/ex-yu/

ex-yu
SEREM GOVNA DRKAM KURAC TRLJAM SI PICKU GURAM SI KRASTAVAC U SUPAK EDICIJA

Attached: d9c40e6f5e8202264.gif (450x371, 3.51M)

Other urls found in this thread:

chaturbate
twitter.com/SFWRedditImages

jel crvati stvarno??????????

Attached: b844f37e10a5cec49395a7bf57872f11.png (1066x334, 37.32K)

e ovo su pravi exyu sati

@170177849
ako nisi dio exyu genga oprosti ali napusti tred

>ak ak ak- a-aaaako nji-..
ma sta pedercina jedna glupa? ubij se

jaooooo sine jebem ti mamu glupu

AKNAAAAAAAAAAAA

smijao sam se tanjurku ali bih sada rado to isto radio


bozhe baci grom i budi precizan

Attached: 1584761653827.png (225x225, 122.12K)

vise ona tebe jebe u dupe glupan crvatski
supak imas kao postonjska jama

zasto nisi dosao odraditi sezonu u hrvatsku ima puno srba koji tako rade

chaturbate com/h3nt4i_/

KO GOD SAD NIJE U TREDU JE NORMANCINA I NE ZELIM DA UOPCE KOMUNICIRAM S NJIM

ja sam 2021 staropeder
ubij te se novopedercine

TU KAJE HITRA MALI KEKEC MKN SCDRSET NAJVECE SLOVENSKO BOJNO PLOVILO GOVORI VAM KAPITAN BOJNE LADE JANEZ IBRAHIMOVIC PRIBLIZUJEMO SE HISTRO PET ISTRDESETVOZLO PREPORUCAM VAM DA SVOJE POZICIJO SPROMEDITE ZA TRINAEST STOPIN JUZNO ZA TRINAEST STOPIN JUZNO

Attached: malikekec.jpg (862x508, 52.8K)

ti si sine bolestan

opet sam zavirio u casu moram da priznam

ma ovaj slovenac je neki skolski pucac da ga jebes bolestan je lik

ubi se

necu hvala ne treba

jebem vam mamu svima da znate

spisak postoji

Ok aj ovako moram sa tobom:
ajde slikaj neke pare ako imas kod sebe
ajde daj neku tvoju sliku ili kad si izasao i zezao se i vodio zivot
pozovi sada nekog da dodje i slikaj, prijace ti drustvo ali nista od ovoga sto pisem ti nemas to znamo svi.
Da jebem, i sex je nesto poprilicno dobro, odraz muskosti jebene i prija, jel si jebao ikada sem kroasana nesto? Znas li da jebes, imas li petlje da jebes, da startujes ribu? Pokazi neku sliku, barem poziv ili prepisku sa zenskom osobom, znam da nemas.
Jedem sta mi se jede jer imam da platim i sta je tu lose, tj meni je dobro ali tebi nije jer realno nemas, aj naruci neku klopu za 10evra ja cu da stavim strim ovde kako go radim sklekove i skacem ko majmun, nemas ni to, znamo svi, znas TI jebote!
I kako nisi luzer i kako da te ne gledam kao sisicu neku? Kazi mi kako, ajde iskreno kazi.
Samo u danasnjem danu sam se dopisivao sa ribama o kojima mozes ali bukvalno samo da sanjas do kraja zivota, ne zato sto sam le faca le mangup le vidi me vec zato sto sam musko i zato sto me cene zbog dosta toga.
Skrinsotovao sam i to. Ali je smesno da ti pustam linkove i slike riba koje su "poznate" lepe, pametne, mlade, snimke sa tv-a i ostalo kako se dopisuju sa mnom kada ces ti retard i onaj hrvat da tipa njima pisete nesto glupo, tj pravicete budale od sebe a i meni po neku komplikaciju.
Ti ces samo da vrtis guzobuljo pacenik i ostalo, jebene slinave sisice sa interneta.

a jesam ga popisao stvarno sam legenda