Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: alma.gif (368x349, 48.83K)

kurva anyátok

kurva anyátok

Legjobb Lány nap!

Attached: IMG_20220902_070954.jpg (899x1301, 618.69K)

Attached: 1663203652370055.jpg (597x1024, 99.73K)

áldás
nem az én hibám, hogy ronda az arcom és egyetlen nő sem tudna megcsókolni öklendezés nélkül
nem az én hibám hogy alacsony vagyok, alacsonyabb a legtöbb nőnél és nem tudnak erős férfiként tekinteni rám aki mellett biztonságban lehetnek
nem az én hibám hogy kicsi vékony farkam van ami kiverésre sem jó nem hogy punciba rakásra
nem és nem és nem az én hibám
aki szexelhet az nem dolgozott meg érte, csakis a jó gének miatt teheti meg
mi pedig csak a rossz gének miatt vagyunk szüzek

hardcore orgazmushiány

Érdekes, ha alsónemű nélkül alszok, mindig reggeli fával ébredek

kene egy baratno(fiu)

Attached: D6778844-78CA-46BA-98E6-F258E5912B90.jpg (254x640, 55.1K)

nem az én döntésem

popi te vén buzi nem versz át
decsi jesti ku ádevárát géjakúm?

Napi horoszkóp 2022. szeptember 15.
A hátráló Merkúr igencsak megzavarja a szokásos ügymenetet. Ne hagyd, hogy olyasvalaki szóljon bele az életedbe, akiről úgy véled, semmi köze hozzá, hogy te mit csinálsz. Persze, ha a szavai sehogy sem mennek ki a füledből, az jelentheti azt, hogy mégiscsak igaza van.

csokisegget akarok

Attached: vlcsnap-2022-09-15-07h57m19s081.png (1920x818, 1.74M)

A legférfiasabb lengyel férfi

Vegyétek be a mai adag gyógyszert!

Attached: 1663219885536493.png (512x512, 377.08K)

Tudom hogy mitt gondols.

Latod es azt hiszed hogy: fú, jaj de ronda! Ki akarja latni ezt a buzi szemit megzavart FiuLany antichrisztus

De amikor mesz aludni - azt talalod ki hogy egez este ra gondolsz

Felebrets es megin ott van a agyadban.

Hat ez mitt yelent? Szereted vagy nem szereted? Buzi vagy vagy nem? Mitt gondol ram a nagymamam?

A Netflixes Ripleyddel együtt takarodj el

Sinnyrose-t szégyen nélkül szanaszét basznám

úristen ez a fos fonál még mindig él?
fostáros mustáros kapott már pinát azóta?

Dehogy, áttért a szisszifikációs gyakorlatokra. Anyjától kikönyörgött egy faszketrecet és egy műfaszt, azóta csak buzul itt egész nap. Mondtuk neki, hogy keressen munkát, de kényelmesen tesped a mamahotelben azóta is.

Leulok amikor pisilok

lol a buzik a leghűtlenebb gecik a világon, egy átlag buzi az aktív évei során 1000+ faszt szop le. szerinted meddig maradna ez a gecinyelő az ágyadban? max. két napig, utána keresne egy másik faszt, amit magába applikálhat. oka van annak, hogy a legtöbb buzi nem házasodik meg, egyszerűen képtelenek pár hónapnál tovább fenntartani egy monogám kapcsolatot és mivel literálisan halálra kúrják egymást, ezért folyamatosan tenyésztik a gyógyszer rezisztens nemi betegségeket, amit a nagy részük el is kap az élete során, aztán vérző seggel döglenek meg 50 évesen, teljes magányban egy lerobbant albérletben.
ha megint bűnös gondolataid támadnának emlékezz arra, hogy egy buzi fizikálisan és mentálisan képtelen szeretni téged, őt egyedül azt hajtja, hogy minél több faszt pakoljon magába, mielőtt kinyírja valami szuper STD vagy túladagol egy buzibár vécéjében. rövid és szomorú élet az övék.

Attached: FcoOMzeWQAcdlLV.jpg (1536x2048, 381.63K)

Ez is a szisszifikáció része?

Felizgat?

ki bantot teged

Attached: 145.jpg (620x830, 236.19K)

ez a vajda máté hogy ismeri ilyen tűpontosan részletekbe menően a homoszexuálisok természetét?