/ex-yu/

nije mi do zivota pa ozivljavam mrtvi konac edicija

Attached: 1605975217654.jpg (405x867, 72.2K)

Other urls found in this thread:

twitch.tv/liddylune
vm.tiktok.com/ZMNjGVBG1/?k=1
twitter.com/AnonBabble

Ima nekoliko nivoa parizera:
>top
1. pravi francuski ili italijanski ili po tom receptu - moze da se recka na tanke komade i da se jede ovako sa sirom i vinom i malo leba ili na pici ali ne mora nikakva obrada nista da se dodaje oduzima, uglavnom preskup i ne misle ljudi da je parizer

2. nije dobar ali nije ni los - zlatiborac i slicni parizeri, nije preprocljivo da se jede ovako, samo u nekom sendvicu sa pavlakom i krastavcicima ili paradajzom ili mladim lukom necim da mu ubije malo miris, pozeljno da se proprzi na svinjskoj masti sa ili posle przenja jaja, dobar je na pici kad se pokrije malo toljivim sirom i jajetom i drugim dodacima i ukusima, obavezno neko pivo ili vino ili kisela ili sok da se zalije

3. polu los parizer - matijevic i slicni znaci mali procenat proteina los kvalitet ali u ok uslovima higijenskim napravljen po nekoj ok tehnologiji zapakovan nije otrovan tolko ali ima previse konzervansa i ostalih emulgatora, samo posle termicke obrade znaci przenje i to posle jaja ne sa jajima da ne udju otrovi iz njega u jaja da pokupe nego prvo jaj u cistoj masti pa posle, moze na picu ali samo kao sekundarni suhomesnati proizvod kad treba da se popuni malo sto je osttalo prazno od neke pecenice ili kobaje ili neceg boljeg i nikako u debelim kolutovima nego narendan i razbacan i obavezno preliven sokom od paradajza i naliven topljivim sirom i res pecen
Obavezna pivcuga posle ili spricer ili vino ili cak i koka kola da se porkije i da podrigivanje bude pravo zivotinjsko

4. smrt parizer - ovo je vec gore i od nekih salama za macke i kerove i ne vredi bacati pare, bolje suv leba ili burek s nista ili pavlaka i leba ili bez pljeskavice luka i par jaja, ne bih dao ni psu

Ma smrt

brojim ti do deset izbrojim do dva

inace dok sam trcao larpao sam da ja i moje pleme lovimo nekog jelena i onda na kraju sam digo desnicu kao da drzim koplje i presao u sprint bacio imaginarno koplje i dotrcao do svoje lovine i onda smo ja i moja braca zahvalili duhovima i derali se ratnicke poklice i tako dobra prichica sve u svemu

>radim kod gastarbajtera iz svajcarske
>nema klope a ni pica
>neka baba kenja sto sam izlupo zid
Ko da mogu da polozim kabal u zid a da ne izlupam trasu
>moler kenja kako ne radim dovoljno brzo i jede neku pastetu i leba
>odem kupim peceno pile i flasu piva i sednem na sred dvorista i jedem i pijem
>gazdina zena dolazi da se pogadja dal moze umesto 220 evra da bude sve za 200 evra
>zet mu dolazi u onom krajsleru ganz novom od 40 hiljada evra
>neki komsija sto je sjebo rasvetu i senzore pre i nije lepo povezo doso da kenja kako ne mogu ja da prepravljam njegovo zaseravanje zato sto on radi vec 30 i kusur godina
>moler se pozdravlja sa zetom i komsijom i ustvari je gazdi neki rodjak

Evo gledam crnog gruju i koje vristanje.

Veoma los dan za eksju

odo na plažu vidimo se nejebi

hvala ti na tvojoj službi

Kaficach

ovo je postina

twitch.tv/liddylune

I live in Belgrade, Serbia, ex Yugoslavia on Balkans where I was born :)

bazirana kurvetina muze incele

vidi ovog zutog andjela jaooooo sto se nisam rodio u smrdiji
vm.tiktok.com/ZMNjGVBG1/?k=1

đe naći hrvatske anime đevojke

Attached: IMG_20220623_191531.jpg (1080x1864, 907.55K)

jao mala kineskinja bože

Attached: 20220623_185124.jpg (2560x1440, 1.22M)

mjau

nije me bilo dugo dajte apdejt situacije u eksju multiverzumu

gadnog stvorenja jebatebog

niste me ponudili ni casom vode od kad sam dosao ovde

izvini druže danas na meniju samo ktuluanski horori koje vito upeca