Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: alma.gif (368x349, 48.83K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=p57zO97Gts8&ab_channel=MomentsinMMA
twitter.com/SFWRedditVideos

áldás
nem az én hibám, hogy ronda az arcom és egyetlen nő sem tudna megcsókolni öklendezés nélkül
nem az én hibám hogy alacsony vagyok, alacsonyabb a legtöbb nőnél és nem tudnak erős férfiként tekinteni rám aki mellett biztonságban lehetnek
nem az én hibám hogy kicsi vékony farkam van ami kiverésre sem jó nem hogy punciba rakásra
nem és nem és nem az én hibám
aki szexelhet az nem dolgozott meg érte, csakis a jó gének miatt teheti meg
mi pedig csak a rossz gének miatt vagyunk szüzek

elmentek már a zümmencsek?

jó reggelt, szép napot mindannyiotoknak

Prédaként kínálod magadat. Ez felizgat!

seggler vagyok

Napi horoszkóp 2022. augusztus 15.
Öröm együtt dolgozni veled. A munkádban pontos vagy, és ami a legfontosabb, mindig betartod a határidőket. Ezt nem csak a főnököd látja, de más is. Talán ma kapsz is egy csábító ajánlatot. És lehet, nem csak a munkában kapsz ilyet, hanem a magánéletben is. Pláne ha szingli vagy.

Krakkó helyett Craiovába repültek az utazási iroda hibájából
„Sokkot kaptunk, amikor leszálltunk a gépről és rájöttünk, hogy Romániában vagyunk!” – mesélte a két olasz turista.

Pun-szi, pun-pu-pun-szi

Hogyan koptassam le a kolléganőt, aki nem veszi észre, hogy nem akarok barátkozni vele?

Van egy új kollégánőnk a benzinkúton, akivel a több órás műszakok abból állnak, hogy csak a videójátékokról beszél, én meg hallgatom.

Attached: FaJFxEgWQAA7UT7.jpg (2048x1936, 598.22K)

Attached: FaDT3nTVUAIOzmG.jpg (1080x1350, 429.79K)

Fosok

Több tízezren tiltakoztak a Pride ellen Szerbiában

Vasárnap ötvenezer szerb vonult utcára Belgrádban, nem szeretnék, ha az országukban rendeznék meg az Euro Pride-ot.

A Magyar Honvédség parancsnoka: ha békét akarsz, készülj a háborúra

A polgármester csapott le a bajba került család házára, kisgyerekeikkel mehetnek isten hírével
Egy kis Veszprém megyei faluban, Bében elárverezték egy négygyerekes család házát. A vevő, Brunner Imre polgármester haladékot sem ad nekik az ingatlan elhagyására.

Megint nem bír magával az ártány, jöhet az alázás

Magyarországon is megjelent az első testbe ültethető chip, amivel a boltokban is fizethetsz

Attached: szarszag.jpg (787x672, 139.99K)

youtube.com/watch?v=p57zO97Gts8&ab_channel=MomentsinMMA
ez én vagyok gyakorlatilag

mi romák, mi alfák vagyunk.
fehérek lehet hogy intelligensebbek nálunk, de ez minden amijük van. mi viszont alfák vagyunk.