Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: alma.gif (368x349, 48.83K)

áldás
nem az én hibám, hogy ronda az arcom és egyetlen nő sem tudna megcsókolni öklendezés nélkül
nem az én hibám hogy alacsony vagyok, alacsonyabb a legtöbb nőnél és nem tudnak erős férfiként tekinteni rám aki mellett biztonságban lehetnek
nem az én hibám hogy kicsi vékony farkam van ami kiverésre sem jó nem hogy punciba rakásra
nem és nem és nem az én hibám
aki szexelhet az nem dolgozott meg érte, csakis a jó gének miatt teheti meg
mi pedig csak a rossz gének miatt vagyunk szüzek

van már másik fonál tesi

az a vajda máté fonala

ez hülyeség

anime?

Attached: 4fa42dd1682ea00ada02396e0d609bbc[1].png (639x1511, 983.87K)

Attached: 145.jpg (620x830, 236.19K)

Szlovén lap: Magyarország Ukrajna orosz megszállására „enyhén irigy elégedettséggel” tekinthet

segg

nem mondhatni, hogy nincs igazuk
húgykrajna feldarabolása történelmi igazságtétel lesz

hogyhogy?

de ilyen nem lesz

mert amikor minket daraboltak fel, akkor mindenki tapsolt és a mai napig úgy tesznek, mintha teljesen jogos lett volna, elvégre vesztettünk és a legyőzőink kegyelmére voltunk bízva, legalábbis ez az érvük.
most ukrajnával történik ugyanez, ők is egy másik, sokkal erősebb hatalom kegyelmére vannak bízva és őket is éppen szétdarabolják és most ugyanaz a nyugat, amelyik kárörvendve nevetett, amikor minket aláztak meg, most teli torokból ordít és dühöng, hogy ez mennyire igazságtalan. a dagadt skizó fél év után rájött arra a hatalmas rejtélyre, hogy a magyarok valójában nem putyin pártiak, csak érzik, hogy most olyasmi történik, amiért a mi esetünkben senki nem hullajtott egyetlen könnycseppet sem, emiatt pedig nehezünkre esik a "jók" oldalára állni ebben a helyzetben.

>bitorolják az agyagunkat
>most elveszik tőlük az agyagot
nem valami bonyolult

nem lesz semmi baja ukrajnának, sőt a krímet is visszaszerzik majd

azon kifejezetten kúrvára röhögni fogok amikor betiltják a """"nyelv""""üket

meg dobrudzsát és debrecent is lol

amúgy meg
>vissza

tomókám, te most mire bízod így el magad? úgy viselkedsz mintha nem lennének szétkaffolva az oroszok

Cseh lap: szarbán Viktort utolérte a valóság – a hatalmas eladósodottság és a lázongó lakosság

vércukorszint milyen, loot system úr?

kiváncsi leszek a sok csúd arcára, amikor kijev szelleme szétbombázza moszkvát és a gónósz majóm pútyint darabokban fogják összesöpörni a kreml pincéjében.

miért lennék én a büdös?
te akkor a molesztált homoszexuális zsidó (nem vallásos) user vagy?

én vagyok a leghűségesebb vitya szavazó az országban

Kyïv

nem, te a molesztált belpesti hoholszopó libsi vagy

mi nem? nem hiszed hogy megy vityára az ikszem?