/polska/

edycja deszczowa

Attached: OP_kirisame_maryna.png (858x1200, 1.21M)

tak napalony jestem nie moge sie doczekać aż chłopak wróci do domu

Attached: 1501878706437.png (600x600, 47K)

Attached: r u c h a n i e.jpg (293x448, 46.79K)

pora na bieganie

Attached: 1653045363235.jpg (2746x4096, 1.13M)

ha tfu na upaine

100.py

/polska/ zero gadania o ruchaniu challenge (NIEMOŻLIWE)

Dotykam trawy (mokrej)

Attached: 1653221726820.jpg (489x372, 64.63K)

ganbatte

Attached: tom_2d_0000429.jpg (850x1100, 352.16K)

>Według danych CBOS blisko 30 proc. nastolatków kończących naukę w szkołach ponadpodstawowych wychowywanych jest w rodzinach niepełnych.

to koniec
degeneracja zwyciężyła

chcę sobie zrobić kurczaka na obiad ale jest niedziela handlowa fajnie

ja juz kurwa nie moge ja juz kurwa nie moge ja juz kurwa nie moge ja juz kurwa nie moge ja juz kurwa nie moge ja juz kurwa nie moge ja juz kurwa nie moge ja juz kurwa nie moge ja juz kurwa nie moge ja juz kurwa nie moge ja juz kurwa nie moge ja juz kurwa nie moge

przeciez w tym kraju nie mozna gadac o niczym innym niz o chlaniu, ruchaniu, IT i depresji

Attached: 985eb686359abc278512d9ec81cbdd08.jpg (1600x1007, 448.96K)

dlaczego nie masz kurczaka w zamrazarce na takie okazje

co ma do tego rewolucja seksualna? seks jest nieodlaczna czescia naszego życia. mamy dosłownie zakodowane w genach, żeby ruchać. jak nie ruchasz to znaczy, że jest z tobą coś nie tak i jesteś gorszy od reszty samców

>bądź polakiem
>chciej usmażyć kurczaka
>zauważ że zapomniałeś kupić kurczaka
>KURŁA JEBANY KACZYŃSKI

Rosnę brukselki

Attached: 1653221965073.jpg (276x1080, 101.83K)

Fake gdzie twoja ręka

wypierdalaj oskarku ogrodowy

ładne, user od pomidorków?

Attached: tom_2d_0000588.png (1038x1054, 1.11M)

niby troche to ale kurwa jaki sens mają niehandlowe nie rozumiem

seks jest dla ludzi o niskiej inteligencji, na równi ze zwierzętami. UA A A A A JA MAUPA JA RUCHAĆ

Słucham Sentino, a wy?

na zachodzie tak jest a zachód = dobre czego nie rozumiesz prawaku

taki żeby rydzyk zarobił, nikt by nie chodził do żabki jakby nie była otwarta w niedziele.

t. debil jebany, ktoremu nie daja i kolpuje w kazdy mozliwy sposob. kazdy, KAZDY swiatowej klasy uczony ruchal

Zgadza się

Attached: 1653222134061.jpg (559x695, 79.56K)

>jedzenie wczorajszego kurczaka
ja chcę jeść świeże jedzenie ale widocznie w tym kraju nie można i trzeba głodować co tydzień

Kto ci tak powiedział? Jak ktoś cie krytykuje za to ze nie ruchasz to ich problem, i pewnie są kurwami albo innymi złamasami zyjacymi tylko na lażeniu do klubów i jebania sie z byle kim w jakieś osranej łazience. Seks jest częścią życia w sensie rozmnażania, tak, ale obsesja o bezsensownym przypadkowym seksie i uważanie że twoje życie jest mniej wartościowe bo sie nie jebiesz z naćpanymi kurwami w klubie jest zwyczajnie niezdrowe.

Tesla

cunny cunny cunny

>kurczak z supermarketu
>świeże jedzenie
no kurwa nie mogę z polaczka xD

troche beka z inceli co muszą tryhardować na tinderze czy psim chuju jak ja w ciagu ostatniego roku odrzucilem 3 laski ktore agresywnie sie chciały ze mną ruchać
nawet nie próbuję a nie chce bo mam juz dziewczyne lol

Attached: 1594754720640.jpg (500x433, 87.51K)

jaką masz ziemię w ogrodzie? tak pytam bo u mnie sam piach szary z jury

ostatnio spotkałem się z taką białorusinka ktora studiuje w pl i prawie sie ruchaliśmy, ale jak chciała mi zdjąć spodnie to ją zatrzymałem bo trochę obsrałem zbroje, bo mi nie stał. Dobrze zrobiłem anonki?

leki

moze jestes po prostu pedalem?

jeśli po lizaniu i macaniu ci nie stanął to raczej z tym do lekarza trzeba

>ta reka
dziwne nie jestes dziewczyna

mi nawet jakby chcieli dać mityczne ruchanie to by mi nie stanął i by kompromitacja była
złapanie 22 - nie rucham bo mi nie dają
nie dają mi bo nie rucham

Attached: 1628464857208.jpg (370x699, 34.06K)

nie no cyce jej normalnie lizałem i dotykałem dupy i w ogóle całego ciała, ale ja mam libido bliskie 0 przez leki i teraz nie wiem co robić
nie

Potwierdzam byłem tam za każdym razem jak odrzucał te laski, wstawałem z krzesła i klaskałem za każdym razem

na te bialorusinki ukrainki jebane teraz to serio trzeba uważać
tak głodne na polskiego penisa są że to szok
wszystko spoko chłop se myśli że to miłość życia a one po prostu dla pieniędzy wszystko

a próbowałeś przestać brać żydopigułki które niszczą twój organizm?

baza dzięki przemuś

no dobra to zacznę hodować kurczaki

wy nie macie nic innego do roboty?

Nie mam pojęcia. Póki rośnie to mam wyjebane, a rośnie