Ördögűző edition

kurva anyátok

Attached: körte.gif (450x300, 18.98K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=wozexcAy2YE
youtube.com/watch?v=Vr8FJYBKjuo
twitter.com/AnonBabble

faszketreces travi mustár kímélj minket!

áldás
nem érdekel senkit

áldás
dögölj már meg

áldás
nem az én hibám, hogy ronda az arcom és egyetlen nő sem tudna megcsókolni öklendezés nélkül
nem az én hibám hogy alacsony vagyok, alacsonyabb a legtöbb nőnél és nem tudnak erős férfiként tekinteni rám aki mellett biztonságban lehetnek
nem az én hibám hogy kicsi vékony farkam van ami kiverésre sem jó nem hogy punciba rakásra
nem és nem és nem az én hibám
aki szexelhet az nem dolgozott meg érte, csakis a jó gének miatt teheti meg
mi pedig csak a rossz gének miatt vagyunk szüzek

Tedd magad egy rosta helyébe: elmész egy szórakozóhelyre és egy ilyen alak leszólít. Nyilván nem fogod tudni, mekkora a fasza, lehet akár 40 centi is, mindegy. Nem küldenéd el a halál retkes faszába?

áldás
imádom a nagy faszokat, hobbim a kópolás és vajdamáté meg véghtomi képére recskázás

user magára ismer?

youtube.com/watch?v=wozexcAy2YE

>Nyilván nem fogod tudni
valahogy a tudtára lehet adni és akkor szexelhetsz a nagy faszod miatt, ez ennyire egyszerű

Kocsiban vagyok

Attached: ABE25E0B-A7FB-47AA-9CD3-4F8EC5C16400.jpg (1280x906, 222.18K)

a szellemi fogyatékosságnak nincs határa itt tényleg

Ezt ecem

Attached: 471BDD6F-DCE9-41BC-AC32-E0524A992096.jpg (956x1280, 258.07K)

szóval ez az amerikai álom amiről annyit hallottam?

Mert nyilván az az első dolog, hogy a csaj képébe vágod, hogy "Szia bébi, lehet, én vagyok a világ legrusnyább embere de 40 centis a faszom" és a csaj egyből szobára is megy veled, mi? Vagy a másik, hogy előveszi, nyilván nem a rendőrség viszi el vagy verik péppé a kidobók.

itt mindenki szellemi fogyatékos te ostoba cigány

milyen meleg van most ott?

Mutasd a stukkered.

az emberek nem ismerkednek szórakozó helyeken te debil cigány, neten ismerkednek ott meg aztán 1000 módon elmondhatod a nőnek
féleszű cigánygeci vagy

eljött a zene ideje
youtube.com/watch?v=Vr8FJYBKjuo

Attached: Fa2Qtl8VUAApd4k[1].jpg (2148x3032, 1008.33K)

Esekan 4celsius

Attached: 3D2FE229-8A87-4A3A-9526-FF51043A357C.jpg (1280x958, 95.48K)

vedd be a kisbusz pirulát ánon.
>ott versz tábort, ahol akarsz
>kényelmesen elférsz hátul, akár egy másik emberrel is
>nincs lakbér, csak üzemanyagra kell költeni
>bárhol vállalhatsz munkát és lesz hol laknod
>nincsenek idegesítő szomszédok
>akkor kirándulsz amikor csak akarsz
>olyan tájakat járhatsz be, amikről mások csak álmodni mernek

kb ez
ilyen gondolatai is csak egy terminálisan online pincelakó elszigetelt szociálisan életképtelen embernek lehetnek nyilvánvalóan

Musi, már megint elkezdtél kópolni. Nem fogom elhinni, hogy te annál a patkányarcú hulladéknál csúnyább vagy.

ez nem kóp hanem a valóság, érvekkel és színtiszta logikával elpusztítottam a baromságod te szánalmas nulla

húde buta vagy baszki

Gratulálok. Győztél. Megsemmisültem.

mert?
ezt enélkül is tudtam te szánalmas fos

az én gimis krássom egy bulihelyen ismerkedett meg a pasijával s lassan 4 éve együtt vannak

Na te irted. Es lehet pokemonot yatszani a hegyekben

Attached: BFAEA3A5-76A7-416D-801D-10032078C9ED.jpg (3023x4023, 2.86M)

fostár nem győz soha, csak mindenki értelmesebb mint ő és rájön hogy felesleges vele beszélni mert egy szellemi fogyatékos hulladék

Most ide fogom feltölteni ezt a képet.

Attached: n.katalin.jpg (352x352, 37.03K)

nem jön össze ez a csöcs

Attached: sss.jpg (2604x2115, 497.3K)

ja csak télen kicsit gázos a megfagyás meg ilyesmi, de amúgy romantikusan hangzik

Nem érdemes fecsérelni rá még a klaviatúrakopást sem. Az ilyen beteg emberekkel sajnos nem lehet mit kezdeni.

RITKA

télen délre gurulsz, ennyi

jó génekkel könnyű

Zsótér hogy melle lőtte már a tizenegyest. Lol! XD

megérdemli a saját sorsát maximálisan, csak az ember azt gondolná ha valaki ekkora emberi hulladék az picit szerényebb vagy valami, de nem, ennek tetejébe még egy gusztustalan hányadék is

fingok. szarok meg táncolók!!

nincs mire szerénynek lennie

lol te mennyire ostoba vagy, nem csoda, hogy a seggtörlő dipinél nem futotta neked többre

Valószínűleg azért olyan, amilyen és azért tart ott, ahol. Egy selejt, minden értelemben. Sajnálom azért szegénykémet, mert a nulladik lépést sem hajlandó megtenni a kiút irányába, egyszerűen csak sír a pofája 0/24.

de lenne mire, egy bukott élőlény, egy zsákutca mindenféle tévképzettel aki semmit nem tud és hülye mindenhez

egyrészt itthon ritkán megy -10 fok alá a hőmérséklet, azt jó utastér szigeteléssel meg egy hálózsákkal ki lehet bírni, másrészt meg ez lemész horvátba és ott kihúzod a telet, téli szünetbe nyomok majd egy próba kört és lemegy a tengerpartra pár napra, kíváncsi vagyok hogy bírom.

mert szerinted ha próbálkozna, lenne benne sikere?

lol nagyon cuki ez a lekezelő stílus egy szó szerinti grúmoló buzi féregtől

Szappanos mekkorát védett már megint. Huh!

Attached: 342E5EEA-4288-4260-92A1-02AF3D4EBAD0.jpg (1080x864, 141.8K)

rázom a kicsike kis szaros fenekem