/polska/

długaśna edycja

Attached: IMG_20220614_140603.png (559x376, 71.9K)

nie rucham bo nie jestem murzynem

To mów kurwa przy 290, a nie 315.

kurwa z całej historii z patusami co się chciały napierdalać o pożywkę na siłkę aż się zrobiła edycja sułoszowy
pojebane

aha a ja bo jestem z tczewa

nic dzisiaj nie zrobilem

twierdzenie: każdy murzyn w polsce rucha ale nie każdy ruchający w polsce jest murzynem

sam jestes patusem, tobie tez najebac? Pseudo krakus tak sie obsrał ze dał dane jakiegos bogu ducha winnego typa

przyjaciele nie kłóćcie się, ja też chciałem zrobić nowy, ale się nie denerwuję, bo złość to kiepski doradca!
Sułoszowa super wieś, jeździłem tamtędy na zamek w Rabsztynie z rodzicami i ojciec zawsze mówił "może zabłądziliśmy, bo się nie kończy ta pipidówa, user sprawdź mapę" i się wszyscy cieszyliśmy jak głupi do sera za każdym razem.

Attached: 1649228887716.jpg (960x660, 321.48K)

dodałbym
nie kazda ruchana przez murzyna wychodzi z tego cało, ale ja juz umiera to nie zawsze od AIDS

tego nie wiemy, wiemy tylko że numer dał fałszywy
kurwa 880692137 XDDD
poza tym jesteś patusem i to takim najgorszej klasy, jebać legie łełołeło

kompro cwela
tu mialo byc

heh

mienie ojca, oskarku

Attached: 1645153164244.jpg (593x593, 44.97K)

nie wiem co w tym numerze smiesznego tzn cztery ostatnie cyfry tak, ale reszta? 880692?

to ja na odwrót, jeździłem tam do zamku w pieskowej skale

to tak jak ja od 5 lat

no kurwa dałbys swój adres tutaj zeby ktos ci mogl najebac XD? Adres domu, nazwisko, firma, NIP kurwa no wszystko. To musi byc jakis przypadkowy domek

>posiadanie normalnej rodziny
tombojarz oskarek

88, 69, 2137
nie wiem czy 0 ma jakieś znaczenie, ale wiem że 88 oznacza Heil Hitler, 69 to pozycja seksualna a 2137 papież umar

taka prawda ale jest ich coraz więcej i p00laczkow będzie coraz mniej ruchania

ja bym dał adres kogoś kogo nienawidzę ale to tylko moje urojenia

ja bym nawet tego nie zrobił, no nic, liczyłem na fajna przygode

rymuje po polsku bo nie jestem z waszyngtonu londynu rzymu czy znad balatonu

ja juz kurwa nie moge ja juz kurwa nie mam sily ja pierdole ja juz kurwa nie moge ja kurwa umeiram ja pierdole kurwa mac ja juz kurwan ie mam sily

nie no może user patus warszawiak faktycznie tam pojedzie i się przekonamy ile w tej opowieści było prawdy
nikogo nie namawiam

ratunku bijo sie

co do cholery?!

Attached: 1654438957179.webm (1280x720, 2.83M)

czyli jednak pojechał?

dużo ładniejszy zamek, ale dla dzieciaka więcej frajdy w Rabsztynie, bo można sobie polatać po kamieniach i po fosie

Attached: 1651748961531.jpg (1260x1080, 288.96K)

napisałem smsa zeby potwierdził fotą podworko chociaz, ale cisza poki co

będziesz jadł jaja i będziesz szczęśliwy

o bogowie, walka!

już nie można, władze Olkusza się zabrały za renowację i jakaś głupia cipa z wizją artystyczną zrobiła z rabsztyna straszne gówno :(

korzystaliście kiedyś z usług prostytutek? z jaką polewą, z jaką posypką? jakie rady dla amatora? na jakiej stronie szukać?

>władze Olkusza
co ich smród nie rusza?

sytuacja na ukrainie jest aktualnie dla naszej strony zła - to chyba można już uznać za fakt
zachód ma dość wojny i pomocy, polska jest za mała by się liczyć, nie zapowiada się by coś miało się zmienić więc będzie już tylko mniej wsparcia, więc będzie tylko gorzej
ukraina miała szansę na "dobry (lepszy) pokój", gdy miała jakieś sukcesy militarne - teraz właściwie ich nie ma, tak samo jak szansy na wynegocjowanie lepszych warunków
może i RF ponosi straty, ale ukraina na pewno straciła w czasie tej wojny więcej
aktualnie nie trają żadne rozmowy pokojowe
co dalej jeśli ukraina nadal będzie przegrywaći nic się nie zmieni?

przekupione łapówkami janusza
co oni zrobili z moim pięknym zamkiem

Attached: rabstein.jpg (1200x630, 301.01K)

>stein
hmm

sytuacja na tagu jest aktualnie dla naszej strony zła - to chyba można już uznać za fakt
moderacja ma dość przegrywów i inceli, #blackpill jest za mały by się liczyć, nie zapowiada się by coś miało się zmienić więc będzie już tylko mniej wpisów, więc będzie tylko gorzej
mirko miało szansę na "dobre (lepsze) wpisy", gdy miało jakieś ciekawe tagi - teraz właściwie ich nie ma, tak samo jak szansy na założenie lepszych tagów
może i #przegryw ponosi straty, ale wykop na pewno stracił w czasie tej inby więcej
aktualnie nie trają żadne rozmowy z moderacją
co dalej jeśli wpisy na mirko nadal będą minusowanei nic się nie zmieni?

dlatego nie ruchasz

już o tym była kiedyś rozmowa i mówiłem że w sumie nie najgorzej, bo tak to tylko się rozpadało i kradli kamienie.
połowa domków we wsi pod zamkiem i w tej drugiej w stronę Olkusza są na 100% z ukradzionego budulca, widać na pierwszy rzut okiem.

Attached: 1650066601222.jpg (1125x2001, 1.52M)

co fajnego do pogrania?

>mienie

Attached: 1653268142985.png (500x500, 75.1K)

the cycle frontier

bijecie się już czy jeszcze?

od lat tematem /polski/ nie byl kraj

już zaraz będziemy się bić. jeszcze się nie bijemy

nic nie będzie jak zwykle

jeżeli się wie jak to wyglądało to katastrofalnie, wygląda jakby podpierdolili projekt z damaszku czy innego lewantyjskiego zamku
i tyle by z tego było, bo się dobrali faktycznie rekonstruktorzy i się kłócą z cipą która ma swoją wizję artystyczną i nic nie można zrobić bo kontrakt jest na wykonanie, nie ma jak go rozwiązać
pierdolnik straszny

jeszcze 2 tygodnie i będą się bić

2 tygodnie?

kiedyś poszedłem na szczupłą 9/10 Wenezuelkę z fajną bundą ale nie podobało mnie się

14 dni roboczych