/ex-yu/

Attached: 1648752264557.jpg (1280x720, 258.31K)

Other urls found in this thread:

m.youtube.com/watch?v=0bDU6JjkUt0
youtube.com/watch?v=rt2z1kKP5Gg
twitter.com/NSFWRedditImage

death to the republic

Slusa se
m.youtube.com/watch?v=0bDU6JjkUt0

dobro vecer

ali nije bilo 310

O BOZHE 1 POST RANIJE ZOVI DOMARA

дoбpa вeцep
ти знaјec cpпcки?

Želim da me celestijalni hrvatski bf baci na pod iz tolike nekontrolisane požude za mnom na tako dominantan način i zavuče toliko duboko da zajaučem u tonu glasa od kojeg ću se osjećati ženstveno, da poslušno i ponizno i pasivno uzimam svaku njegovu zapovijed dok ne završi i dok ga ne udovoljim, da me vuče za bradavice, grize po vratu, zavlači svoje lice u mene, miriše me, ljubi po tijelu, stisne svoje usne od mojih, žvali jezikom, liže cijelu od glave do pete, drži skovanu na pod za ruke dok me jebe, zavlači mi prst u dupe, davi rukom na vratu, vuče za kosu, bolno hvata za erekciju, sisa nožne prstiće, da se davim na njegovom kurcu, progutam svaku kap njegove sperme, da glasno zastenje ''ZA DOM'' prije nego što mi svrši u guzu, da me čvrsto drži za ruke, razmjenjuje strastvene ljubavne poglede sa mnom, da budem njegova balijska kurvica i isključivo njegova i potpuno mu podana, hoću da se osjećam kao prava žena pored njega
Da otpočnem hormonskom terapijom za njega, tranzitiram, promijenim ime u žensko biblijsko, prekrstim se u Rimokatoličkoj crkvi, budem uvijek našminkana, nosim odijelo sobarice, donosim mu doručak u krevet, pažljivo čistim i brišem kolekciju porodičnih nasljeđa artefakta iz Drugog svjetskog rata, prostirem šahovske nogometne dresove na sušenje, dočekujem ručkom od dagnji koje sam prethodno kupila sa ribarnice dok je bio odsutan, ljubim pri dolasku kući, sjedim u krilu i obgrlim oko vrata dok čita najnovije izdanje 24Sata u fotelji koje sam mu kupila na trafici, gledamo Novu TV zajedno, šećemo na Trgu bana Josipa Jelačića ja odjevena u svojoj najboljoj haljini, tiho mu pjevam pjesme Olivera Dragojevića svojim melodičnim sirenskim glasom dok obgrljeni ležimo u krevetu i umornih poluzatvorenih očiju sa osmijehom na licu prepun ljubavi divi se mojoj ljepoti dok pratim kako utone u san
Allahu što se nisam mogao roditi kao biološka žena da sam mu u stanju pokloniti ustašku djecu

>O BOZHE 1 POST RANIJE ZOVI DOMARA

postajte neshto komfi pls

ja sam evo u pidzami
jel to komfi

cak i ok pasta
ali inače ne citam duge postove

youtube.com/watch?v=rt2z1kKP5Gg

bozhe, kako je lijepa

дa, и хpвaтcки.

joj imo sam sliku bivse gf u pidzami ali sve sam obrisao

steta
curke su najsladje u pidzamama

New ultra yu

Attached: B9A6CC8F-A446-4342-8105-78B63B6D06FE.png (1014x1120, 1.76M)

Koja baza, jebo im je baltardsku majku

Attached: unnamed.jpg (700x532, 70.3K)

ja san u pidzami vec zadnjih 6 dana
nisan se tushira 7 dana tako da nisan ni skida pidzamu cilo vrime
/komfara/

arijevac vs čefur

nisam danas drko
nisam ni jucher

ja nisam juche al danas sam vec jednom i jos jednom cu pred spavanje da nadoknadim za juche

jebes drkanje

drkas jebanje

Attached: 1648580116520.jpg (543x594, 168.56K)

ja mislim da ne bi uopće drko da mogu jebat