/polska/

edycja z tizem

Attached: 1644965263332.webm (930x720, 2.79M)

Swedish whore (kurwa) (sv ho)

Czego nie rozumiesz polscy żołnierze potrafią tylko kręcić wora więc nie mają szans z rosją

ha tfu na upaine

nigdy tak się nie wyrażaj o mojej żonie

ale uderzyła w ścianę dakota
kiedyś była cudna

Putinbracia czemu służy ten fałszywo flagowy atak na Ukraine i gdzie uderzy nasza właściwa armia?

Attached: 1781E80B-5E18-49DB-A48F-227D152A7450.png (828x1792, 1.11M)

to nie była pełnia sił jak nawet ogólnokrajowej mobilizacji nie było
na ukrainie walczy głownie wschód i centrum rosji gdzie nawet kibli nie mają bo nie chca wkurwiać moskali że im ludzie giną

czym ona niby tizuje?

tak cały dzień leżałem we wyrze. nie zrobiłem sobie nawet śniadania i obiadu, nie wyszedłem na zakupy, kurwa nic nie zrobiłem. dopiero teraz wstałem i zjadłem jakiegoś lichego batona. skóra na łbie w zaognionych miejscach zdążyła już zrogowacieć od niesmarowania maściami i kremami. najchętniej rozdrapał całą tą cholerną skórę do krwi. jestem po prostu bez życia. jeśli jutro będzie tak samo to nie wiem co zrobię

Attached: 1645058439620.jpg (680x366, 191.89K)

>dosłownie kto telegram
>iphone nazwa pliku
okok

Nic nie zrobisz bo będzie tak samo lol

jak ta wojna wybuchła to się jarałem co to będzie i kilka razy dziennie czytałem wiadomości o tym
dzisiaj mam już wyjebane, mam wrażenie jakby to się wlokło z 5 lat, codzienność mi się z tego zrobiła

nie są w stanie przeprowadzić mobilizacji
pierwsze primo nie ma sprzętu dla wojska a sama piechota w 2020 nic nie znaczy
drugie primo logistycznie nie wyrabiali z armią zawodową
jakby próbowali postawić wielomilionową armię to by zdechła z głodu

uwaga w nitce zlot ekspertów geopolityki

na początku było znacznie więcej informacji
teraz jest prawie całkowita cenzura na ukrainie
za zrobienie zdjęcie czegoś w co rakieta we lwowie jebła jest teoretycznie do 15 lat więzienia
z jednej i drugiej strony idzie tylko to co chcą by szło więc chuja się wie

masz łuszczyce?

ekspert od wojny to nie od razu ekspert do geopolityki proszę nie dodawać anonom

po chuj się poddawali ci z azovstali? nie lepiej sobie było w łeb jebnac?tak to ich ruskie potorturuja i zajebia

ale cope na wschodzie są postępy a to są najważniejsze i najbogatsze części ukrainy

bardzo szybko wprowadzili
zresztą czego byś chciał, żeby cywile robili za darmowy zwiad pomagający artylerii wstrzelić się w cel?

wierzę że tak jest, miałem na myśli że dzisiaj to już mnie chuj to wali co tam się dzieje więc nawet nic nie czytam

femboje znowu kuszą

ale cope nie rozumiesz na nczas napisali inaczej cope mam racje

femboj za słaby żeby kuszę naciągnąć

>ruskie będą torturować banderowców
baza slava rossiji