/ex-yu/

Attached: istockphoto-474282200-170667a.jpg (509x339, 57.78K)

pa kaze

Attached: 162376548293756.jpg (1080x1350, 133.86K)

uff brate sta je to i gdje takve rastu?

bruh

Attached: 1659570573442.webm (720x405, 483.04K)

ne znam, ali nisu ludi ti francuzi i belgijanci sto su isli kolonizirati afriku

Attached: 16273658237592.jpg (1022x1278, 242.15K)

a talijani kad su osvojili libiju pa se musolini proglasio svjetskim zastitnikom islama

hahahhaha kakav lik
sta mislite hipotetski da je doseliti crnacku populaciju kod nas bi li zivjeli u getu ili bi se mjesali

ja bi se mijesao sigurno ako razumijes sto hocu reci

ali fakat su anđeli

mislim da razuijem sta si mislio anone
*namigne*

Attached: 1646146040986.jpg (1080x1080, 134.48K)

ovisi koliko, kakve, i otkuda, da dovedes samo zene mijesale bi se bez problema, al vidi po europskim zemljama kako je sa muskarcima

jedini geto kod nas su cigosi, sve ostalo je prihvatljivo
kad bismo se mijesali s crnkinjama, barem bi u kosarci bili bolji, a i u nogometu bi napokon imali nekog brzog mutta kao francuzi

žene hehe jesam li u pravu momci

pa najbolje bi bilo iz brazila oni su vec amerikarizirani kao mi i vole se mijesati, ali kontam da oni nemaju razloga da dodju vamo pa bi morali uvesti iz afrike npr kongo, tanzania, etiopija i te istocne zemlje. tamo su ljepse nego na zapadu koliko sam ja primjetio

Attached: 1636114390808.jpg (602x592, 119.05K)

brm brm

Attached: 0ab23764-74f5-4510-95c8-5c29fc8d7b6e (1).jpg (1600x1200, 497.85K)

ovo je prava eksju prichica i tu chu ostati

u pravu si, ali samo crne i crnogorske ljepotice. pozdravi mi sekui poljubi je od mene

Attached: 1632033471219.jpg (938x1172, 101.15K)

izlizao bih joj svaki centimetar tijela

www.youtube.com/watch?v=WKl6r174Luo
znao sam da ima lambo ali za porsche traktor nisam cuo

a vidi ove s afro kosom

Attached: 1630092014993.jpg (1835x1835, 683.86K)

svaki put

Attached: 162376523975923.jpg (460x381, 30.56K)

Slave crvati oluju, sledeci put kad ih italijani napadnu (pitanje vremena, to je italijanski strateski cilj) mi srbi cemo da gledamo i uzivamo. E sad ja to necu doziveti ali ucicu unuke da mrze hrvatsku i nda ce to biti njihova naslada. Smrt crvatima i ukrajincima, smrt izdajnicima slovenskog roda

jebote ajde zamisli da nije bilo oluje i da sad imamo 300 000 smrdskih teroristickih cigana u drzavi hahahahaaha, a ne cek bosanci su sad u toj situaciji ahhahahaahhahahah

dobri su bosanski srbi raja kad pricas ovako sa njima

uskači kompa, vozimo za banja luku

Attached: index.jpg (265x190, 8.47K)

Kako to da tvoji sugradjani imaju tako kratku pamet pa misle da su resili sad drzavnost zauvek a izgubili su glavnog saveznika protiv napada sa zapada. Mozda misle za 100 gosina da ce sve biti isto kao danas. Pa evo uporedi kako je svet izgledao 1922 i sad. Najbitnije je da mi srbi nastavimo da mrzimo hrvatsku svim srcem

koju ces ti jadnicu nagovoriti da ti dadne da pravis djecu tako guzobolan. bolan nemoj se blamirati

sto si briso?
slomim ti zub smiri se

Attached: 1659645200463576.jpg (899x1599, 262.45K)

šta je ovo buraz neke zadatke rješavaš?

