/ex-yu/

ukrajinsko izdanje

Attached: IMG_20220524_131010_758.jpg (800x590, 35K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=BglLpAaNP1A
twitter.com/NSFWRedditImage

svako ispod mi je pushio kurac

Šta, niko se ne usuđuje odgovoriti osim mene (renomiranog pedera)?

HAHAHAHA VITO JAZAVAC AJDE SE SKINI SA DOPA BEZ SUBOKSONA ZNAM DA NE MOZES AAAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHA

Cacak cacak sumadijski rokenrol to je zivot moj i tvoj oj moravo oj
youtube.com/watch?v=BglLpAaNP1A

Attached: brena.jpg (1123x1132, 1.58M)

Pa logicno je jebo ga ja

>ne nego bolje ribe imaju boljeg momka pa kalkuliraju s kim ce prevarit, a ruzne nisu toliko izbirljive ako su u vezi
Dobre ribe znaju da su dobre, znaju svoju vrijednost
Dok ruzne pak znaju da su ruzne, i zbog tog su jako nesigurne, i zbog tog one lakse daju haha
E sad to sto neki umobolesni retardi simpuju za ruznim trebama je jebeno jer se onda one ufuraju da su nesto, pa postanu lose osobe ko sto je ovaj prvi user spominjao
U svakom slucaju tim ljudima treba po glavama skakati

NA MENI SAMO PLISHHH VISKI PA MOJITOOOO

Eo opet sam se napio a vi sta radite u ovo petak vece

evo brate brojimo dane do smrti

>Pa logicno je jebo ga ja
ne kuzim zasto je logicno osim ako mislis da su svi govna, sto u bosni mozda i je tako

pa debilu sta mislis sta bi prosjecni incel napravio da dobije neku moc nego jebao sto vise picki

ima zena koje su inteligentne ali su i pored toga velike neznalice. u svakom slucaju sa zenama nema price jer ne znaju ni istoriju ni geografiju a i za politiku ih boli kurac.
bas neki dan objasnjavam devojci zasto ukrajinci ne daju rusima bazu u izyumu, uzeo da joj crtam trasu fronta i provalim da ona nema pojma ni gde je slovyansk ni lysychansk i nikoji kurac

jasenovatz tour guide

sutra radim a sad sam pijan

dubokoumne teme trenutno na exyu slikodasci

jesi ti ja?

epski prd trenutak

zakon bude kao ne smijes jebat maloljetnice

Attached: 1590858318167.jpg (1944x2592, 960.81K)

i ja isto

>imala je 17 godina 364 dana 23 sata i 3599 sekundi bolesnice

A sto se tice varanja
Ako si dobar /jebach/ i dobro izgledas i nisi manlet uopce se ne moras oko tog sekirat