/polska/

edycja anonka

Attached: 1657203835896.png (422x171, 7.87K)

wrocilem

Attached: 1646835442579.jpg (800x872, 85.05K)

podedycja mojej gf, której nie macie

Attached: 1654549670336.webm (520x1046, 990.85K)

to ta po prawo?

mam w rodzinie przypadek że typ jest fizolem a żona dr. medycyny
tylko gość jest gigachadem z wyglądu
kobietom musisz płacić genami albo zasobami

skod

kmwtw

przeciez na obrazku widac ze z francji

Attached: 1503650235617.gif (384x384, 105.99K)

plh

Ciężko się żyje z chorym łbem, czymś w rodzaju bordera. Rano masz jakieś nastawienie w miarę dobre, medytujesz, oczyszczasz głowę, nagle jest eureka, tak się żyje motherfuckery, jest git, potem coś cię wytrąca z tego i zaczynasz powoli spadać, aż lądujesz znowu na dnie z myślami destrukcyjnymi i nienawiścią do siebie i idziesz do sklepu po alkohol, żeby ulżyć w tym cierpieniu.

I tak ciągle.

no allegations of incelophobia??incelophobes can literally get away with anything

that is true
something must be done about it

Attached: 1646563507543.png (937x504, 527.7K)

jak tam brexit
zmalał?
urósł?

Jeszcze go nie złapali?

Attached: 1656924773448.jpg (4035x2762, 715.67K)

CIA mu załatwiło nową toższamość

policja nic nie może

>bądź sobie zarządcą januszpola
>średnia marża na produkty 60%
>ktoś tam pierdoli o inflacji, w żadne sposób tego nie odczuwasz
>podskoczyła ci cena gazu i energii, po korekcie marża wynosi zaledwie 55%
>podnieś ceny
>marża wynosi teraz 70%
>odpal wirtualną polskę czy inny wykop
>polaczki obwiniają za inflacje rząd, żydów, unie europejską, putina, zełeńskiego, amerykanów, rolników, ciapatych, imigrantów, pedałów
>żaden nie piśnie ani słowa o bezpośredniej przyczynie inflacji czyli o przeds*ębiorcach
>profit
daje do myślenia

Attached: 1626953766583.png (730x645, 393.58K)

to coś zaskakującego czy co
na chuj to tu wrzucasz cwelu

Dzień dobry i szczęść Boże, jak państwo sobie życzę! Witam serdecznie! Kto coś może powiedzieć na temat operatorów komórkowych w kraju naszym jedynym?

I ci dostępny wszyscy oferty dla obcokrajowców z białoruskim paszportem i Kartą Polaka?

Np na Białorusi mam taką ofertę z jakiej korzystam to dokładnie 400 minut na telefony na Białorusi i internet bez limitu miesięcznie to kosztuje 7,7$ albo 832,6zł za 24 ms.

Czy to dobra oferta jak Lajt Mobile? 25zł/m, długosć umowy 6/24? 30gb Internetu w Polsce?

Mam pytania:
1) Czy poprawnie rozumiem że jeżeli podpisujesz umowę u operatora jest też powinny korzystać z tych usług co najmniej 24 miesiące?

2) Jeżeli będziesz korzystać mniej to jest też powinien płacić karę pieniązów?

3) Aby pozbyć się problemu lepej od razu położyć na rachunek telefona komórkowego 600 zł i nie będzie miał problem w przyszłości? To oznacza że możesz wyjeżdżać na przykład z Polski i nie powinien płacić i sledzić za rachunkiem I ile masz na koncie?

Jakie w ogóle możecie zaproponować oferty o wielkiej ilosći Internetu komórkowego bo jeżeli pojadę do Polski będę potrzebował wiele trafika internetowego żeby korzystać na przykład z jakiś nawigatorów albo Google maps? Bo w ogóle nie znam gdzie to się znajduje i co się dzieje w Polsce w naszej kochanej. Niepotrzebnie będzie korzystać z jakiegoś Uber i tak dalej.

[-]

no elo

czemu społeczeństwo tak dyskryminuje inceli

Taki januszpol to może 0.1% rynku.

dosłownie nic nie zrozumiałem

bo jest bazowane

*pstryk*
siuuuuuuuuurp
ah tak, tajger mango

bo nastąpiła amerykanizacja cwela i forsuje sie w polsce obce mentalnie gówno

>no singles policy w kinach
>promocje sieci komórkowych dla par
>500+ dla rodzin z dziećmi
>karty dużych rodzin
>kondomy przy każdej kasie w sklepie
dosłownie holokaust inceli

Czy tam u was serio nie ma umów czy o chuj chodzi? Ukaincy tacy sami nie potrafią obsługiwać biletomatu w autobusie. Jak tak na was patrzę to jednak myślę że polska to kraj pierwszego świata, bo wy jesteście dosłownie w średniowieczu.

Byłem ostatnio w kinie jako singiel. I nawet siedziałem sobie w miejscu vip.

czemu wykopki tak przejmują się stopami procentowymi jak tam średnia wieku to 12 lat

człowiek nie może być sam. człowiek potrzebuje przyjaźni, czułości, miłości. jak tego nie ma to jest śmierć za życia

Attached: 1645737423654.gif (317x444, 1.18M)