/polska/

edycja nocna

Attached: 1663175278441651.jpg (1280x937, 153.83K)

Other urls found in this thread:

files.catbox.moe/nafmr0.mp4
twitter.com/SFWRedditGifs

>nie byń paskudnym kłasimodo
>nie byń spergiem spierdoksem milczkiem
>nie byń nitem- rób coś w życiu, praca/studia jakieś zainteresowanie czy dwa, coś żebyś miał o czym mówić o sobie
>dobrze też cośtam się orientować co się dzieje w głównym ścieku to też temat zaczepka
dosłownie tyle

ja nie rucham bo nie umiem w majce i mam niskie iq wiec w sumie masz racje GENY

ok oski

>po prostu bądź sobą

Attached: 1638981937267.jpg (1080x1350, 120.56K)

zaraz idę na siłownię

zjarałem sie dobrym buchem

ja nie oski

jak mówi
ale najwięcej racji to i lewa góra trochu przy ciemna ta marynara imo do takich chinosów, ale w sumie to daje dobry kontrast z kolorytem twarzy więc jeszcze okej. lewy dół z takim swetrem to ja często w jesień. prawy dół ma dużo sensu jak masz do tego gotowe ze dwie marynary czy konserwatywne, sprawdzone kurtki np skóra w zamszu czy ta psuedowojskowa jak w usa noszą.

Attached: awMSOMq.jpg (1832x2748, 625.54K)

>teoria wieloświatów
>ciemna materia
>wszechświat w czarnej dziurze
>Newton był okultystą
>panspermia

Attached: 1647762341517.webm (960x540, 510.4K)

ty oski

tzw incel fashion

jak się robi przekreślony tekst?

ja przygup bo nie umiem w majce

nie ma za co maciek, jur łelkom, teraz idź ruchać świnki

nie czytam ale na obrazku to baza czy wzdryg? czad czy incel? oski czy marcel?

-testuję-
_testuję_
*testuję*

nic nie zrozumiałem

Attached: 1658622328025.png (884x897, 642.34K)

korci mnie żeby coś zacząć przeklejać

kompromitacja

po prostu powiedz koledze ze ladnie wygląda bro przeciez ludzie lubia komplementy

kopulacja

Attached: 1649821163164.jpg (180x130, 4.04K)

incel
jakby to samo nosil zac efron to wtedy chad

Attached: 1659741237319.jpg (245x360, 24.41K)

dajcie lato znów

ok ale jak życie powstało z materii nieożywionej

Gdzie jest najblizej was wiezienie?

Attached: mapa BIP.jpg (1052x728, 158.3K)

właśnie dobrze wygląda ale i tak mordą i wzrostem mnie moguje w zapomnienie

zdefiniuj materię ożywioną

C-czy to Tomasz Działdowy?!

a kto przy telefonie?

Attached: 1654932589205.jpg (180x130, 6.35K)

poproszę glamrap

wokół mie (postuję z więzenia)

Attached: 1645023055073.png (995x903, 660.81K)

jaka jest różnica między swetrem a bluzą bez kaptura

Attached: 1634203159512.jpg (400x400, 23.99K)

tu mapa placówek natomiast granice okregow nieprawidłowa

Attached: penitencjarnaMapaPolski1.png (1024x974, 403.01K)

tizujesz
pozdrowienia do więzienia

Attached: tom_2d_0000005.jpg (600x760, 308.02K)

dlatego nie ruchasz

OZ Bemowo?

Pozwać cię?

Attached: 98132982138931.png (472x416, 343.57K)

co się kurwa dzieje w tym Opolu? to nasza sycylia?

