/tr/

old guard edisyonu

Attached: ;___;.png (1366x768, 987.69K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=xz7u7y1bIHA
youtube.com/watch?v=SybwPySl-fs
twitter.com/kaaymaktabaka/status/1528380420097712128
radyobeykent.com/wp-content/uploads/2016/11/rick-ross-talks-about-getting-fit-with-rossfit-1.jpg
tisho.com/
twitter.com/NSFWRedditGif

>tiradlar akmayınca pHen

youtube.com/watch?v=xz7u7y1bIHA
44 dakikalık erlik kinosu

günoo
buna yazarım
youtube.com/watch?v=SybwPySl-fs

Attached: kristen boydan.jpg (2400x3600, 1.34M)

bugün de kendime laxmacun yapacam aFFied oLsun

rihannayı görünce yine sikim kalktı

sikinin kalktığını duyunca yine sikim kalktı

kaan141 ws üstard kayra özcan

kayra özcan tRk internetinin en eski trollerinden yauw

kristın stivırt + rihannanın 2012deki hali ile üçbiraz yapsam kaFFa problmemim kalmazdı be ciciq

+ embır hörd de geLse ii oLur ciciQue değişik fantazyaLar deneriz

kaliforniyacısız kaçıncı gündeyiz

PİÇ dolarLı işi buLdu girmiyo 4cihana

sizce bu doru mu????

>amber'in midesini neden bu denli bulandirdigi cok bariz aslinda. hep erkekliginden bel alti vuruyor kadin. butun ofkesi o yonde neredeyse. cunku bu adamin penisi kalkmiyor. (yas ve uyusturucu sebepli)
>ve kadin biseksuel bir teksas kizi. kimse kusura bakmasin ama lezbiyen iliskilerindeki dengelerinde amber biyolojik bir kadin olmasina ragmen biyolojik erkek olan johnny'nin hetero ilişkilerinde oldugundan daha maskulen, daha korumaci, daha korkusuz bir persona icinde buluyordu kendini muhtemen. kendi potansiyeli kadar bile "erkeklik" goremedigi icin delirmis kadin iste.

ewd
olabilme ihtimali yüksek geldi de kesin konuşmayalım

g*tunuzde don yok, elin arapların satın aldığı ingiliz takımının şampiyonluğuna vakit ayırıyorsunuz. yurtdışını düşünün aq kafayı kullanın kurtarın kendinizi.

yine bir türk (ilkay gündoğan) iş başında, ben şok içindeyim şuan olum bu nasıl bir dönüştür lan. bu takımın motivasyon koçu kim.

bokistanda doğdum bokistanda ölecem kuru soğan ekmek yeter bana

biz klopp hocamdan razıyız şampiyonlar ligini alır; pepi yine kudurtur
çokta önemli değil futbolun en önemli kupası için hala en büyük favori
guardiola yine lokalde ne kadar dominant bir hoca olduğunu kanıtladı;
liverpool gelecek cumarteside kaybederse ciddi bir yaprak dökümü yaşanır liverpool'da 2 seferdir tek puan farkla oyuncular ligi kaybediyor; daha çok kupa kazanacakları takımlara gitmek isteyeceklerdir

canan kaftancının kızına bak yaw zenci erkek stripperlı partide
twitter.com/kaaymaktabaka/status/1528380420097712128

şike çok net dünyanın en zorlu liginde o baskı altında hiçbir insan evladı şike olmadan 5 dkda 3 gol atamaz

alınır mır

Attached: bo$$.png (600x600, 338K)

orospu çocuğu aston villa’nın 5 dakikada 3 gol yiyip yenildiği maç. abi ben bunu kabul edemiyorum 2-0 öne geçtikten sonra 5 dakikada 3 gol yiyip yenilmemelisin allah belanızı versin inşallah tez zamanda kümeye düşersiniz ibnenin evlatları.

>ilkay gündoğan
-ay ile biten isimlerin heßßßßsi kız ismidir bu da burda biline

hahahah şu gördüğümüz olay ingiliz-arap petrolü ortaklığının dünyaya izlettiği senaryodan başka bir şey değildir. uzaylıya muzaylıya gerek yok bu herifler böyle böyle ele geçirmedik insani değer bırakmayacaklar bu gezegende.

ayrıca burdan tüm uzatma boyunca resmen shuutetsu'nun kuş kafesini uygulayan manchester city'nin bir kez daha amına koyayım. 20 kere üst üste şampiyon da olsan avrupa'nın en itici takımlarından biri olarak kalmaya devam edeceksin.

spor tarihi efsanesi dedikleri maçta 81 den sonra top oynanmadı. büyük rezillik.
şampiyonluk kutlamasında kendi taraftarından kaçan guardiola ve futbolcular.
ederson un yerde 3 dakika yatması rezilliği, 15 km koşu mesafesi var sanki itin kası çekiyor.

ne olursa olsun city şampiyonluğu haketti. tebrik ediyorum.

fair-play çerçevesinde şu maçı alabilecek güçleri olsa zaten real i de geçerlerdi.

ewd+link at
rick ross obez gerillam moruq

bo$ mindset

master and commander izlenir mi?????

peki bu alınır mı???

Attached: CLOOCL-3D-bask-l-ti-rt-Unisex-sanat-Kristen-Stewart-erkek-kad-n-k-sa-kollu.jpg_640x640.jpg (640x640, 119.79K)

Kıyıcı mısın user

korsan baskete 7 saat 15 dakika kaldı

Attached: ben ve yengeniz.gif (160x377, 1.98M)

ahahahahhahahahaa

>link at
bokistanda yok moruq waLLax şerefsizlerin üLkesinde kapana kısıLdım

radyobeykent.com/wp-content/uploads/2016/11/rick-ross-talks-about-getting-fit-with-rossfit-1.jpg
tisho.com/