/polska/

edycja pogody dla anona

Attached: Capture-16.png (165x39, 7.06K)

Other urls found in this thread:

youtu.be/RlOB3UALvrQ
twitter.com/SFWRedditGifs

patrz, wszedł menel na inta a akurat nowy general

takie cos mnie interesuje

Attached: 1653391159298.png (800x1325, 791.32K)

>buty
a mogło być tak pięknie

mam duży ptak

czyli jak nie znam to zostaje mi tylko sznur?

Większość z nas ma znajomego lub krewnego, który po wejściu do zatłoczonej sali potrafi w ciągu kilku minut wypatrzyć osoby samotne i nawiązać z jedną z nich rozmowę. Tacy mistrzowie rzadko są odrzucani przez płeć przeciwną, nigdy nie usiłują zawrzeć znajomości za pomocą żenujących odzywek, bez trudu znajdują chętnych na randkę i nie muszą przesiadywać przy telefonie, czekając, aż zadzwoni. Wydaje się, że po prostu mają dar rozumienia płci przeciwnej i – co ważniejsze – budowania trwałych związków. Zatem na czym polega ich sekret? Krótko mówiąc, rozumieją mowę ciała i jej znaczenie w życiu miłosnym. Chciałbyś być do nich podobny? Z naszą pomocą będziesz.

siema user z łodzi

on akurat słabo syry rysuje, płaskostopie

Attached: 1643784637272.png (900x1200, 1.53M)

a małe też masz?

bóg jest niebinarny

analogowy?

Większość gatunków zwierząt bez trudu dobiera się w pary i radzi sobie w związkach. Zazwyczaj samica wchodzi w okres rui, samiec się z nią parzy – i po wszystkim. Tymczasem jeśli chodzi o gatunek ludzki, niewielu jego przedstawicieli z powodzeniem dokonuje wyboru partnera, a jeszcze mniejsza jest liczba tych, którzy naprawdę rozumieją, na czym polega ten proces.

Wystarczy znać podstawową matematykę, użyteczność w życiu codziennym kończy się na pierwiastku. Oczywiście przydałoby się wszystko aż do całek znać, ale jakoś jeszcze nie zdarzyło mi się że musiałem użyć macierzy albo chociaż funkcji bardziej zaawansowanych.

Nowe określenie na stary koncept, ale tak

zimno

>Oczywiście przydałoby się wszystko aż do całek znać
Nie ruszałem tego nigdy a cała rodzina i wszyscy znajomi mają mnie za genialnego matematyka

Attached: pepethinking.jpg (820x602, 129.09K)

czyli bóg należy do lgbtq+

bo z jakiegoś powodu przeciętny polak potrafi tylko dodawać, mnożyć, odejmować i dzielić a i do tego nieraz potrzebuje kalkulatora
autentycznie ogromna część społeczeństwa nie zna pitagorasa nawet na poziomie trójkątu 345 czy potrafi policzyć pierwiastek samodzielnie

Zanęcasz, kochany.

nie mam sily zyc
pomocy

patrzcie taki uczony a marnuje czas na forum o kupie

nie

idź spać jak możesz

Nie żeby było to jakoś szczególnie przydatne
Matma jest dla mnie czymś rekreacyjnym, np. liczenie wydajności auta

czym jest trójkąt 345¿

nie mam sily spac
snia mi sie niemile rzeczy

*podaje białą pigułkę*

Attached: unnamed.jpg (512x332, 66.75K)

w sumie to ciekawe co te niebinarne babochłopy powiedziały na to że bóg jest niebinarny

I mówię to wszystko jako osoba z bardzo niskim wynikiem matury (34% z rozszerzonej majcy) i jako osoba która wyjebała z inżynierki po pierwszym semestrze
majca zawsze się do czegoś przyda więc warto chociaż zapoznać się z konceptami, tak jak np z tym że całki to przeciwieństwo pochodnych

WAKANDA FOREVER

youtu.be/RlOB3UALvrQ

mysz to przeciwieństwo szczura

ja jestem przecież ułomek, ale z jakiegoś powodu połowa polaków jest jeszcze większymi ułomkami odemnie
jest nieraz przydatne, chociażby właśnie przy liczeniu wydajności auta żeby cię nie opierdolił pan mirek przy kupnie szrota albo żeby podkręcić wydajność na maxa

szara mysz to przeciwieństwo anona

dobra, poleżane ale trzeba zabierać się za ostania cześć pierwszego rozdziału magisterki

nie poddaje odbierannych informacji krytycznemu wzrokowi

user to wyginający gatunek

>34% z rozszerzonej
36%

Attached: Leonardo-Dicaprio-Cheers.jpg (600x400, 25.76K)

nie pamiętam by o tym uczyli mnie
a z matmy w liceum miałem 4

dobra,
fajnie było ale minęły 4 godziny odkąd się obudziłem i nadal nie wiem co dzisiaj robić

Attached: 1651047362410.webm (640x640, 2.24M)

anoni to nie było anime

Attached: 1640582078880.jpg (964x912, 59.83K)

a co niby

bo zwykle tego nie uczą
to jest poprostu podstawowy pitagoras ale zastosowany to często spotykanego ustawienia,
3x3+4x4=5x5=25=9+16