Attached: tom_2d_0000636_hitomi_takano.png (371x433, 153.87K)

tizuję bo lubię

Attached: z subami.jpg (791x791, 53.42K)

nie moge z tego czarnego prostokąta co mu wystaje przed głowe, jakby mial fryzure na elvisa

Attached: pobrane11.jpg (224x225, 6.7K)

Tacy to są gangsterzy, Bibic pewnie rozpakowywał kontener z Turcji żeby mieć towar na lajwy sprzedażowe FB w butikach Moje Kochane VIP, Francuz Mordą od dwóch tygodni pisze jedną szesnastkę i nie mógł wpaść a czeczeńscy bracia koledzy Altany pewnie mieli akurat trening i nie było komu bronić wielkich drylowców wiśni gangsterów z Warszawy. Liczę na jakiś beef WW, Adisza i WIFI Klanu z tymi pajacami z GM2L

raz dwa raz dwa to jest proba telefonu

słyszałem że tomek dwadecki na komendzie ma plecki
dobry był makowiec kąfidencie?

Attached: 1639254365603.jpg (469x564, 97.83K)

nachodzą mnie myśli przytuleniowe

picrel
proste i ciężko zjebać, ale zasadniczo to mnie jebie co na boardzie dla autystów mnie skarcą za gust.
z koszulą trochę tryhard i taki przesadzarz że może i dobrze anonki mówią że może być incel. ale jak się umie nosić to wszędzie można tak wejść, i z lepszego baru i z jakiegoś muzeum czy innego boomerowego teatru cię nie wyjebią.
no materiał i krój. bluza grubsza i gładsza zwykle.

Attached: 1426277467333.png (306x709, 375.58K)

ładnie to tak, tizować prawiczka?

Attached: tom_2d_0000876_Revy.jpg (1024x576, 50.94K)

– Mężczyźni popełniają 7 razy więcej samobójstw w stosunku do kobiet
– Mężczyźni 9 razy częściej mają wypadki śmiertelne w pracy
– Mężczyźni wykonują cięższe i bardziej ryzykowne prace w złych warunkach
– Mężczyźni statystycznie pracują więcej
– Mężczyźni przechodzą na emeryturę 5 lat później niż kobiety jednocześnie żyjąc od nich krócej
– 40 domów samotnej matki, żadnego domu samotnego ojca
– W przypadku rozwodu sąd przyznaje prawo do opieki nad dzieckiem praktycznie zawsze kobiecie
– To mężczyźni zawsze giną na wojnie i czołgają się pod ostrzałem wroga, kobiety mogą uciec
– W wyniku klęski lub wypadku to kobiety z dziećmi mają pierwszeństwo w ewakuacji. Mężczyźni zostają na sam koniec
– 10-30% mężczyzn wychowuje nieświadomie cudze dziecko
– Więcej funduszy zdrowia idzie na kobiety niż na mężczyzn
– Mężczyźni mają wyższe progi i wymagania w rekrutacji do służb mundurowych
– Mężczyźnie znacznie rzadziej udzielana jest pomoc mentalna w chwilach załamania
– Samotny mężczyzna, który chce seksu musi płacić, kobieta może swoje ciało sprzedać.
– 6x więcej funduszy jest przydzielane na leczenie raka piersi niż raka prostaty u mężczyzn.
– 80% bezdomnych to mężczyźni
– Mężczyźni otrzymują 60% dłuższe wyroki za te same przestępstwa co kobiety.
– System sprawiedliwości jest bardziej przychylny kobietom
– Mężczyźni otrzymują gorsze wsparcie ze stron samorządów i programów socjalnych w stosunku do kobiet

postuję z więzienia (bo społeczeństwo to więzienie w którym żyjemy)

chromosom Y = choroba psychiczna

files.catbox.moe/nafmr0.mp4
gówno mi możesz zrobić pizdeczko

co do kurwy

Attached: 1643963378114.webm (640x640, 722.23K)

kurwo jebana czemu dopiero teraz mi to napisałeś a nie 5 dni temu jak się kłóciłem z gf o to kto ma trudniej w życiu

