Kurva anyátok

skizofrén szűz mentes edition

Attached: alma.gif (248x235, 19.08K)

Other urls found in this thread:

youtu.be/tzND3o01gfQ
youtube.com/watch?v=-zHm77FkW3U
twitter.com/AnonBabble

Attached: 145.jpg (620x830, 236.19K)

gulyás "22cm+kupak" marci odabasz a zsidesznek edition

youtu.be/tzND3o01gfQ

Áldás
Orbán Viktorra szavaztam

A nedves álom szeksznek számít?

youtube.com/watch?v=-zHm77FkW3U

Attached: 1648859360157.gif (207x300, 235.91K)

Attached: IMG_20220805_171145.jpg (1080x1103, 451.35K)

szombat reggel is ezen a hülyén jár csak az eszed? ez már szerelem

user hova megy kirándulni a hétvégén?

Attached: FYrcrt6WQAEqpuw.jpg (1538x2048, 482.16K)

áldás
nem az én hibám, hogy ronda az arcom és egyetlen nő sem tudna megcsókolni öklendezés nélkül
nem az én hibám hogy alacsony vagyok, alacsonyabb a legtöbb nőnél és nem tudnak erős férfiként tekinteni rám aki mellett biztonságban lehetnek
nem az én hibám hogy kicsi vékony farkam van ami kiverésre sem jó nem hogy punciba rakásra
nem és nem és nem az én hibám
aki szexelhet az nem dolgozott meg érte, csakis a jó gének miatt teheti meg
mi pedig csak a rossz gének miatt vagyunk szüzek

Napi horoszkóp 2022. augusztus 6.
A munkahelyi történésekről jobb lenne, ha meg tudnál feledkezni egy kis időre. A társaddal kellene foglalkoznod inkább, hiszen olyan kevés időt tudtok egymásra áldozni. Pedig ez egyiküknek sem áldozat, hanem öröm.

Az EU hitelt vesz fel, hogy pénzt küldjön Ukrajnának.

Attached: 278DEADA-2A50-4256-B0D4-777AC4202547.jpg (320x299, 33.5K)

az EU nem a bizottság hanem a tanács aminek vityus is tagja, hol a vétó
nem összekeverendő az az európa tanáccsal

muszkákat csak kivéreztetéssel lehet legyőzni

„Amíg vannak emberek, akik hisznek abban, hogy jó szabadnak lenni, addig nyert ügyünk van. Magyarok vagyunk. De ez nem választás dolga. Őrizzük történelmi közönségünk hagyományát, alakítjuk sorsát. A szónoklatokban létező átokembernek vége lesz. A dolog, hogy otthon legyen a hazából. Megtesszük. Készülünk.”

„Mit ártott neked a miniszterelnök? Cigány!” – vállalhatatlan komment MZP kiskunhalasi emberétől

Szörnyű hír érkezett! Férfi lett Soma Mamagésa.

Nézze meg Orbán Viktor texasi beszédének összefoglalóját eredeti angol felirattal, magyar nyelven

seggler vagyok

A kedvezőtlen időjárás Ázsia legfontosabb rizstermesztő országaiban, köztük a legnagyobb exportőr Indiában azzal fenyeget, hogy csökken a világ legfontosabb élelmiszer-alapanyagának termelése, és felgyorsítja az élelmiszer-inflációt, amely már most is rekordmagasság közelében van

Vajda Mátét Orbán seggének ízéről kérdezték