Kurva anyátok

kurva anyátok
(Szerelem, szex, gyengédség)

Attached: 1650345840929.gif (368x349, 48.83K)

Mindenki alszik, senki sem dolgozik?

Popeszku a halott szűz buzi

Incelek az incel weboldalon. Nagy meglepetés

én nem alzom én jádszok

Attached: Untitled.jpg (2560x1440, 477.5K)

Halál húgykrajnára

Attached: 145.jpg (620x830, 236.19K)

Gyurcsány vagyok

áldás
nem az én hibám, hogy ronda az arcom és egyetlen nő sem tudna megcsókolni öklendezés nélkül
nem az én hibám hogy alacsony vagyok, alacsonyabb a legtöbb nőnél és nem tudnak erős férfiként tekinteni rám aki mellett biztonságban lehetnek
nem az én hibám hogy kicsi vékony farkam van ami kiverésre sem jó nem hogy punciba rakásra
nem és nem és nem az én hibám
aki szexelhet az nem dolgozott meg érte, csakis a jó gének miatt teheti meg
mi pedig csak a rossz gének miatt vagyunk szüzek

>kattan a faszketrec

Sziasztok niggerek ismét

az incelt kevered a neettel, te nagyonhülye
te agyatlan barom csak visszaböfögöd a szavakat, de azt se tudod mit jelentenek

Mi a faszom az a neet

a katások új neve

kek

Jaj, valaki meg sérült :(

Egy incel akinek nincsen munkája

Én egy transzraciális személy vagyok. WTM. White to black. Fehérből feketére tranzisztionáltam. I’m a transnigger

ÉN
minden
áldott
nyáron

kacagtam

soha nem voltál fehér

Kirobbanó erőben a forint, egy Euró már csak 397 forint

Napi horoszkóp 2022. július 20.
Ma kissé visszahúzódó vagy, nincs kedved a beszédhez. Sajnos leginkább a családtagjaid idegesíthetnek. Pedig van, amikor az ő problémáikat is meg kell oldani. Ez a mai nap ilyen. Szánj rá időt! A végén rájössz, hogy ezzel te is csak nyerhetsz.

szakad a Jobbik

Dráma: A Jobbik letiltotta Jakab Péter arcát

azt én is tiltanám

Tart még az katás utcabál pesten?

Elképesztő terv az Európai Bizottság asztalán: felülről irányítanák a tagállamok gázfogyasztását

Ráadásul egyszerű többséggel akarják elfogadni, kikerülve a vétókat.

A Politico arról értesült, hogy az Európai Bizottság (EB) egy új vészhelyzeti felhatalmazással kívánja magát felruházni, amellyel arra kényszerítheti az uniós tagállamokat, hogy abban az esetben, ha az Európai Unió a következő hónapokban jelentős gáztartalék-hiányban szenved, csökkenthesse az uniós országok gázfogyasztását. Három EU-s diplomata szerint a tervet szerdán mutatja majd be az EB, amikor egyébként is sajtótájékoztatót fognak tartani a téli gázmegtakarítást illetően – szúrta ki a Magyar Nemzet.

A terv alapján az Európai Bizottságnak kötelező érvényű beleszólása lenne egy tagállam gázfogyasztásába – derül ki a cikkből.

Emellett a bizottság egy jogi eljárást is megalkotott, amellyel az országok egyszerű többséggel is elfogadhatják ezt a tervet, megkerülve mind a parlamentet, mind az egyes tagállamok vétóját.
Az Európai Bizottság célja, hogy a tervet elfogadtassa a július 26-án tartandó rendkívüli energiatanácson. A jelenlegi vita központjában a Politico szerint elsősorban az áll, hogyan követelhetik meg egyes országoktól, hogy csökkentsék gázfelhasználásukat nagyjából 5-20 százalékkal az őszi és tavaszi időszak között, bár azzal számolnak, hogy a tárgyalásokat követően végül 10-15 százalékos csökkentésről egyezhetnek meg. Amennyiben elfogadják, az EB önmaga, vagy legalább két másik tagállam kérésére bevezetheti a kötelező érvényű gázfogyasztási korlátozásokat – zárul a cikk.

Ki kell lépnünk nincs mese :(