Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: körte.gif (450x300, 18.98K)

áldás
nem az én hibám, hogy ronda az arcom és egyetlen nő sem tudna megcsókolni öklendezés nélkül
nem az én hibám hogy alacsony vagyok, alacsonyabb a legtöbb nőnél és nem tudnak erős férfiként tekinteni rám aki mellett biztonságban lehetnek
nem az én hibám hogy kicsi vékony farkam van ami kiverésre sem jó nem hogy punciba rakásra
nem és nem és nem az én hibám
aki szexelhet az nem dolgozott meg érte, csakis a jó gének miatt teheti meg
mi pedig csak a rossz gének miatt vagyunk szüzek

áldás
ma mellezés meg tricepsz

Attached: 146.jpg (400x561, 78.98K)

senkit sem érdekel szarbőrű cigány

áldás
ma mindenki szűz

Attached: 8165894c0aad665974a3fc08df5a0f79[1].png (980x980, 559.73K)

A leg: jobb

Attached: 1654432395020.jpg (811x1521, 817.87K)

anyukája vörös hajú lehetett?
ő még félig rizs, nem?

ha nem érdekel, akkor görgess át rajta.
azt hiszem, tegnap megbeszéltük.
ez az első postám a mai nap, az almában ott se voltam, te meg elkezdesz szarbőrözni. utána meg csodálkozol, ha kapod az ívet.

áldás
húzóckodás +20 kilóval meg a többi hátszar aztán zsa futás a sivatagban

egy botnak válaszolsz

képeket vagy mezsgye történt

senkit sem érdekel a kondiszarod, csinálj saját fonalat és takarodj

miért puffadt a vaginája?

húzódzkodni nem szeretek, de a deadlift meg az evezés az jó

áldás
ez a szüzesség hete, a jófiúpontokra 2x-es szorzó van vasárnap éjfélig

hogy tesi?:D
pedig egyik legjobb hátgyakorlat, nem szabad kihagyni

kussolj gnóm

Mindenféle mozgást kell szeretni, illetve arra gyúrni, ami nehéz neked. Indikálja, hogy azon kell javítani.

senkit sem érdekel a kondifosod cigány

szoktam csinálni azt a verziót, ahol szélesen fogom a rudat, de szívesen csinálnék mást helyette

senkit sem érdekel a kondifosod

csak téged nem érdekel, mert tápos hulladék vagy

bezzeg a te hozzászólásaid milyen magas értéket képviselnek a "kondifoshoz" képest

Ez folyton változik hől

Attached: 420px-Shinji_Ikari_Raising_Project_%28Eng._Vol_10%29.jpg (420x599, 119.26K)

lehet menni a saját fonalatokba, ott lehet vinnyogni a kondifosról

>a forint elmúlt 12 éves leértékelődése és inflációja okozza. 2010 áprilisától az euróért 49%-kal többet kell adni, ennél még a rubel is jobban teljesített az elmúlt 12 évben a mai árfolyamok alapján. Egyedül a török líra és az ukrán hrivnya tudta alulmúlni a forintot egész Európában, de a hrivnya is csak akkor, ha 12 évet nézünk.
>Csak összehasonlításul, a cseh korona erősebb, mint volt 12 éve, a lengyel zlotynál 21,1%-kal nőtt az euró ára, azóta, a bolgár leva az euróhoz van kötve és hamarosan be is vezetik azt a leva helyett, a szlovákok, szlovének, észtek már rég bevezették az eurót, a horvátok jövőre fogják, a kuna kemény 3,7%-ot gyengült az euróhoz képest 12 év alatt. A román lejben 20,5%-kal lett magasabb az árfolyam a vizsgált időtartam alatt, a szerb dinár 18%-kal. A következő legrosszabbul teljesítő deviza is bőven feleannyit sem romlott, mint a forint.

Attached: 4d642dd4f2dce4e4d9307d8bd792a3f3_thumb_1260x550.jpg (1260x550, 563.38K)

te vinnyogsz, mert ez az életed
aki férfi az súlyt emel, közben is ráér gondolkozni

Múltkor láttam egy 2005-ös újságot és 250 forint volt az ójró árfolyan. Nem semmi

ez a mi fonalunk, ez az egyetlen fonál, ha másról akarsz beszélni, akkor hajrá, őrjöngeni meg menj a r9kra vagy a végtelencsenre

senkit sem érdekel a kondifosod, csinálj saját fonalat és takarodj innen

>az igazi férfi

Attached: 5eb.jpg (480x600, 22.01K)

szélesen és a melledhez húzod nem a rekeszhez? ja azt én is csináltam mikor újrakezdtem és nem nagyon ment a húzockodás, de nem éreztem valami effektívnek. az a baj hogy horizontál húzásgyakorlatok nem épülnek át valami jól a vertikálisokhoz, ezért mondom hogy muszáj a húzóckodás is. erőlteted jobban fog menni. én is úgy kezdtem hogy 1 szabályos se ment. csomó videó van hogy lehet kezdeni, negatívokra fókusz stb amíg nem mennek szabályosak. utána megy magától az egész

senkit sem érdekel a kondifosod

leszarunk

nem kell ahhoz rendszeresen kondiznom, hogy tudjam mekkora fasz vagy mustár
téged egy 10 éves gyerek is kiütne a hajad alól

nem kell a többesszám, senkit sem érdekel a kondifosod