Kurva anyátok - Legjobb Lány kiadás

kurva anyátok - Legjobb Lány kiadás

Attached: 1600x2560-1200253-Neon-Genesis-Evangelion-anime-girls-long-hair-cleavage.jpg (1600x2560, 435.16K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=Yhd3cRqkh70
twitter.com/NSFWRedditVideo

you didn't put it in the subject therefore nag (not a general)
also you're supposed to name the filename something i forget what you magyartards do for this
at least you got the apple

Az angolszászok a világ testét rágó férgek

>Az angolszászok a világ testét rágó férgek

Attached: file.png (800x900, 180.75K)

áldás
nem az én hibám, hogy ronda az arcom és egyetlen nő sem tudna megcsókolni öklendezés nélkül
nem az én hibám hogy alacsony vagyok, alacsonyabb a legtöbb nőnél és nem tudnak erős férfiként tekinteni rám aki mellett biztonságban lehetnek
nem az én hibám hogy kicsi vékony farkam van ami kiverésre sem jó nem hogy punciba rakásra
nem és nem és nem az én hibám
aki szexelhet az nem dolgozott meg érte, csakis a jó gének miatt teheti meg
mi pedig csak a rossz gének miatt vagyunk szüzek

Hogy őrjöng a belterjes szubhumán lol

Marha geci zsido majom… miert nem tuds csinalni egy rendes fonalt

Lmaoo hogy őrjöng a másik angolszász féreg is, hát ez a reggel fergetegesen indul

A magyar valóság

Attached: Screenshot_2022-09-08-01-31-46-500_com.badoo.mobile.jpg (720x1650, 519.13K)

jó szó schekszi schekszi schekszi
youtube.com/watch?v=Yhd3cRqkh70

Attached: 8CHrBQ0.gif (510x652, 412.55K)

Anonnak ki a vajfúja a tegnapi gulyásmarcis diáktüntis beszélgetésböl?

Ma is lesz szűzleolvadás a kondi szó hallatán?

„Novemberben már nem fizetünk” – bedönthetik az államháztartást a települési rezsiszámlák
A települések kivéreztetésében ötletdús volt a kormány, most viszont nincs pénz a menzákra, a világításra, a villamosok működtetésére.

>Ma is lesz szűzleolvadás a kondi szó hallatán?

Attached: sxyp_hova_mennek5.jpg (500x500, 61.73K)

Napi horoszkóp 2022. szeptember 8.
Munkahelyi viták nyugtalanítják a lelkedet csütörtökön. Különösen az egyik kollégával való viszonyod borzolja az idegeidet. Szerencsére nincs köztetek feloldhatatlan ellentét, csak próbáld meg a másik oldaláról is picit megközelíteni a problémát. Rájössz, neki van némi igaza, nemcsak neked...

seggler vagyok

utálom a húgykránokat

Nem várt helyen robbant be az ukrán ellentámadás: eddig úgy tűnik, igencsak jól halad a dolog

Mi a bánatos fasz ez a cloudflare checking?
Történt valami új törvény vagy mi a rákos geci?

A 24.hu és a HVG korábbi újságíróját nevezte ki kommunikációs igazgatójának a Momentum

Attached: 718637_ricsi.jpg (1200x675, 169.66K)

muszkák KAFF

...

Nagy a baj, nemzeti kulturális intézmények zárhatnak be
Valóságos pánik van a minisztériumban, nem tudják, mi lesz a megoldás.