Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: alma.gif (368x349, 36.89K)

Other urls found in this thread:

youtu.be/8R4GMJZP2A8
youtube.com/watch?v=cUQQ1aaGCpw
youtube.com/watch?v=3SGvF8Ue3SE
twitter.com/NSFWRedditVideo

Attached: 145.jpg (620x830, 236.19K)

áldás
nem az én hibám, hogy ronda az arcom és egyetlen nő sem tudna megcsókolni öklendezés nélkül
nem az én hibám hogy alacsony vagyok, alacsonyabb a legtöbb nőnél és nem tudnak erős férfiként tekinteni rám aki mellett biztonságban lehetnek
nem az én hibám hogy kicsi vékony farkam van ami kiverésre sem jó nem hogy punciba rakásra
nem és nem és nem az én hibám
aki szexelhet az nem dolgozott meg érte, csakis a jó gének miatt teheti meg
mi pedig csak a rossz gének miatt vagyunk szüzek

Vitya: X

Hát a szisszifikáció hol maradt?

Attached: 1659661401330975.webm (854x480, 1.52M)

gyönyörű szingli lakókocsis reggelt

youtu.be/8R4GMJZP2A8

Napi horoszkóp 2022. augusztus 5.
Ma valahogy nem vagy a helyzet magaslatán, ami a szervezőkészségét illeti. Pedig ez nálad meglehetősen szokatlan, s a főnökeidet is kellemetlenül érintheti. Inkább kérj segítséget, ha úgy érzed, összecsaptak a fejed felett a hullámok.

egy jó görög tinnye kell

Attached: FZT7MzQWQAElptJ.jpg (1538x2048, 387.92K)

dagi, neketek miért van ennyi homoszexuális a családotokban?

>lecsapolják a lápot
>kiszárad
>d-de a HÓÓTEEEl!
mint az óramű
youtube.com/watch?v=cUQQ1aaGCpw
youtube.com/watch?v=3SGvF8Ue3SE

Attached: 1607534616183.png (348x347, 158.58K)

Hogy felizgassunk titeket

vmi magyar hotelépítésre fogják, hogy azért szárad?

tekintve, mekkora cigányok, ez nem akkora baj

anime?

Attached: cap_[Judas] Hataage! Kemono Michi S1 - 09_00_11_56_44.jpg (1920x1080, 240.64K)

Aqua sama

Attached: 1659675255676496m.jpg (724x1024, 64.73K)

amúgy hogy tud berúgni?
sakk-matt, "akvát nem lehet teherbe erőszakolni" buzik

Attached: 89becc61b4f97af0ae6395296e6c0cee[1].jpg (1415x1000, 328.68K)

Az aszály tanulsága: fel kell adni itthon a kukoricatermesztést?

Az idei aszály tanulságai felgyorsíthatják a kukorica visszaszorulását Magyarországon, a hazai tájon valaha teljesen általános tengeri ma már legalább 300-400 ezer hektáron nem termelhető igazán eredményesen – még akkor sem, ha nincs olyan drámai helyzet, mint idén. A hazai szántóföldi termőterület egyelőre 6-8 százalékát kitevő, kukoricatermesztésre mindinkább alkalmatlan terület várhatóan rohamosan nőni fog a következő években a klímaváltozás előrehaladtával. A megoldást rövid távon a búza és

Amióta adatokat gyűjtünk az aszályról, soha nem volt még csak hasonló kedvezőtlen állapot sem – ezt nem az egyik környezetvédelmi szervezet aktivistája mondta, hanem az Agrárminisztérium helyettes államtitkára. Főnöke, szarbán Viktor megfogalmazásában ez úgy hangzik: „Én is járom az országot, szembesülök ezzel a helyzettel. A napraforgófejek is tenyérnyi méretűek, tehát arra a termésre is keresztet vethetünk.”

Bár a kormányfő tusványosi látomásából a klímaváltozás teljességgel kimaradt, a táborlakók kérdései között előkerült az elsivatagosodás. szarbán ezt követően a Kossuth Rádióban már magától is beszélni akart az aszályról – máshogy nem történhetett, hogy a riporter szóba hozta a „térd alatt érő” kukoricát.

Az aszálykár tehát már szarbán Viktor ingerküszöbét is elérte – nem függetlenül attól, hogy a kormánypárt szavazói rétegét kiemelten érintik az extrém időjárás okozta mezőgazdasági gondok.

A kormány vízlépcsőkkel orvosolná az aszályt, de szakértők szerint ez több mint rossz ötlet

A Tisza újraszabályozását jelentené, ha a kormány az évtizedes vízlépcső-ellenességet letörve megvalósítaná csendben előkészített terveit. Az aszály akkora gondot okoz, hogy lépni kell, csakhogy a tervezett beruházások hosszú távon tovább fokoznák az elsivatagosodást.

á, a faszom, a héten már harmadszorra kell reggel felkelnem és munkába mennem
nem csoda, hogy egész héten nem dolgoztam semmit

ma még egy inget is kivasaltam és fel fogom venni
gyomorforgató

Meklárentesik, jön Piastri
2023 a mi évünk lesz...

lol

ki tudja kapcsolni a képességét