– 20% oskarżeń o gwałt przez mężczyzn jest fałszywa
– Bodyshaming nie dotyczy mężczyzn
– Nawet nieatrakcyjna kobieta ma niemal pewne szanse na znalezienie partnera. Nieatrakcyjny mężczyzna jest skazany na samotnośc
– Samotność dotyka częściej mężczyzn, w grupie wiekowej 18-29 lat 51% mężczyzn jest singlami, kobiet tylko 32%
– Samotni mężczyźni czują się gorzej niż samotne kobiety
– Młodzi mężczyźni są gorzej traktowani w szkołach
– Statystycznie rodzice poświęcają więcej uwagi i opieki córce niż synowi
– W procesie rekrutacji na studia i do pracy kobieta będzie bardziej faworyzowana na to samo stanowisko.
– Socjal jest skierowany głównie dla kobiet
– Kobiety inicjują 75% rozwodów
– Mężczyźni są gorzej traktowani w zakładach pracy niż kobiety na tych samych stanowiskach
– Egzaminatorzy prawa jazdy bardziej faworyzują kobiety podczas egzaminów
– Mężczyźni częściej zapadają na ciężkie choroby psychiczne
– Płaczący mężczyzna ma metkę nieudacznika i często jest wyśmiewany, płacząca kobieta natychmiast otrzymuje tabuny wsparcia
– Mężczyzna musi zaakceptować obelgi w stosunku do jego wyglądu zewnętrznego, zrobienie tego samego w stosunku do kobiety zostanie uznane za seksizm
– Mężczyźni aby osiągnąć sukces finansowy muszą ciężko pracować, kształcić się i nieustannie rozwijać. Kobiety mogą przy minimalnym wysiłku zarabiać sprzedając swoje ciało na sex kamerkach lub portalach typu only fans
– Społeczeństwo nie wymaga praktycznie niczego od kobiet w porównaniu do mężczyzn

o kurwa

o to
niech nam dadzą rentę

Attached: 1636360426677.gif (498x498, 2.01M)

Obrzydza mnie to, że w kraju w którym mężczyzna jest dyskryminowany przez prawo istnieje takie zjawisko jak #spermiarz. Jak można być za tym by jeszcze bardziej ułatwiać życie kobietom? Przypomnę tylko te podstawowe przykłady sytuacji w których mężczyzna w p0lsce jest dyskryminowany:
1. Mężczyzna przechodzi na emeryturę 5 lat później niż kobieta tylko ze względu na to, że nie ma artefaktu zwanego #tzipa. Poza tym jest średnio na emeryturze 11 lat krócej niż #p0lka. Dodatkowo krótsze życie mężczyzn wpływa na wyższe emerytury kobiet. Możecie mówić, że kobiety rodzą dzieci, jednak chciałbym przypomnieć, że kobiety dostają wynagrodzenie za okres okołoporodowy mimo, że są na zwolnieniu.
2. Nierówne traktowanie w kwestii zdrowia mężczyzn i kobiet w p0lsce. Bardzo ważna kwestia ale równie mocno pomijana. Na raka prostaty w p0lsce umiera więcej mężczyzn rocznie niż kobiet na raka szyjki i raka piersi razem wziętych.
Mimo tego mammobusy i kampanie zdrowotne dla kobiet są bardziej rozpowszechnione niż te dla mężczyzn. Czas to zmienić!!
3. Kwestia uczelni wyższych i programów dla kobiet na studiów. Kobiety dostają dodatkowe punkty na niektóre kierunki tylko dlatego, że mają #tzipa między nogami. To nie jest fair!! Dodatkowo kobiet na uczelniach wyższych jest ponad DWUKROTNIE więcej niż mężczyzn, a pomimo to są prowadzone programy typu: „Dziewczyny na politechniki” i programy stypendialne tylko dla kobiet. To jawna dyskryminacja mężczyzn w instytucjach głoszących idee równości!!

postuję z więzienia (kurwa pomóżcie ja jej nie zabiłem przysięgam)

nawet nie czytam

no fajna incel lista żeby racjonalizować bycie w dolnym 1% społeczeństwa

>przesadzarz
debil daje radę jak sięubierać dymajcie mnie

wiem, że to niemoralne ale fajnie wierzga jak sie go tizuje
czasami lepsze to niż /monke/ na /gif/

