Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: körte.gif (450x300, 18.98K)

Other urls found in this thread:

youtu.be/Qk449uj2jgU
twitter.com/SFWRedditImages

áldás
nem az én hibám, hogy ronda az arcom és egyetlen nő sem tudna megcsókolni öklendezés nélkül
nem az én hibám hogy alacsony vagyok, alacsonyabb a legtöbb nőnél és nem tudnak erős férfiként tekinteni rám aki mellett biztonságban lehetnek
nem az én hibám hogy kicsi vékony farkam van ami kiverésre sem jó nem hogy punciba rakásra
nem és nem és nem az én hibám
aki szexelhet az nem dolgozott meg érte, csakis a jó gének miatt teheti meg
mi pedig csak a rossz gének miatt vagyunk szüzek

köszi a fonalat
most már Aszukáé

Attached: 52776397eba67ba0507658587631a3ea[1].jpg (3024x4032, 2.62M)

Elnézést mindenkitől, egy kétségbeesett anyuka vagyok! A kisfiam hetek óta nem jön ki a szobájából, szinte csak wécézni és alig eszik. Mindig könnyesek a szemei, de ha eddig megkérdeztem, hogy mi a baj, azt válaszolta, hogy "semmi" meg "hagyjál". Folyamatosan a számítógép előtt ül és valamit írogat. Hétfőn elküldtem a boltba és addig megnéztem a böngészési előzményeit. Szinte csak ezt a weboldalt látogatja. Amikor hazaért, megkérdeztem, hogy mi ez az oldal - mert számomra kínai az egész. Erre könnybe lábadt a szeme és elmesélt mindent. Hogy mindenki csúfolja mert még nem volt barátnője és szűz, bántjátok a külseje és az élete miatt. Miattatok depressziós és már állásinterjún se volt hónapok óta. Tegnap fel akartam vidítani és a kedvenc levesét főztem, de nem evett egy falatot se. Szeretném, ha tudnátok, hogy egy fiatal ember életét teszitek tönkre a csúfolódással! Én rokkantnyugdíjas vagyok, a mai árak mellett már nem tudom mindkettőnket eltartani. Szeretném, ha a kisfiam összeszedné magát és elmenne dolgozni és lányokkal ismerkedne, mert egyszerűen már nem bírom! Már arra is gondoltam, hogy esetleg meleg és az intolerancia miatt feszélyezve titkolja, ez sokmindent megmagyarázna. Arra szeretnélek kérni benneteket, hogy a Milánkával legyetek kedvesebbek, hátha összeszedi magát. Ma már szerencsére evett a tegnapi lebbencs levesből, kérlek szépen benneteket, ne törjétek le a kedvét!

fú de ikszelős kedvem van most tesik

Attached: 145.jpg (620x830, 236.19K)

tesik, ettől olyat érzek amit lehet nem kéne

...

De jól kimelegít a csípős gyros, le is vettem a pulcsit

Ferráritesik....hazamegyünk

türelem, a jót ki kell várni
két hét és mehet Vityára

kéne tintahal béen

Nem kaptál el semmilyen STD-t a békemeneten? Remélem mondtad a béközepes uraknak húzzanak gumit

Ahonnan most rendeltem az már vagy 20 éve létezik. Sokan visszajárnak oda, ennyi a lényeg. Jó kaja, jó áron. Már rég bezáratták volna ha problémás lenne, ebben igazad van. De a konkurencia is jó errefelé.

Fosok

nekem is úton van már

Forró
A polip mégjobb

ja amúgy gecire örülök hogy élhetek a demokratikus alapjogommal, és választhatok egy fehér, középkorú, ciszgender, hetero férfi és egy fehér, középkorú, ciszgender, hetero férfi közül

a delfin punci verhetetlen

3/10-es próbálkozás, tomi

Attached: 1617352449527.png (1211x907, 1.63M)

Tele vagyok gyrossal! Pedig még megvan az ötöde!

>fehér

ez

Attached: 06.jpg (1280x1818, 343.74K)

előválasztásra kellett volna menni

Mi Hazánk jelölhette volna Dórát miniszterelnöknek

Attached: 37a18f453133611.jpg (350x234, 23.36K)

előbőr szétválasztásra kellett volna menni - javítva

youtu.be/Qk449uj2jgU

Attached: 1646992673413.jpg (280x374, 67.06K)