Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: szilva.gif (1280x768, 190.65K)

áldás
nem az én hibám, hogy ronda az arcom és egyetlen nő sem tudna megcsókolni öklendezés nélkül
nem az én hibám hogy alacsony vagyok, alacsonyabb a legtöbb nőnél és nem tudnak erős férfiként tekinteni rám aki mellett biztonságban lehetnek
nem az én hibám hogy kicsi vékony farkam van ami kiverésre sem jó nem hogy punciba rakásra
nem és nem és nem az én hibám
aki szexelhet az nem dolgozott meg érte, csakis a jó gének miatt teheti meg
mi pedig csak a rossz gének miatt vagyunk szüzek

nem számít szexnek

Szó szerint 2 órát aludtam az elmúlt 2 napban, tesik...

Kibaszottul rosszul érzem magam, 3 napja nem edzettem, és a DOM-jaim örökké tartanak, mert nem tudok aludni ezzel a lánnyal.

Állandóan reggel 6-ig fent akar lenni ölelkezni, csókolózni és dumálni, aztán csak pár órát alszik... de még azt a pár órát sem kapom meg, mert rám fekszik, kilök az ágy szélére, rámdobálja a lábait, bármit megtesz, ami felébreszt, ébren tart vagy felforrósít...

Aztán persze napközben alszik, amit nem tudok megtenni, tegnap este rákényszerített, hogy orgazmust okozzak neki, így megtettem, és talán fél órát csókolóztunk, aztán azt mondta, mehetek aludni egy órát. 46 perc múlva felébresztett, hogy átöleljen… A telefonomon mértem az időt.

Állandóan kimerült vagyok. Keményen dolgozom, és a szabadnapjaimon szoktam regenerálódni, de ő úgy rendezi be a szabadnapjait, hogy egybeessenek az enyémmel, így soha nem pihenek, vagy a munka, vagy ő fizikailag kimerít.

Mit csináljak tesik? Nem tudok így aludni, felépülni és még edzeni sem.

Kiosontam a vécére, hogy ezt leírjam. Fél 10 van, és kibaszott pizzát rendelt.

Húha. Meg is van mit hallgatok kardió alatt holnap

Attached: Képernyőkép 2022-06-15 213737.jpg (404x354, 37.18K)

nem számít szexnek

gyurcsány vagyok

ajaj

Attached: 1653644922529.jpg (863x1200, 109.17K)

nekem? csak a csenge fenotípus

Attached: 111.jpg (700x525, 46.87K)

cuki bár jobban nézne ki gecitől ragacsos kócos hajjal

titkos vágyam megbaszni egy csengét

...

Attached: 145.jpg (620x830, 249.82K)

én egyetemi csopimban volt egy de ilyen dagadt büdös kurva volt, bottal se nyúltam volna hozzá
persze egyetem első évében kihullott a gecibe lol

szakavatott munkatársak nolám!

Attached: 43-18.jpg (599x800, 51.24K)

csinike

kell az ondóm a hajába sajnos az a baj

ilyen lánnyal csókolóztam múltkor

zöldszöveg? :D

Gyenge vagy.

jöhet az anime