Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: szilva.gif (1280x768, 190.65K)

Other urls found in this thread:

steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2792132018
youtube.com/watch?v=4N3N1MlvVc4
youtu.be/TngViNw2pOo
youtu.be/YU7ZrZcrpHo?t=915
twitter.com/NSFWRedditGif

szex

Attached: 145.jpg (620x830, 249.82K)

áldás
nem az én hibám, hogy ronda az arcom és egyetlen nő sem tudna megcsókolni öklendezés nélkül
nem az én hibám hogy alacsony vagyok, alacsonyabb a legtöbb nőnél és nem tudnak erős férfiként tekinteni rám aki mellett biztonságban lehetnek
nem az én hibám hogy kicsi vékony farkam van ami kiverésre sem jó nem hogy punciba rakásra
nem és nem és nem az én hibám
aki szexelhet az nem dolgozott meg érte, csakis a jó gének miatt teheti meg
mi pedig csak a rossz gének miatt vagyunk szüzek

Forrai Benedek reptéri testnyílásvizsgálat

steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2792132018

ja nem régi

Forrai Benedek 15 lecsókolbászt rejtegetett ánuszában a Mi Hazánk majálisán

az a lore hogy legyőzték az usát a függetlenségi háborúban és van tesla tekercs?

KIROV REPORTING

Életfogytiglani börtönbüntetést szabott ki a bíróság Kijevben arra a 21 éves orosz katonára, aki megölt egy civilt. Az invázió kezdete óta ez volt első háborús bűnökkel kapcsolatos per.

meg asszem hogy a németek nyerték az első vh-t. eléggé érdekes dolgok is vannak benne.

Azt írja, ma az orosz külügyminisztérium már nem a diplomáciáról szól, hanem a háborús uszításról, a hazugságokról és a gyűlöletről, ami néhány ember érdekeit szolgálja csupán, azokét, akik hozzájárulnak ahhoz, hogy Oroszország még jobban elszigetelődjön és leépüljön.

„Diplomatának tanultam és diplomata voltam húsz évig. A minisztérium lett az otthonom és a családom.

De egyszerűen nem bírok tovább részt venni ebben a véres, ostoba és teljesen szükségtelen gyalázatban” - zárja sorait.

musi erről te jutsz eszembe
youtube.com/watch?v=4N3N1MlvVc4

kívánom hogy legyen egyszer egy lejla nevű csajom és erre a zenére basszam meg

youtu.be/TngViNw2pOo

nem nyitom meg cigány

pedig neked küldtem direkt :(

Attached: 1653278699784.jpg (480x455, 16.41K)

ezt nyisd meg musi
youtu.be/YU7ZrZcrpHo?t=915

még mindig kurvajó szám
istván 1/2/3/4-el hogy állsz? nekem az 1 megvan.

jónak néz ki amúgy. igényesek az ártvörkök.
ez a thousand week egy realisztikusabb hitler győzelem. de ebben is vannak alternatív események. az usa csak japánnal háborúzott, mert a britek békét kértek miután bekerítették őket 1940-ben. a szovjeteket így meg 1946-re felőrölték a németek.
az olaszok meg valami ausztrália színvonaló kolóniát építettek etiópiából ahol a népesség egyre fehérebb lesz és nem tetszik az őslakosoknak. a zsidókat meg a cigányokat eventekkel lehet írtani.

1/2/3/4?

Döbbenetes dolog rejtőzhet a Hold több méteres porrétege alatt – ez minden eddigi tudásunkat átírhatja

>a szovjeteket így meg 1946-re felőrölték a németek
mennyi ork veszhetett oda :o

Dwayne Johnson olyat tett, amitől hatalmasat nőtt a magyarok szemében
Dwayne Johnson videója rendesen megmelengette a magyarok szívét.

nem vágom most mire gondol uram

fit-et nem nézed?
4 fő gyakorlat, OHP/Fekvenyomás/Guggolás/Deadlift
számok 20kilós tárcsákat jelentenek, szóval 20kilós rúddal számolva 60kgOHP/100kgBP/140kgSquat/180kgDL

nem láttam, de az 1es nekem is menne.