/ex-yu/

Attached: 64636177273.jpg (1080x1209, 718.41K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=he6swtx0aHg
youtube.com/watch?v=D4LhuOSvTSs
twitter.com/SFWRedditImages

Crnogorci budu kao:
>Ja sam Vuk Jovana Kaluđerović
>iz plemena Vasojevića
>iz Dapsićkoga klana
>zastupnik sam Demokratskog fronta
>jedva čekam da odem u Hrvatsku na more na kraju sezone da kalašem izrešetam turiste iz susjednog sela

Attached: 1661596225827.jpg (700x525, 177.25K)

Бити ћe бoљe 2035.

Najbolji deal za 800 eur

youtube.com/watch?v=he6swtx0aHg

ubij se fredi

vidio sam fredija u gradu s 9/10 pickom

yбиј ce, фpeди

Inače meni je Nebojša na fejsu filtrirao sve statuse koji sadržavaju riječ 'metal' dok sam još bio metalac i opsjednut muzikom

prica o zenama i instangram postanje
jeli netko od vas moze neironicno zamisliti kakav je to osjecaj?
kad si toliko opsjednut sa sobom i plitak da postas slike sebe na internetu drosis pare i sate i sate vremena da uslikas dobru sliku da dobijes paznju online, biti zena je tuzno

Povrsno se pravim kao neki fin mamin sin ali sam potajno potpuni sadist i opsjednut sa dominacijom. Samo cekam da neka padne na ovu nice guy spiku i onda cu je polako korak po korak psiholoski i fizicki unistavat dok nepostane potpuno ovisna o meni postavsi moje roblje.

lozim se na depresiju iskreno.
kad vidim sjebanu malu zensku koja izgleda koja je ustala iz kreveta prije 15 minuta s podocnjacima ko vrecama i cigaretom u ustima pozelim samo da je zagrlim dovedem kod sebe prebijem i silujem

e moj ti da najs gaj spika pali ovo bi bio /imam sex-ju/ a ne /plakkim i pijem na eks-ju/

>ja i otac gledamo film
>naidje malo glasnija scena
>"daj smanji to malo pa nisi u kinu"
>prvo pritisnem volume +
>prikaze 37
>dok je jos na displeju pritisnem -
>"tako brate da mozemo normalno gledati"
mlk je isto glasno kao i na pocetku

youtube.com/watch?v=D4LhuOSvTSs

>glupi normalci u komentarima

Attached: 1472521425997.jpg (759x1092, 111.15K)

бyквaнo aли БУКBAЛHO oвo и caмo OBO јa ce У ПOTПУHOCTИ cлaжeм c oвoм oбјaвoм!

Ti ocigledno izednacavas nice guy spiku sa memama koje si vidio na internetu klinjo.

sve su iste
t. imatelj seksa

di si islandko dugo te nije bilo

гдe cтe ви eкcјyepи јeли нaјбoљи кpyх?

Cepanje drva i kradja sume sa starim su djelovi djetinjstva kojih se rado sjecam i preporucujem ostalim anonima da to iskuse ako budu imali malog

Osim toga je korisno da shitesujes zenu i vidis oceli da slaze drva dok ti cjepas ako nece nosi je u tri picke materine preko praga

umoran sam brate, nije mi se dalo rjesavati captchu

ja volim da je zensko malo punije, ne mora biti pretjerano lijepa
kao da sve koriste isti sapun za kozu i sampon od breze za kosu pa isto mirishu
laske je njih jebati i pricati sa njima normalno i otvoreno nego sa nekom napucanom prepickom

Meni su najdraza sjecanja sa ocem krmokolji i pecenje rakije.
To za zensko si u pravu ali isto tako treba da kupi sljive kad se tresu. Znas da je prava zena ako uzme par kila najljepsih sljiva i stavi po strani za pekmez.

>krmokolji i pecenje rakije
ovo

za mene to su bokovi i butine

Da i krmokolj je zabavan al pogotovo se nesto sretno sjecam prvog odlaska u badnjak

Ja mali budi me mati u 5 ujutru daje dzemper debelu trenerku vunene kapu sa usima sa lopticom na vrhu pred vratima stari i njegov brat piju te zajebavaju se ajde mali grabe sjekiru uskacemo u ljubicastu ladu pa kroz snjezurdu u sumu a na radio bn neka harmonika tek se prbija sunce
Zvukovi u sumi su petarde pile pucnji i kola veselo a meni zabavno citavo vrijeme srecemo ljude mirbozimo a oni meni sretno badnje jutro majstore cak su mi sa 8 godina dali da probam rakije nije mi se svidilo pa me stari digo i ponio nako na ramena


Ladno zasuzih jbt

U Valjevu
Na nekoj eksurziji bili i ostavi nas autobus kod trznog centra da ode za gorivo do pumpe i zena u pljeskavicarnici me pita u tortilji ili u somunu.
Ono jesen neka, kisa rominja, hladno, zagladneo u autobusu, nosim ranac i kao ma necu tortilju.
Vruc somun sa kajmakom pravo ti kazem evo ima vise od dve decenije a ne moze da se zaboravi.
Mada ne moze a se nosi sa tancicama iz furune kad se pece ovca pa ih strina ubaci pored.

Jel se iko od vas prepadne broja na satu tipa 13:13 ili neki drugi kao da je predskazanje da ce se nesto lose desiti, a cesto i bude tako?
Mene sjebava to vec 15 godina do te mjere da sam se sad krenuo sjebavati cak kad je zbir cifri taj neki broj i da za svaki sledeci sat kad opet pogledam ono opet zbir istog broja i onda samo cekam sta ce se lose desiti

bakuta ispekla jednom pogacu a stavila list kupusa na dno tepsije

>krade drva
pucam ti u celo

sta jos imas sacuvano

Attached: 1661576924219464.jpg (1024x812, 103.4K)