Attached: 1647499072381.png (181x165, 15.84K)

Mrznja prema hrvatima je preduslov za brak i radjanje dece u srbiji. Nece nijedna za nekog sojasa crvoljupca. Tako da ce se u srbiji radjati samo ljudi sa usadjenom mrznjom prema izdajnickoj naciji crvata. Za moje potmstvo ne brini mi smo vredni u svakoj generaciji, niko nema manje od dvoje dece, ja cu imati bar 5,6 srba patriota

zamisli napada te italija koja je u top 10 ekonomija i ima 60 miliona ljudi i ti se uzdas u srbe da ti pomognu hahahahah pa decko jesi li ti dobar?

a bavite li se vi u srbiji ičim osim hrvatima?

ima li neko doba godine da srbi nisu guzobolni

ovom srbinu je vrh kontakta sa zenskim polom bio kad bi ga na informatici zenske cimale da im odradjuje zadatke a on mislio da im se svidja, pa to je jedna slina koja misli da je nikola tesla jer zna da koristi vpn ili da cropa u paintu, doslovno uzi od reditorskog smrada i guzobola, bas se vidi da privatno pati u zivotu i dolazi vamo da se sere da bi mu bilo lakse, dok ostali anoni dolazze da se druze i mimuju pricaju o raznim stvarima tipa zadruga, droga, glazba, filmovi itd, jadni srbin samo kmeci i lijepi iste stvari, zao mi je momka isto neka retardirana zivina koju svi gledaju i zale je

hahahhahah lik je 2 puta dirnuo vaginu, prvi put kad ga je ćale ušpricao u kevu, drugi put kad je izlazio hahahah

A sad zamisli i bez srba illi cak uz podrsku kako ce da ih pociste, bice to bozja pravda. U pravu si, nece imati nikakve sanse i hrvatska ce nestati zauvek. Kad krenu traktorima ka srbiji cekaju ih srbi na granici sa mitraljezima. Brm brm, puc puc

Vera, porodica, tradicija, drzava. Klacemo i siptare naravno

idi leči se bre

>ovom srbinu je vrh kontakta sa zenskim polom bio kad bi ga na informatici zenske cimale da im odradjuje zadatke a on mislio da im se svidja
da su bar mene tako

ma to je jedan zalostan lik sto misli da je neka manga, a nije ni svjestan da se mi ovdje kad se vrjedjamo samo zezamo, evo primjera mentol samo ceka da dodje u konac i da spamuje o velikoj srbiji, hrvatima,bosancima i avarima po cijele dane, sta on misli da ce netko bacit sa balkona jer neki debil na internetu spamuje jednu te istu stvar svaki dan, evo sav se tresem brate srbine nemoj samo opet rec mi da sam avar molim te, spamuje debil nesto ja mu kazem aj postaj domovnicu, nece, moli me da postam kurac, ja ga postam on nesmije itd itd
zalostan momak doslovno me podsjeca na fredija sto je glumio turbo ustasu i onda kad smo vidili na sta lici svima ga bilo zao pa smo ga prijateljski zezali, takav je i on bas onaj neki kompleksas sa kurcem od 12 cm visinom od 170cm i 30 kila viska

Patriotizam i ljubav prema srbima podrazumeva mrznju prema hrvatima. Cista racionalna misao nastala na osnovu istorijskih realnosti. To sto se vi bosnjaci plasite istorije do te mere pa vam i ucenje iste izaziva ludilo i sizofreniju nije razlog da nesto sto te podseca na nju nazoves bolest

Nisam ja nijednom spomenuo avare, pomesao si me sa nekim drugim srpskim delijom. Svaka njemu cast drago mi je da nas ima jos. Volite vi hrvati da okrenete na salu sve je to smesno i komicno, ali videcete da tu nema smeha na vasem putu u buducnost

>dobar dan ovo je sad italija, mi smo glavni
>ok
>skinu se hr zastave i stave italije
tako ce biti u buducim zauzimanjima, nema vise genocida, nema protjerivanja