Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: alma.gif (368x349, 48.83K)

Van aki mindig, van aki egyszer,
Van aki soha nem szexel,
Mindenki ellened, senki nem érted,
Úgy kapod ahogy kérted
Az életedet ugy kapod ahogy...
K É R T E D!

Attached: aaa.jpg (386x391, 11.86K)

Megáldom a fonalat

Attached: Anime-фэндомы-Evangelion-Asuka-Langley-6918281.jpg (720x1019, 437.4K)

Ha ezt a két tünetet észleli, azonnal teszteltessen

áldás
nem az én hibám, hogy ronda az arcom és egyetlen nő sem tudna megcsókolni öklendezés nélkül
nem az én hibám hogy alacsony vagyok, alacsonyabb a legtöbb nőnél és nem tudnak erős férfiként tekinteni rám aki mellett biztonságban lehetnek
nem az én hibám hogy kicsi vékony farkam van ami kiverésre sem jó nem hogy punciba rakásra
nem és nem és nem az én hibám
aki szexelhet az nem dolgozott meg érte, csakis a jó gének miatt teheti meg
mi pedig csak a rossz gének miatt vagyunk szüzek

A csapadékhelyzet nem javul hazánkban, csak romlik. Az elszórt záporok kevés esőt és azt is csak kis területre hoznak, így az aszály tovább súlyosbodott. A folytatás sem ígér sok jót, csapadék továbbra is csak alig, elszórt záporok formájában érkezik. Ráadásul újabb hőhullám előtt állunk, mely előre láthatólag csütörtökön tetőzik majd

A világon csak három országban nagyobb az élelmiszerek árdrágulása, mint nálunk, az EU-s átlagnak pedig több, mint kétszerese az élelmiszer infláció.
A jelenség természetesen az egész világon jellemző (az okok szerteágazóak, a háború korántsem az egyedüli ok) , de annak mértéke nagyban függ az adott kormány politikájától. Mint minden autokráciában, a hazug propaganda a jó külgazdasági környezetnek köszönhető, valamennyire is pozitív számokat nálunk is mindig az isteni nagy vezér nagyszerű döntéseinek tulajdonította, de ha valami rosszabbul alakul, azonnal kifele mutogat, mindenki más a hibás, csak nem ők. A propaganda által terjesztett “háborús” infláció fogalma helyett a “fideszes” infláció közelebb áll a valósághoz. Most fogjuk igazán megérezni, mekkora bűn volt a 12 bő esztendő eltékozlása, ellopása.

Jó reggelt kívánok
Nagyon gyűlölöm Hugykrajnát

Ennyit szerettem volna mondani

Attached: vdv.jpg (480x360, 15.7K)

Napi horoszkóp 2022. augusztus 16.
Túlságosan lelkiismeretes vagy, ami még jó is lehetne. A bajt az okozza, hogy annyi mindent veszel a válladra, s még mások is megfejelik ezt látva a munkabírásodat. A stressz lassan felemészti a jó kedved. Pedig az mindennél fontosabb.

MOST MÁR TÉNYLEG BUKIK

István itt van?

mióta szexel nem jár ide

Attached: szarszag.jpg (787x672, 139.99K)

A 20 fok is elég lesz télen az iskolákban a szaktárca szerint

Attached: FaOJFvXXEAQh-rc.jpg (1536x2048, 345.83K)

Attached: FaNyoWKXgAYAgMX.jpg (1536x2048, 708.73K)

Attached: FaOSyg7XEAsnNCk.jpg (2048x2048, 707.39K)

Az idei aszály csak az ízelítő, egész Magyarországot kiszáradás fenyegeti

seggler vagyok

Az a féreg zsidó dancsó képes volt odaírni a videóhoz, hogy :magyarok. A válaszokat bezzeg törli. Mocsok féreg.

kuruc infos kommentekből szemezgetsz?