Attached: 1648000391250.png (1920x1080, 1.36M)

te pistoleciki to ma nielegalne z kaliningradu ale policja przymyka oko bo sprzedaje każdego kogo pozna, tu też patrzy co kto postuje

4. Kolejną bardzo ważną kwestią są limity w pracy. #spermiarze doprowadzili do tego, że mężczyzna o takiej samej wadze jak kobieta ma obowiązek podnosić większe ciężary w pracach fizycznych. A to dlatego, że nie ma #tzipa. Mimo większych limitów wagowych ma dostawać takie samo wynagrodzenie za pracę!! To jest karygodne!!! Przypominam, że w p0lsce jest jeden z najniższych wskaźników nierówności płacowych na świecie, a w 4 z 16 województw kobieta na tym samym stanowisku zarabia już więcej od mężczyzny. #feminizm traci powoli swoje argumenty i szuka kłamstw na szukanie niepotrzebnego poparcia by dalej dyskryminować mężczyzn.
5. Przykładów możnaby podawać więcej, ale tutaj podam ostatni by nie przedłużać za bardzo. W sądach, a w szczególności w sądach rodzinnych mężczyźni są gorzej traktowani od kobiet. W tym kraju nie istnieje w praktyce coś takiego jak gwałt na mężczyźnie. Kobieta Ciebie zgwałci to się ciesz!! Poza tym zdarzają się przypadki gdzie mężczyzna musi płacić alimenty na dzieci, w których ojcostwo został podstępnie wplątany. Płacenie alimentów na kaszojadów, które zrobił X lat wcześniej #chad, a p0lka przez lata oszukiwała, że to dziecko faceta, jest KARYGODNE, jednak w p0lsce to nie są pojedyncze przypadki. Nie będę już mówił o tym, że mężczyźni przegrywają ponad 80% spraw o opiekę nad dziećmi w sądach rodzinnych.
Czy mężczyzna jest aż tak fatalnym rodzicem w tym kraju by nie móc opiekować się dziećmi? Nie sądzę!! Na koniec chciałbym jeszcze wspomnieć o tym, że średnio mężczyźni w p0lsce za te same przestępstwa dostają surowsze wyroki bo mają inne narządy rozrodcze.

>files.catbox.moe/nafmr0.mp4
nie wejdę bo wirus
>JEST NIEDZIELA MINĘŁA 21 JEST ZIELONA POŚWIATA

>haha on zrobil bład ortograficzny wygrałem dyskusje

czemu kurwa jeszcze nie ma jakichś filtrów na te zjebane wyrażenia z wykopa żeby maras z automatu cykał tych popierdoleńców

Ludzie zastanówmy się do czego doprowadza takie zjawisko jak #spermiarz. Kobiety już teraz mają więcej praw w pewnych kwestiach od mężczyzn, a z biegiem czasu będą miały ich jeszcze więcej. #feminizm nie chce równości płci, feminizm chce więcej praw dla kobiet!! Czy na jakimkolwiek #marszkobiet mówiono o jakimkolwiek prawie do aborcji dla ojca dziecka? Nie!! Mimo, że też jest tam jego materiał genetyczny nie ma prawa decydować o potencjalnym dziecku! To nie równość!!
Mężczyźni w Polsce są systemowo dyskryminowani.
Oprócz stronniczych mediów przedstawiających nas jako przestępców i zagrożenie musimy się mierzyć z niesprawiedliwym i nie logicznym prawem.
Porównajmy dwie sytuacje:
W pierwszej w nich mężczyzna kradnie ze sklepu słuchawki za 300 zł.
W przypadku złapania go na tym może dostać mandat do 500 zł( w przypadku kradzieży powyżej 500 zł sprawą zajmuje się już sąd)
W drugiej sytuacji mężczyzna idzie z przygodnie poznaną kobietą do łóżka która jednak potem twierdzi że to był gwałt.
Mężczyźnie w tym wypadku grozi kara do 12 lat więzienia.
Pomimo że na wolnym rynku cena tego typu usługi za godzinę wynosi średnio od 200 do 350zł.
Jest to rażąco niesprawiedliwe.
W przypadku gdy ofiarą jest kobieta kara jest ustalana arbitralnie a nie na podstawie realnej wyceny poniesionej szkody.
To jest podstawa problemów mężczyzn.

