy egy jóérzésű jobboldali ne szavazzon rájuk.
Ez nyilván nem érv a többi párt mellett, csupán érv a Fidesz ellen... szóval érdekelne hogy ki mivel indokolja a voksát, mert számomra egyetlen érv sem maradt ami miatt a Fideszre érdemes szavazni.

Faszszopó janny-k valami szkriptet basztak az oldalra.

te kire szavazol majd?
vagy egyáltalán legálisan szavazhatsz?

Nem vagyok se cigány, se nő, se büntetett előéletű, úgyhogy igen, szavazhatok.
Jelen pillanatban se tudom, hogy a sok gyopár közül kit válasszak, de valószínűleg Migatyánk, jobb híján

What's the QRD for white people?

Orban will win, legitimately or not.

kutyapárt
kutyapárt
válassz magadnak kutyapárt

Jobb s-szewetem a 1-15%-os SZJA-t, mnt a 32%-osat.

>Nem vagyok se cigány, se nő, se büntetett ewőéwetű, úgyhogy *screams* igen, szavazhatok.
wehetnéw fiatalkorú

igazából megértelek
a fidesz kowwupt, d-de a fő d-d-dowgokban migráció k-k-küwpowitika j-jów csinálják
a d-dk jobbik ésa t-t-többi pont o-o-owyan kowwupt mint a fityisz, csak közben a c-cuckatnak kiszolgáltatják az owszágot...
a migatyánknak még n-n-nyem vowt wehetőségük k-kowwuptnyak wennyiük, d-de ha megnézed mit művewtek gödön, akkor wátod miért veszélyes, ahow ewéwték hogy a fidesz nye nyewjen és így a momentumosok v-v-vitték csödbe a várost...
szomorú töwtényet

>Mi Hazánk is pretty based. Fidesz w-wouwd be based in theowy but theiw powiticaw "agenda" is just a mask - theiw only a-agenda is t-to be cowwupt beyond bewief and pocket t-t-the n-n-nyation's weawth as much as p-p-possibwe.


This is L-L-LITERALLY t-t-the wibewaw party w-winye. OP is a weftist s-shiww t-twying t-to D&C by getting people t-to vote fow t-t-the 3% meme right wing party, uvw Fidesz who banned ^-^ t-twannyies, banned ^-^ migwants and k-kept weftists seething.

Why w-wouwdnt he win l-legitimately?!?1 I-Is t-t-the concept of democracy witewawwy t-too advanced fow w-w-westcucks!?

>voting

Attached: quiet_giggling.gif (540x275, 2.84M)

clown party fow t-t-the cwown world
the only based choice desu

>Mi Hazánk: right wing conservative
>Hatpárt: C-Coawition of opposition pawties, s-some members awe OK but most awe either weftists, pozzed or post-commies
>MKKP: "Hungawian Two-Tailed Dog Pawty", a witewaw joke party just like t-t-the nyame w-wouwd s-s-suggest
>ISZOMM and LA75: nyevew even heawd of them befowe
>FIDESZ-KDNP: c-cuwwentwy reignying party, pewceived t-to be conservative
There you go, Ahmet.

megfájduw a fejem ettőw a k-kibaszott uwuspeaktőw. Mindenesetwe köszi a választ.
Gödről vawami souwce!? Nem vagyok képben.

Attached: clown-world-pixel-art.gif (339x498, 394.03K)