Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: körte.gif (450x300, 34.8K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=TlWn7G4RVew
youtube.com/watch?v=Lg8IRfzuJY4
twitter.com/SFWRedditVideos

Attached: mustár irl.webm (576x1024, 2.82M)

megöllek te kúúúúrvaaa

a törpegémek tehetnek mindenről

Attached: 1654265880803.png (450x600, 190.1K)

áldás
nem az én hibám, hogy ronda az arcom és egyetlen nő sem tudna megcsókolni öklendezés nélkül
nem az én hibám hogy alacsony vagyok, alacsonyabb a legtöbb nőnél és nem tudnak erős férfiként tekinteni rám aki mellett biztonságban lehetnek
nem az én hibám hogy kicsi vékony farkam van ami kiverésre sem jó nem hogy punciba rakásra
nem és nem és nem az én hibám
aki szexelhet az nem dolgozott meg érte, csakis a jó gének miatt teheti meg
mi pedig csak a rossz gének miatt vagyunk szüzek

hogy lehetsz meleg ha lány vagy a pasid meg férfi (igaz alig működő hormonos pénisszel)

Attached: Screenshot 2022-06-25 at 19-26-51 mókus guba on Twitter.png (598x645, 74.23K)

youtube.com/watch?v=TlWn7G4RVew

Attached: 1655658596345.jpg (500x500, 64.26K)

tomi, te ezektől elélvezel magadba?

majnem tesi, majnem

Igen! Amikor megszavazták az abortusz betiltását én már behűtöttem a sört hogy legyen mit iszogatni

Attached: Screenshot 2022-06-25 at 19-31-32 méregzsák (@kiamaffia) _ Twitter.png (598x579, 69.35K)

szóval te vagy a szoják postás is te kis buzi és azért nem tudtad kifosni a fonál elejére a szűzkópodat, mert ki kellett várnod az egy percet.

Attached: újabb nap, újabb lebukás.jpg (625x454, 57.61K)

jó ezt azért lehetett tudni hogy mustár a szoják postás. szegénynél a kalendárium megállt 2018ban

vicces mert ő a legnagyobb szójahabzsoló újférfi a fonálban

hú de kibaszott ostoba vagy

A sorozat jó, főleg az animesorozat.
Jöhet az anime.

Attached: vlcsnap-2022-06-25-19h34m22s459.png (1920x1080, 2.31M)

amicsknál betiltják az abortuszt -> több amerikorcs, legfőképp néger születik a Földre
tragédia

áthívja a 22 millás palotába akkor literálisan plafontörő keksz lesz

kíváncsi vagyok 3 szép kerek, kinyomtatható összetett magyar mondatban ki tudná-e fejteni mi a baja sorozatokkal.
annyi stimm hogy szerinte mindegyik maga a woke züllödt libbant moráloktól mentes hanyatló nyugat gyümölcse, amit a normiknak szánnak hogy jó gojok legyenek

akkor kezdődjön a cigányféreg irigykedés

Valójában semmi se fog változni, csupán annyi, hogy ahol eddig is korlátozva volt ott még jobban korlátozva lesz, viszont a demokrata államokban, ahol eddig is legális volt a születés pillanatáig, ott továbbra is az marad. Ez az egész csak elterelés volt, hogy elvonják a figyelmet arról, hogy megszavazták a red flag törvényeket, ami alapján bírósági végzés nélkül el lehet kobozni majd bárki fegyvereit arra hivatkozva, hogy a (((szakértők))) szerint mentális problémái vannak.

Any Forumsbeat tamást hallottuk

>venni valami ismeretlen nősténynek italt
ilyet komolyan ki tesz?

kirakták musit megint lól?

elég csak megmutatnia a szoják gyűjteményét és a csaj fröcskölve fog elélvezni.

anyádat rakták ki nyomorék

te animebuzi neked kuss a neved

ja leonídász megint jött a béréért de már elköltötte funkopopokra ezért kibaszták a villából

nem nézek animét szarbőrű

Attached: 354deaa.jpg (258x245, 12.45K)

Kapibara vagyok

hű de mérgesek ma este a csórók

a

az nagyon nagyon cuki

DIESOFCRINGE

Attached: vlcsnap-2022-06-25-19h46m21s152.png (1920x1080, 2.14M)

ezen a számon pörgök napok óta
youtube.com/watch?v=Lg8IRfzuJY4

inkább ömmölj cigányféreg

Köszönöm :3