postuję z więzienia (przecież ona miała 495 lat)

wykopek w natarciu

ok ale kto pytał

Ja rozpoczynam moją kampanie społeczną pod tytułem:

TYLKO CIASSSNE AZJATKI

Jest to kampania społeczna mająca na celu zachęcanie mężczyzn by nie tolerowali pasywnej przemocy kobiet wobec mężczyzn oraz promująca tradycyjny model rodziny.

Padłeś ofiarom roszczeniowej Polki? Zgłoś się do nas! Nie możemy być bierni w obliczu biernej agresji skierowanej w niewinnych mężczyzn!

postuję z więzienia (nara prawiczki)

>ej mati dawaj natrzemy anona śniegiem on i tak się nie postawi

Attached: 1653895032330.jpg (389x353, 37.54K)

skończyłem ostatni odcinek krawędziarza... brzydzi mnie to anime
jest takie jakby ktoś zlecił utalentowanym ludziom zanimować jego fanfik na budżecie kinowej produkcji
jeżeli nie znasz materiału nie warto próbować zrozumieć
magicznej supermocy bohatera nawet nie próbują wyjaśnić bo wiedzą że nia ma sensu
jest nieprzyjemnie groteskowe, myślą że żarty o masturbacji to dorosły humor
pacing jest okropny, nawet na chwilę nie zmieniają tonu
cała struktura jest zupełnie rozjebana, masz jakby dwa prologi
gdzieś w połowie cały konflik jest rozwiązany i się wiją bez celu aż do finału
a nawet gdyby chodziło o samą podróż to brak w niej motywu czy morału
żadnych trików pisarskich, dosłownie nie ma nic nad czy można się chwilę zastanowić
oglądasz dla animacji i wychodzisz
bohater to jakiś selfinsert Dawidka, którego nie da się lubić
wszystkie najlepsze postacie zabili
no i jest adaś smaszerz na siłę wepchnięty bo hehe był w grze
plot to gówno, postacie słabo wydewelopowane
nie będąc złośliwym dalbym temu 4 z 10
dlatego że wdg mnie zmarnowali tylko dobrą animacje

Attached: 1662035026658105.jpg (236x188, 12.32K)

chodzę do fryzjera raz na 3-4 miesiące
nie rucham

>dyskusje
nie pojebało ci się coś wycopek

Agniszka Gokunobaka Szajewska (tak pisze na pudełeczku)
dobrze gada, każdy user szaraczek posiadający zainteresowania dostanie swoją Marin Kitagawę

Attached: 1641671302892.jpg (1280x720, 467.07K)

nie wiem czego się spodziewałeś po netflix

przeczytałem całe

Attached: 1650866902345.jpg (750x750, 52.92K)

zaspamowałem

bo to nie jest jakieś gówno dla pseudointelektualistów ala texhnosmród tylko kino dla fanów akcji z wysokim testosteronem (Wojownik szos, Robocop, Francuski łącznik)

w piździe to mam
jak p*laczki miały z tym jakąkolwiek styczność to gówna na kilometr nie dotknę

SIOSTROOOOOO ON ZNOWU KOŁPUJE

Dobra, wyplerdalaj już bo tych Twoich bezbekowych komentarzy przy każdym poscie to nie da się czytać, idź cmoknij tate w dydola, liźnij jajko i pomóż mamie ziemniaki obrać między jednym a kolejnym wplerdolem od ojca Ty niedorozwinięty szczynopijco z nory pod oborą ciotki wójta. Powinni ci ucinać po jednym palcu tak dla przykładu i wysłać do łagra na rok, zaplerdalać za garść zboża i nabrać ogłady ty produkcie zyebanej popkultury dla niedoyebanych koniobijców z odciskami na łapach od walenia konia zamiast uczciwej pracy. Sraam ci do ryja z drugiego piętra yebany nieudacznku.

