/tr/

2010-2014 efsane postlar little dark age edit edisi

Attached: media_FWWDGu-XkAQBydX.png (440x300, 164.1K)

Other urls found in this thread:

pastebin.com/YGWNpSfG
desu-usergeneratedcontent.xyz/int/image/1610/70/1610709539717.png
twitter.com/SFWRedditImages

bir ara çok köşeli yerdi sonradan normieleşti hep öyle oluyor zaten bir ara facebookta çok köşeli gruplar vardı sonra dağıldı twitterda köşeli tipler vardı onlar bitti şimdi redditte kgbtrde köşecilik yapıyorlar ama o da biter

uLaaa facede bgy falan ortamı komfiydi amqq. Ondan önce de bişey wardı da unuttum şimdi

Me on the right

şu an telegramda rus ukrayna vsleri izliyorum da bok gibi moruk tadı yok İŞİD efsanevi videolar çekiyordu en kinosu Fisabillah editli Alman klib

Tankla drift efsaneydi amqq öle bişey bi daha gelmedi + gelmez

ruslar telegramda 2015-2016dan beri örgütleniyorlar 4chanda şu şu şu tiradlar açılacak diye organize posting yapıyorlar
turkroach menesini forslayan ruslardı tam uçak düşürmeden 3-4 gün sonra forslamaya başladılar
açın arşive bakın rus uçağından önce toplasan 5-10 post var uçak düştü 2 haftada 1000 post
Bu ukrayna savaşı çok afallattı adamları

DEVLE kinosu izle o zaman b' oqlim
pastebin.com/YGWNpSfG

amk yanlış tirada you verdim

>çek'd
ben o zamanlar altyaştım güzelgore sitesini deep web falan sanıyordum instagramdan vendetta maskeli heriflerle deep web falan tartışıyordum betsgore linki atmıştı "krdsm siteye girerken dikkatli ol" falan yazmıştı :DDDD

gore saglıksız oqlim izlemeyin

Kapandı mı o site amqq, bi liveleak mi kaldı o zaman?

livleakte kapandı
kek tam üstaddı ama yav o site her işid videosunda abd israile söverlerdi yorumlara bakarsın büyük şeytanın askerleri falan diye herkes abd domaltırdı ilginç bir siteydi :D

>bi liveleak mi kaldı o zaman?
user ben...

Wallax mı amqq, eskiden girerdik de şimdi artık girmiyom zaten bura da gore dolu ama izlemiyoz artık. Rotten wardı o kapanmı$tı ilk

burada whatsappçı telegramcı tayfa yokmuş gibi konuşma anoncum

telegramcı tayfa bostlamayı bıraktı bu arada siz onları dokuzladınız diye bıraktılar 3 tane telegramdan user ile konuştum

ne ara dokuzlandılar lae yok öyle bişi
+ hala postluyorlar amerika muhabbeti yapan onlar

mna koyum illa attıracanız mı
desu-usergeneratedcontent.xyz/int/image/1610/70/1610709539717.png

nostalji yapma OÇ bestgore kapanalı bi kaç ay oluyo

oha karı kız da varmış
ulan karı kız varsa ne diye burda postluyorsun amk

reDDitÇİ PİÇler tüm gore sitlerinin anasını sikti self harm videoları bile siliniyo artık birkaç tane underground gore sitesi kaldı