/ex-yu/

alo djeni, djeni, miran tu

Attached: 1145687_08-14.jpg (495x368, 248.35K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=rvVJRZCjN7U
youtube.com/watch?v=-nC58hNn2qM
twitter.com/SFWRedditImages

bazirani laban brise tredove

youtube.com/watch?v=rvVJRZCjN7U
vratite me

ubij se

kurac before:2007

Na stranici Uživo sa slavonskih prometnica jedan je pratitelj objavio fotografije bijelog Fiata Punta, a slike su brzo postale viralne - prenosi Jutarnji list. Pratitelj je napisao: "Nije Slavonija nego Murter. Nisam mogla izdržati, a da ne pošaljem nekome... Da svi vide koliko su ljudi postali bezobrazni i bahati... Nisu dovoljni divlji putevi uz plažu da bi se autom došlo do plaže nego eto krenulo se voziti i po plaži ali ne dugo...

Attached: o_23218918_1280.jpg (1280x818, 184.62K)

Mogo bi ovog petka da raznesem dušu vinjakom

pisha se mokracha

Nekidan sam skinuo ovu sliku iz jedne teme ovdje, mislim da je bilo na Any Forums...
Svako jutro se dignem na posao, stavio sam je kao pozadinu, tako da prvo što ujutro vidim nakon što čujem alarm je njeno lice. Zbog nje sam dovršio dodatni kilometar ovaj tjedan bez problema, skoro istim intenzitetom trčanja. Jednostavno kad vidim ovu sliku, duša mi zaplače. Jučer sam se toliko zabuljio u sliku na zaslonu da sam zaboravio što sam trebao napraviti na mobitelu (trebao sam zakazati sastanak sa strankom koji sam skoro zaboravio). Kad sam na mašini, zoomiram usne i oči pa samo gledam svaku crtu photoshopiranog lica, ne mogu, jače je od mene. kad zakopim oči prije spavanja, borim se ne zamišljati da leži na krevetu do mene i diše mi u lice kada neki povjetarac prođe. Jedna je od mnogobrojnih etnika sa Kavkaza

Attached: KTa4eMc.jpg (800x600, 112.16K)

dbi odlicna slika za budjenje svaki dan

eksh juoav u seriji u klincu

raznesem supak tvojoj mami

volim te

uskoro pravi eksju sati, tu je vec ekipa koja se ne tangira

ćiriličar umro od sramote jer mu je propao konac

youtube.com/watch?v=-nC58hNn2qM

>provedem 3 sata na yt iz 2006te
>vratim se u stvarnost
PA DA

ХAХAХAХAХAХ ђe вaм тpeд, eкcјyepи глyпи?? cтиглa бoжјa кaзнa зa БTФOиcaњe лeгитимнoг тpeдa, јeбeм ли вaм мaтep eкcјyepcкy!

Vendi

tenk mi lejter....

Attached: vendi-na-poslu.jpg (495x600, 38.06K)

Vidi se da nikad nisi pip vinjak pičko jedna jebalo te tvoje vino trulo

SVE sto sam zaradio nelegalno ili kako mi je palo na pamet mi se o glavu obilo.
Gadi mi se i kada drugari pocinju da veclicaju moje price i dogadjaje iz inostranstva i ovde.
Osecam se kao tuzni klovn.

глyп cи, витoмиpe

Lizo bih joj noge pa onda cuclao sise

meni bar nisu izbrisali konac HAHAHAH

ovo ali liku ispod nje

Zasto postoji "faces of int" dretva, ali ne i "feet of int"? Zasto ne bi mi postali stopala i ocjenjivali ih? moglo bi biti zanimljivo

Kiriličar ccc