Ludzie zastanówmy się do czego doprowadza takie zjawisko jak #incydent. Youkai już teraz mają więcej praw w pewnych kwestiach od kobiet z wioski, a z biegiem czasu będą miały ich jeszcze więcej. #Yukari nie chce równości youkai i ludzi, Yukari chce więcej seksu dla youkai!! Czy na jakimkolwiek #spotkaniepodziemnychyoukai mówiono o jakimkolwiek prawie do odmowy ruchania wróżki? Nie!! Mimo, że też jest tam jego materiał genetyczny nie ma prawa decydować o tym czy chce cudzołożyć z latającym ćwokiem! To nie równość!!
Ludzie w Gensokjo są systemowo dyskryminowani.
Oprócz stronniczych gier ZUNa przedstawiających nas jako słabych i nie umiejących strzelać z danmaku musimy się mierzyć z nienasyconymi i nie wyżytymi youkai.
Porównajmy dwie sytuacje:
W pierwszej w nich mężczyzna idzie sobie przez wioskę i zaczepia go ludzka kobieta.
W przypadku odmowy nic się nie dzieje i idzie chłop do domu.
W drugiej sytuacji mężczyzna idzie do lasu, a tam jakiś pies albo inne tengu robi na nim gwałt.
Mężczyźnie w tym wypadku grozi kara wydojenia wora do sucha.
Pomimo że w świecie zewnętrznym nie ma napalonych mitycznych stworów z japońskiej mitologii.
Jest to rażąco niesprawiedliwe.
W przypadku gdy ktoś kto miał szczęście mieszkać w gensokjo może se ruchać youkajki i wróżki kiedy mu się podoba, a Anoni tutaj cierpią.
To jest podstawa problemów /jp/.

Attached: __yakumo_yukari_touhou_drawn_by_kanpa_campagne_9__sample-e3ccba1608b7b0121fc6ea5221b76943.jpg (850x1203, 107.26K)

cyberpunk baza
anime baza
anime + cyberpunk = podwójna baza
proste jak

Na sprzedaż nowe mieszkanie w inwestycji BIAŁY DOM VIP 12 o powierzchni 51,12m2, w stanie deweloperskim, do własnej aranżacji wnętrz, w budynku wielorodzinnym

Attached: mieszkanie-grady-woniecko(1).jpg (1024x768, 188.46K)

>Dobra, wyplerdalaj już bo tych Twoich bezbekowych komentarzy przy każdym poscie to nie da się czytać, idź cmoknij tate w dydola, liźnij jajko i pomóż mamie ziemniaki obrać między jednym a kolejnym wplerdolem od ojca Ty niedorozwinięty szczynopijco z nory pod oborą ciotki wójta. Powinni ci ucinać po jednym palcu tak dla przykładu i wysłać do łagra na rok, zaplerdalać za garść zboża i nabrać ogłady ty produkcie zyebanej popkultury dla niedoyebanych koniobijców z odciskami na łapach od walenia konia zamiast uczciwej pracy. Sraam ci do ryja z drugiego piętra yebany nieudacznku.

Attached: 1652115860145.png (811x1049, 164.29K)

wzorowy user

user znaczy obiekt testowy bo karol był ciekawy jak się kogoś poddusza

Widać, że łobuzowałem przy tym obrazku?

Attached: 1661635123017.png (307x506, 72.65K)

dziękuję że wymęczyłeś, żebyśmy my nie musieli
>każdy user szaraczek posiadający zainteresowania dostanie swoją Marin Kitagawę
a obiecujesz?

Attached: tom_2d_0000888_Taiga_Fujimura.gif (322x495, 2.06M)

czemu okna tak nierówne