/hell/ - Ελλήνων Νήμα

Πρωταπριλιάτικη έκδοση

Attached: frappe_lain.jpg (1516x1076, 712.87K)

Μπορεί να υπάρχει ένας άπειρος αριθμός παράλληλων συμπάντων, που σημαίνει ότι υπάρχει ένας άπειρος αριθμός συμπάντων όπου έχω τον έλεγχο πάνω σε κάθε άτομο και επεκτείνω τον κανόνα μου σε άλλα σύμπαντα.

Μπορεί, πολύ πιθανό. Που ξέρεις;

bump

Attached: 1647162485315.jpg (1600x1200, 1019.77K)

Προσευχήσου για την υγεία μου

🙏

Τελικά την είδα την ταινία με τους δύο μαύρους άντρες και την μια λευκή γυναίκα. Ήταν πολύ καλή, μου θυμίζει την Οθωμανική Αυτοκρατορία και το Λαζιστάν.

pathetic cuckold

I talk about prayers and his deranged mind thinks about penises

Δεν είδα μόνο αυτήν την ταινία, είδα και μια άλλη στην οποία πολλαπλοί άντρες εξσπερμάτωσαν μέσα σε μόνο μια γυναίκα, στο τέλος ήταν αηδιαστική αλλά η γυναίκα φαινόταν να το απολαμβάνει. Θεωρώ ότι αυτή πήρε καλή αμοιβή για αυτήν την ταινία και μια μέρα πιθανόν να παντρευτεί έναν άντρα σαν εσένα, κάποιον ο οποίος δεν θα μπορούσε να βρει γυναίκα αλλιώς, είναι η μοίρα σου.

prwth trusova ths imeras

mera guys

morning ikiboon, today you're greek

Attached: 1648525719828.webm (640x362, 194.53K)

ksexases tous rosous sto general reeee :eyes:

Attached: 1648561978237.webm (576x850, 2.71M)

πρωί πρωί για τσόντες βρήκες να μιλήσεις;
έχουν δικό τους general, μην ανησυχείς

kai oi tourkoi exoun diko tous alla sinexos tourkous exoume sto nima, kairos na exoume kai kana lefko lao hahahaha

Mentally ill ypanthrwpos

Wra na faw to prwto report ths hmeras me ton kafe


ikiboon how are you gonna celebrate today, apart from being greek of course ?

Attached: ikiboon.png (497x479, 99.86K)

Γιατί; Νομίζεις ότι είσαι καλύτερος από εμένα, όταν ήσουν διαχειριστής discord server με περιεχόμενο ανηλίκων; Ο sub είσαι εσύ, όχι εγώ.

Εντάξει, απ' ο,τι βλέπω το τράφικλαγκ είναι και πάλι online

propylaia 1740

Attached: 79f148903080b7409bf6e41d889fe7d4.jpg (1024x713, 273.14K)

Fuck you sperm eater

Yes I am better than a cuckold

Γιατι οι Τουρκοι να ειναι ειναι εχθροι μας; πως μπορουμε να τους κανουμε σκλαβους μας;

ti tha fame gia mesimeri ?

oute kan re, oi ginaikes oles theloun na broun kapion evropaio, oi adres tous einai incels panw katw san ton ikiboon. aplws einai asxhmos laos mwre.

Attached: 1648566368475.webm (640x360, 2.12M)

Κάντε περισσότερα παιδιά και μεγαλώστε τα ως πολεμιστές.
Είμαι ανοιχτός να παντρευτώ έναν από τους παρθένους συγγενείς σας και να κάνω πολλά παιδιά.

Τι λες ρε μλκ, οσο πιο δυτικα στην τουρκια πας τοσο πιο μουναρες ειναι τβχ

e mounares kai si, isws gia mesoanatolitka stadards, nai giati oxi

Attached: photo_2022-03-31_11-03-01.jpg (1024x1280, 167.83K)

>Είμαι ανοιχτός
Pios sou anoikse ton kolo iki? :0
exw akousei oi mousoulmanoi gaman o enas ton allon giati oute thiliki miga de tous kathete hahah

ikibey is larping as greek for 7 years now. how is his greek? he must have been picked up some greek from 6 years of constant larping

Believe it or not, he doesn't know a single word of Greek
Ανατολικη Θρακη ειναι φουλ στις εκτουρκισμενες σλαβες ρε συ Κελλυ, οχι δα και ανατολιτισες. Κουλτουρα ισως, στα γονιδια οχι

...

Come on /tr/, get him some lazlar virgin so he can let us be, help your nigga out

allo slaves, ego sou lew gia tourkales

as good as yours, you know how to google translate, same thing

Attached: 1648579235967.webm (852x480, 2.92M)

Οι καλές εποχές στη Γερμανία φαίνεται να έχουν τελειώσει. Δυστυχώς η Ελλάδα δεν είναι σε καλύτερη κατάσταση, οπότε θα μπορούσα να μετακομίσω εκεί.