/polska/

edycja Fauny

Attached: 1661882454379048.jpg (1312x2000, 327.21K)

give me white polish gf now

Attached: _91408619_55df76d5-2245-41c1-8031-07a4da3f313f.jpg (976x850, 57.91K)

co powiedziałeś
w sumie to nic

BLACKED podedycja

Attached: 1662139459452040.jpg (452x1012, 71.67K)

same

xD

Attached: Differences-between-Flora-and-Fauna-Flora-vs-Fauna.jpg (900x472, 62.65K)

tu ryba wzywam cie akwarium

czemu jak sie zaczyna nowa to nagle fromplanks

dzisiaj pierwszy piątek więc mam nadzieję że byliście się wyspowiadać

cycki se usmaż

o tej francy nie lubie
to telewizyjny kuriwszon jeden

żydzi chcą zniszczyć białą rasę
czytajcie protokoły mędrców syjonu

przecież protokoły to fejk xD

odpalam jeroski iv i bede w nie GRAŁ kurwa

>żydzi chcą zniszczyć białą rasę
czemu?

Attached: 1644736615817.jpg (870x1318, 486.65K)

>20:40
>ciemno jak w dupie
skurwesyny gdzie mój dzień trwający do 22

Każdy spierdon co nie rucha zrobił więcej dla zniszczenia białej rasy niż jakikolwiek żyd.

>white
>polish

Pracuję od roku i jeszcze nic sobie za te pieniądze nie kupiłem, oprócz tego co straciłem na bitcoinie
myślę żeby wydać 2 tysiące zł na Switcha i gry do niego ale w sumie ja już praktycznie nigdy nie gram w gry
ale z drugiej strony gry które mi się najbardziej podobały to te na DS i 3DS

spierdony to produkt żydowskiej inżynierii społecznej

Czyli jako biologiczna broń żydów powinienieś się zabić dla dobra białej rasy

>ciemno jak w dupie
co fajnie było na tej wycieczce?

nie wiadomo czy to fejk ani nie wiadomo czy to prawda

No więc wpadła do Przemyśla się ze mną spotkać i coś tam załatwić na naszej gówno uczelni. Spędziliśmy wtuleni w siebie kilka godzin na ławeczce w parku. Rozmawialiśmy o wielu różnych rzeczach ale przede wszystkim o naszym związku. Czego oczekujemy i jak będzie nam się żyło. W sumie jest ona trochę pojebana. Leczy się psychiatrycznie co jest bardzo drogie. Kiedy była mowa o zarobkach i powiedziałem że w Niemczech jest bardzo dobra kasa to aż jej się oczy zaświeciły, mimo iż powiedziałem że na razie tam nie jadę. Oprócz tego wypytywała o SEX. Wyraziłem jasno że nie będzie kurwa żadnego duszenia ani wiązania co ją bardzo nie pocieszyło, ale powiedziała że będziemy się ruchać, tylko że ma zasadę że najpierw kilka randek. Odprowadziłem ją na busa i się pocałowaliśmy na pożegnanie
I tutaj muszę stoczyć bitwę sam ze sobą. Odpowiedzieć sobie na pytanie czy z nią będę. Bo wiem że nie chcę. Ma chujowe zainteresowania, styl bycia i ogólnie jest trash, ale ja muszę mieć dopaminkę w gadzim mózgu. Chciałbym być z taką kosplejerką jak Marin Kitagawa albo minimum z łibusiarą. Wiem że to grzech ciężki ale myślałem tak sobie żeby zaruchać i spierdolić.

Attached: FbT9jFIUcAEcAk4.jpg (2893x4092, 1.21M)

nudzi mi sie jak chuj i tylko gapie sie w ekran ale i tak tego nie przeczytam

kto te bajania przeczyta schizolu prośba xd

>Jarosław Wolski: Obym się mylił, ale to wygląda na poważną porażkę Ukrainy
>"Mój pierwszy i jeszcze niepewny wniosek jest taki, że działania na północ od Dniepru, jakie widzimy, to prawdopodobnie jednak jest niedoszła ukraińska ofensywa, która jest drugą poważną porażką ukraińską" - ocenił Jarosław Wolski, cywilny analityk wojskowy. "Mam nadzieję, że się mylę" - dodał.

ale normik ha tfu na ciebie

poczytaj co tam w mjanmarze się dzieje

dobra bo zaraz dzwonek będzie
siema

Na wattpadzie by się sprzedało. user ma potencjał. Jako niespełniony producent filmowy stwierdzam, że romantyczne fantazje dla spierdonów to następny kopalnia złota dla wytwórni filmowych.

cool story ale jak sie mamloli językiem baby