/polska/

edycja cycowa

Attached: 1661526794408605.jpg (1400x2414, 260.9K)

sam nie byłem święty, to nie oczekuję świętości od innych

jeszcze tylko 2 tygodnie i ukraina podbije rosję

takie duże cycki są obleśnie

jeszcze tylko 2 tygodnie i miras wraca na tag

Rozumiem, że gdybyś ty szedł z koleżankami... To co byś zrobił? Twoje koleżanki zostały obrzucone lodem. Ty byś się zaśmiał? Raczej trochę naszym męskim obowiązkiem jest stanąć w obronie kobiet, które nam towarzyszą.

chyba ty

>jesteś premierę
>budzisz się o 8 rano, łeb cię boli bo jesteś cały skacowany
>dzwoni do ciebie łoszington i pyta czy już podpisałeś umowę na zakup jakiejś broni - mówisz prawdę, nie wiesz, coś tam podpisywałeś ale jaka to była broń - to oni powinni wiedzieć co nam sprzedali
>dzwoni Berlin, pytają jak idzie upierdalanie Polskiej gospodarki, mówisz że idzie super, bieda rośnie
>dzwoni Londyn i pyta jak tam profity ich banków się mają, wzywasz asystenta i on ci przynosi raport że banki mają rekordowe zyski, Londyn bardzo zadowolony
>dzwoni Paryż i pyta jakim prawem jakaś tam sieć z polaczkowa konkuruje na rynku z ich koncernami - padasz na kolana i całujesz po stopach "phephaszam, n-nie wiedzieliśmy"
>dostajesz opierdol ale chuj tam co te żabojady zrobią
>obiecujesz że walniesz ustawę co upierdoli te bolzgom sieć
>dzwoni Tel Aviv
>"Siema wujek! Nooo wszystko dobrze, zajebiście, a u was? No jasne że wpadnę w sobotę na szabat!"
>dzwoni Moskwa, znowu grożą że jak nie dasz im połowy posad w zarządzie Orlenu to pożałujesz, mówisz że bardzo przepraszasz ale waszyngton zabronił wiecie rozumiecie
>dzwoni Pekin, pytają jakie jeszcze firmy w Polsce mogą tanio wykupić, obiecujesz przygotować im listę
>jedziesz do sejmu
>siedzisz obok tępych świń, jakiś były dźwigowy, jakaś bufetowa, jakiś typ co ból pisze przez bul bo po polsku pisać nie potrafi
>pierdolą coś do telewizorni jakieś bicie piany dla goja
>mija parę godzin, idziesz się odlać
>sępy dziennikarze co chcą click baity pytają "A to prawda że lubi pan w dupę?"
>i się zamyślasz, bo zapomniałeś czy startowałeś w wyborach jako pedał czy nie
>kto by pamiętał te historyjki z dupy
>"Jestem skłonny powiedzieć że uważam wszelako tudzież jak i owszem również, dziękuję ".
>wracasz do domu
>jakiś cwel rzucił cię jajkiem, ABW już się mu dobierze do dupy
>wracasz do domu
>smutny Pan z mafii tam na ciebie czeka z sznurem
>kurwa...

Mówiąc o zdrowiu Władimira Putina, >Skibicki wymienił zarówno dolegliwości fizyczne, jak i mentalne, wyrażając przekonanie, że u rosyjskiego prezydenta widoczne są objawy schizofrenii.

putin będzie srać w /polska/

>Rozumiem, że gdybyś ty szedł z koleżankami
xd

jak miałem z 12 lat wracałem z kolezanka z bilarda na Sadybie i rzuciłem jakiegoś drecha sniezka i jak się odwrócił to pokazałem mu palcem ze to ona i się obraziła

Lato już się prawie skończyło.
gf nadal nie znalazłem

Attached: blade.jpg (1000x562, 347.95K)

odpalam Genshina
essa ziom

Attached: 1661269703957848.jpg (1000x1564, 307.36K)

Tylko młot, młot przy nim wiernie trwał tylko młot, źródło sił i kowadła brat

a potem ją poruchał a jej sie podobało

putin = hitler

a szukales?

a user trzepał za rogiem słuchając jak koleżanka jęczy gdy drech ją posuwa

Ehhh zazdro. Każdego dnia liczę, że w końcu mnie pierdolnie psychoza, bo mam dosyć tej rzeczywistości.

wyobrazacie sobie zrobic takie cos w warszawie? chodzic z kamera i kazac juleczkom zdejmować buty i skarpetki? a pozniej moze pytac sie ich czy dadzą powąchać/polizać :3

zrób tak to chętnie pooglądamy

>putin będzie srać w /polska/
>będzie
sugerujesz że już tu nie sra?

>coś tam coś tam żydy
nawet nie czytam

>julka chodzisz po varshavie na bosaka? pokażesz stupki?
>ja nie pajemaju, dajcie pazalsta na chore dziecko z ukrainu

uuu antysemityzm

wcześniej tusek tylko musiał być przydupasem Junkersa i pilnować by ten najebany nie wypierdolił się na ulicy, bo był by obciach w mediach
nic nie robił, chodził na spacerki, grube miliony wpływały na konto, żył w 1szym świecie
a tak znowu musi wracać do tych jebanych świń z sejmu

nic dziwnego że się chłopaczek wkurwia

twój rabin wie że korzystasz z komputra w sobotę?

>yuliya xodish bez nosek po varshave? pokazhesh mne svoi stupni

w /polska/ żydzi, rosjanie, ameryczka, lewacy, prawaki, nsa i katolicki zapuszczają swoje sidła, ale matka /polska/ dzielnie walczy z herezją postujac narysowane dziewczynki i srając sobie do mordy

fajne jest kredo zabójców walhala?

Attached: 1655810708038.png (420x248, 38.91K)

już po zachodzie słońca

mogą przygodę z kredo zabójców skończyłem na piratach