/polska/

edycja mojej gf

Attached: 1617488689550.webm (520x1046, 991.34K)

Other urls found in this thread:

twitch.tv/ciriell
twitch.tv/tina_wei
twitch.tv/orchidia92
twitch.tv/julkalolz
twitch.tv/allterka
twitter.com/SFWRedditVideos

łn my basementskywcskuklinky

Naszej gf

pierwszy

kompro

>Jak można mieszkać w takim gównie latami i tego nie wyremontować
bo kogoś nie stać na przykład

>Interfax: Osetia Południowa zamierza podjąć kroki prawne w celu zainicjowana procesu przyłączenia się do Federacji Rosyjskiej
> po pierwsze co to kurwa jest osetia poludniowa gdzie to kurwa jest
> Pierwszy słyszę żeby takie coś istniało xd
> Chyba kurwa kroki bezprawne
stan polskich komentatorów geopolitycznych w mediach społecznościowych w skorupce

Jak nie stać? Sam robisz, szpachla i farba kosztują grosze.

bo może ktoś nie ma czasu

jak można stać na mieszkanie a nie stać na remont?

ciekawe co naddniestrze zrobi

jak kupujesz pod korek to spokojnie

Wyobraź sobie być frajerem który przepierdala 400/500k na gówno mieszkanie w chujowej lokalizacji. Dołożył by 100-150k i miał by normalne mieszkanie i lokalizację.
Ale nie, lepiej 400k psu w dupę wydać niż dołożyć 150k extra.

jak ktoś żyje z samej emerytury lub renty to tak jest

No jak jestes larpo masterem to mozesz se pozwolic.

no wyobraziłem i co dalej?

Kto im kradnie czas z doby? Nie mają 24 w dobie? Kto ich tak paskudnie okrada z godzin?
Pracują 8 godzin przez 5 dni w tygodniu? To faktycznie pozostaje 0 godzin.

ja juz kurwa nie mam sily
ja nic dzisiaj kurwa nie zrobilem

beka z konfabulacji

vgh... instagram?

To na chuj jakiś kurwa dziad sam mieszka w mieszkaniu 60m2, i dziad gnije i mieszkanie gnije?

zostaw go chuj cię co cwel robi ze swoim mieszkaniem

czemu nic nie robisz

patrzcie, mości pan z Zachodu myśli że w tej dziurze zabitej dechami każdy ma instagrama i tiktoka

jestem glupi

i ma rację

>młody 20sto latek ma mieszkać w kawalerce 15m2, niemożliwe jest w tym założyć rodzinę
>stary dziad ma mieszkać sam w mieszkaniu 60m2, zapuszczając w chuj to mieszkanie
Dobry system

przegląd myszek

polka po ścianie się wygina na macie
twitch.tv/ciriell

dziewczyna która wygląda jak zrobiona w Oblivionie gra w gejszina
twitch.tv/tina_wei

femcelka gra w gejszina
twitch.tv/orchidia92

myszka sobie gotuje
twitch.tv/julkalolz

alt kurwa coś pierdoli
twitch.tv/allterka

ja bardziej

zazwyczaj sentyment do danego miejsca, stary dziad, w szczególności jeśli wdowiec to nie zależy mu już na dobrej jakości życia tylko czeka na swój ostatni dzień

nie rozumiem

którą dzisiaj zwyzywać od najgorszych?

Ależ ja jedynie stwierdzam fakty - bieda i syf + lenistwo idą w parze i widać to po tych wywiśniowanych zdjęciach.

chuj mnie to gruby

ja bardziej

poczekaj na mnie to razem zwyzywamy, wybierz jakąś
najlepiej mało widzów żeby nie przegapiła wiadomości

Caly ten system to piramida finansowa.

moje glupota = twoja glupota + 1
moje niezrozumienie = twoje niezrozumienie + 1

O nie nie nie bracia, bylismy zbyt koguci

Attached: IMG_20220330_183850.jpg (970x645, 57.5K)

te no rzydzi i masoni

"Dziad ma sentyment, więc zapuszcza mieszkanie a młodych dzięki temu nie stać na start rodziny. O kurwa, czemu taką chujową dzietność mamy? Ale chuj z tym, sentyment dziada - to jest to co się liczy."
Nie mówię by to zmieniać, mieszkanie dziada jest dziada i może zrobić z tym co chce, np w chuj zapuścić

patrz

z takich marzeń to chciałbym wiedzieć czy ktoś się masturbował do mnie albo się we mnie zauroczył

debil

znalazłem huskey_tv, myśli?

ale moja glupota jest zawsze o jeden wieksza od twojej
czyli nawet jesli zdefiniujesz swoja glupote o oparciu o moja glupota to i tak ja jestem bardziej glupszy

ja

dlatego ruchasz

ja bardziej i basta

czytałem że eksperci są zaniepokojeni i dolar może zostać wyjaśniony bo coraz więcej krajów przestaje go używać i niedługo może być mniej warty

>czy ktoś się masturbował do mnie
postuj tyłek

we mnie miala tzw krasza najbrzydsza dziewczyna z klasy jak bylem w podstawowce, wygjadala jak nieatrakcyjny chlop bo miala krotkie wlosy i bardzo brzydki ryj

m-miło mi
w sumie wiadomo, że każdy to robi, nawet do dziewczyny kumpla czy nauczycielek ale nikt się nie przyznaje
a to najnormalniejsza rzecz w świecie

ciekawe jak wygląda teraz

nieironicznie kiedyś postowałem moje dupsko w /polsce/ w zeszłym roku albo 2 lata temu i ktoś przekleił chyba na Any Forums xD

ehh anoni musze sie pozalic bo mnie to boli. jest ciezko byc jakajacym sie anonkiem. nie jakam sie jak na tym memie, ale mam momenty, ze sie blokuje i nie potrafi wydusic slowa. sa tez oczywiscie momenty, ze sie jakam, ale wiekszosc czasu to sa te bloki. miewam nawet problemy, zeby poprosic ekspedientke na stacji o paragon. nie wiem czemu los mnie tak ukaral. jakikoliwke smalltalk to u mnie mniej wiecej zajakniecie, albo blok w co trzecim slowie. miewam lepsze okresy i gorsze, wiadomo. ale ostatnio sa raczej te gorsze
koniec blogposta

siema ja
cierpimy

postuj jeszcze raz bo mnie nie było

daje do myślenia...

Attached: 274592562_400309025272660_3224683098343680330_n-1.jpg (1190x1280, 139.7K)

nie, a jak jesteś zdesperowany to masz archiwum
pisałem chyba w tedy o rozstępach na pośladkach

chodzilem w dziecinstwie na terapie i chuja to dalo anonku kochany. nie pozostalo nam nic innego jak tak ciagnac dalej przez zycie