/polska/

edycja kordonowa

Attached: 1654110220024.jpg (1600x915, 509.31K)

Attached: 1647279565889.gif (562x480, 3.65M)

eh jak mi sie chce żyć, ale jak?

ha TFU na życie

Takie najlepsze suczki co prowokują jak mają 12-14 lat. Jeszcze nie dokońca wiedzą jak ale wiedzą że tisują praviczka i im się to podoba.

ocena metamorfozy

Attached: 1625808891664.png (788x444, 624K)

Attached: 1639070388682.png (1080x1343, 2.03M)

z tranoida w blacharę

uzywacie mitigations=off?

nie używam incela

jak sie kurwa robi burgeryyyyy krok po kroku pls, musze zrobic obiad dzis

>obudz sie
>wlacz komputer
>wlacz wowa
>graj przez caly dzien
>zjeb obiad
>dupnij monsterka i graj przez cala noc
>idz spac
>powtorka
i to jest kurwa zycie

zapomniałem jak jest dźwig po angielsku

chciałbym móc tak żyć

kompiluje kernelka

>jak się robi kanapke z kotletem

crane?

tak, crane
jak ja mam żyć na tym świecie jak zapominam tak podstawowe rzeczy

zyłem tak przez kilka lat, ale grałem w inne gierki. Potem znalazłem prace i sie skonczyło eldorado. Ale mysle ze jakbym nie musiał pracować to bym tak zył, gierki, sranie, spanie, jedzenie

Kurczak słodkie chilli zjedzone teraz otwieram mirinde

no jak?

zamawiasz i ci przywożą sprawdzony przepis

ćpam afekcję kobiety (z internetu)

Ja tak często mam ale w drugą stronę, ostatnio kolegi pytałem jak jest camel po polsku bo za nic nie mogłem sobie przypomnieć.

ale głupek, camel to takie papierosy

to śmieszne bo potrzebowałem słowa crane by znaleźć zdjęcie wielbłąda podnoszonego przez dźwig

Attached: 1653547859297.png (1647x1094, 1.81M)

nie wiem co zeżreć na obiad

idę do chinola na kurczaka chrupiącego z sosem ostrym

bułka na pół, przypiekasz na patelni po obu stronach, to samo z kotletem, tylko przy przewracaniu na przysmażonej części kładziesz plaster sera, w tym czasie pokrój pomidora w plasterki, ogórka, obmyj sałate
po wewnętrznych stronach bułki posmaruj ją majonezem i musztardą no i połącz wszystko w jedno debilu jebany ułomku

moze burgera, ale nikt ci nie powie jak zrobic
jakie mieso, ile, skad bułki, jakie bułki, ile smazyc, jak smażyc, co smazyc, jakie dodatki, ile i dlaczego

uprawiałem seks w ogródku ale później poszedłem na bazar i sprzedałem.

>EU rules to force USB-C chargers for all phones, tablets, ereaders, digital cameras, handheld video game consoles, and headphones. It won't be mandatory until fall 2024 for wired charging.
ale jabłko musi wrzeć

jaka bułke, jaki kotlet, ile to mam smazyc, jaki ser, dlaczego musztarda i majonez akurat? Musi byc sałata?

wyszedłbym z domu ale nikt nie powie jak pójść
jakie założyć buty, gdzie krok postawić, kiedy przejść przez ulice, gdzie można iść a gdzie nie i dlaczego

zgłoszone do odpowiednich służb

jaka chcesz, jaki chcesz, ile chcesz, jaki chcesz, dlatego że lubisz, nie musi.

nic nie wrze tylko wypierdolą ładowanie po kablu i będzie tylko bezprzewodowe

sok z kiszonych pomidorow żabka

bułka jakaś gotowa z biedry do burgerów, mięso mielone jakie tam lubisz czy wołowe czy wieprzowe, smażysz na oko byle się przysmażyły obie strony, kotleta cienkiego robisz to się upiecze w środku na 100%, a reszta pytań jest tak zjebana że ich nie poruszę

>kiszonych pomidorow
monkaS

aha, ale ja pytam ciebie jak robisz

chyba wołowe nie, ale jakie i ile go na burgera dac

zależy jak mam ochotę

>kolejne godzinne telko, które mogło być mailem

Attached: 1653921501753.png (411x718, 12.54K)

no ulep se taki okrągły żeby był niewiele większy niż bułka

kurwa ty robisz danie eliminacyjne w masterchefie czy burger na obiad? w kuchni się pracuje na oko, jedynie przy wypiekach trzeba wszystko odmierzać

na oko to ci moge tube zajebać jak sie nie uspokoisz, pytam grzecznie jak robic burgery krok po kroku i nikt nie umie odpowiedziec normalnie

jak sie wysrać też pytasz? jak podnieść klape i jak wytrzeć dupe żeby była czysta? jak wode spuścić?

chuja zrobisz pizdeczko, nie mój problem że kanapki nie umiesz przygotować bez poradnika krok po kroku

typ jest jak moja stara dosłownie najprostszej rzeczy nie umie jak sie jej nie pokaże
10 lat ma smartfony a nadal jak dzwonek chce zmienić w telefonie albo tapete to idzie do kogoś żeby jej zrobił bo kurwa za trudne wejść w opcje i zobaczyć że jest menu dźwięki albo wygląd i sie domyślić że pewnie tam sie zmienia