/polska/

edycja sarepska

Attached: 1649042292520.jpg (874x566, 247.22K)

Other urls found in this thread:

nhentai.net/g/387394/
youtube.com/watch?v=eRKTtl8iMPE
twitter.com/SFWRedditImages

jebać ukrainę i ukraińców

policja karmy
aresztujcie go
gada w równaniach
buczy jak lodówka, jak zepsute radio

chwycic kruliga za zyzne doopsko i zaplodnic
to cel

Attached: krulig.jpg (2800x4000, 2.45M)

dzień dobry, właśnie jestem w trakcie masturbacji przy udziale tej miłej lektury którą chętnie się z wami podziele
miłego dnia
nhentai.net/g/387394/

Attached: 1621936694772.jpg (1080x720, 81.8K)

A wiesz że na zachodzie robi sie gierki z myślą o 30 latkach? Widzisz taki John Smith z zachodu to sobie może pozwolić na rozrywke powtarzaj za mną polaczku bo wiem że nie słyszałeś

ROZ-RYW-KA

to jest wtedy kiedy twój Janusz Overlord nie pizga cie batem w Januszexie w którym zarabiasz w przeliczeniu 500 euro w najlepszym wypadku. Więc wraca sobie taki John ze swojego korpo w którym zarabia 180k i odpala God of Wara i nikt mu tego nie wypomina bo kto bogatemu zabroni a że na zachodzie każdy jest bogaty to nikt innemu sie nie wpierdala w życie.

A w polsce? W polsce jak w gułagu. Wraca taki Mirek Pepeszczyński i za te 30zł które mu zostały to będzie co najwyżej chlał jego nie tylko nie stać na rozrywke ale i on nie rozumie konceptu korzystania z życia jemu roscyjscy panowie już wiek temu wpoili
>PAMIĘTAJ JANUSZ ŻYCIE TO NIE BAJKA ZAPIERDALAĆ TRZEBA

i teraz powtarza to jak mantre MUSZEM ZAPIERDALAĆ SZCZĘŚCIE TO WYMYSŁ PEDAŁÓW Z ZACHODU POLAND STRONK NASZE KOBIETY ZOSTAWIAJĄ MĘŻÓW DLA ZAGRANICZNYCH, MAMY HISTORIE PORAŻEK I NIC NIE ZNACZYMY NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ ALE PRZYNAJMNIEJ MAMY TZW HONOR I ZASADY CZASAMI CHYBA MOŻE

slav - slave

będe grał w gierki i może nawet czytał komiksiki jak mi sie zechce bo raz że mnie stać, dwa że żaden untermensch hodowany specjalnie jako tania siła robocza mi nie będzie szczekał co mam robić a trzy bo co innego mam robić w domu

więc chuj ci w dupe

dawno nie widziałem tego makaronu

guwno

Attached: 1644708504881.png (308x30, 4.5K)

nieźle miras

Attached: 1638866657233.png (933x479, 238.86K)

>n

Attached: smrod.png (612x548, 313.25K)

to nie jest rozrywka jak układasz klocki lego jak masz 25 lat incelu

brzydka kreska

Attached: 1649981220244.jpg (741x884, 281.17K)

dla mnie się podoba zaraz zwalę po raz 3 dziś

nie dadzo

Attached: 2a0a514c605dbc33d3b9010e1472009e.jpg (800x1070, 111.28K)

cześć

Attached: file.png (900x900, 427.64K)

a co jest rozrywką w takim wieku? chlanie i darcie mordy na polityków w telewizorze?

ale masz drip frfr

youtube.com/watch?v=eRKTtl8iMPE
pamiętacie hejt ta tą Panią?
tylko ona miała odwagę powiedzieć co tak naprawdę kobiety myślą
z perspektywy czasu zupełnie inaczej patrzę na ten film

tak

tak

>dla mnie
mykola...

co??? nie ma pieniędzy???

Attached: 1653123350477.png (1280x720, 410.82K)

mamo nie rozumiesz geny polki

And do you know that games are made in the west with 30-year-olds in mind? You see John Smith from the west, he can afford to have fun repeat after me in the link because I know you haven't heard

ENTERTAINMENT

this is when your Janusz Overlord does not whip you in Januszex in which you earn 500 euros at best. So John returns from his corpo in which he earns 180k and fires God of Wara and no one remembers him because who forbids the rich and because everyone is rich in the west, no one else is getting into life.

And in Poland? In Poland, like in a gulag. This Mirek Pepeszczyński returns and for the PLN 30 that he has left, he will at most drink his not only not to have fun, but also he does not understand the concept of enjoying his life, Russian gentlemen already instilled in him a century ago
> REMEMBER JANUSZ, LIFE IS NOT A TALE TO FUCK YOU

and now it repeats how the mantre I HAVE TO FUCK HAPPINESS THIS IS AN INVENTION OF PEDALS FROM THE WEST POLAND STRONK OUR WOMEN LEAVE HUSBANDS FOR FOREIGNERS, WE HAVE STORIES OF FAILURES AND I HAVE NOTHING WANTED AT ARENA

slav - slave

I will play games and maybe even read comic books if I want, because once I can afford, two that no untermensch bred specifically as cheap labor will bark what I should do and three because what else should I do at home

so fuck your ass

przecież tak sie mówi na podlasiu ostatnim bastionie polskości miras

zgadza się onuco wszystkie poszły do naszych braci ukraińców a teraz wypad na wykop

tl;dw