/ex-yu/

ecksju

Attached: yugoslavia.png (2362x2048, 253.3K)

krindz

Ne pijem ga in zato nocoj nisem preveč zadovoljen! brb, grem na džojnt.

ja htedoh da napravim i taman nadjem ovu sliku od pre skoro 10 godina al kita

Attached: 1638471441597.png (948x1000, 705.27K)

Sto?

serija loših palčanih čavlića se nastavlja

Attached: kief-joint.jpg (1400x600, 46.48K)

drug iz srednje se ozenio i nije zvao nikog iz nase ekipe. nije nam ni rekao da se zeni a vidim slike na instagramu sa nekim ljudima koje zna 3 godine na svadbenom rucku. racunao sam ga kao jednog od 3 najbolja drugara. jednosmerna ulica izgleda.

Attached: 1646455536327.jpg (737x750, 63.81K)

jel ostao iko iz tog perioda ili ste svi zumeri

Bice bolje 2026.

poceo sam drkat na cisti tekst
nisu mi slike vise potrebne

kolko godina je proslo od kraja srednje skole? mozda 10 godina nista izasli ko ljudi pa nije ni htio da vas zove bzvz ako se ni vako ne druzite

nisam

di je onaj pederko sto me danas slagao za kraj ove zadnje sezone demon slayera
6/10, kul akcija, cheka se sljedeca sezona dbi dbi

vratio si se na pan erotiku i puteve bumera

blejimo makar 1-2 put mesecno od kraja srednje sto je bilo pre 8 god otpr. razmisljao sam juce sto bi ovako postupio i ne mogu da skapiram

zanimljivo

au onda jest ispao shupak dbi

kupio sam si novel ai i drkam na ai generirane eroticno price koje sam izmisljam i pisem

Attached: apu.png (860x1054, 320.54K)

mene je zvao prije par godina lik iz srednje na pice kad je bio u mom gradu, a ja bas tad jebiga ko debil, nisam ni vidio da me zvao i kasnije odgovorim a nista drugi put, a bas mi je bilo neobicno da zove
a onda skuzim, lik je bio zarucen i mjesec dana kasnije se zenio, htio je na svadbu zvat, i vise se nismo culi

Zena ga naterala kad su pravili spisak

strah me 15.3. momci
nije valjda stvarno kraj svijeta

bogami ja bih želio imati 15.3, imaš sreće

ne razumijem

ja otkako sam završio srednju nisam nikog iz razreda ni vidio, ni riječ s ikim progovorio

koliko ima govana od ljudi u mom kraju tocno bih volio da je

ovo sam inache ja ako izuzmemo jednog lika koji je upisao isti faks ko ja

nije ti to dobar pristup

jesi pisao kad je bio f2p i mormon nije zabranio slatko i smesno i jel bolji sad

da ne ulazim previse u detalje ali ona je vrv pozvala samo roditelje na to a svi ostali koji su bili su njegovi. mozda je rekla da nece da dodjemo mi al i to je cudno jer mi je rekao bio da smo joj se svideli kad smo blejali (ja nisam bio uistini na tome al msm na ove ostale is ekipe)

jos ga ja zvao pre 10 dana da se vidimo i kaze javice se za par dana haha. los osecaj.

kita

a jbg valjda si bio jedan od onih likova koji nikome ne fale

ma uzas jebote

istina, a i obrnuto

vrlo je lako moguće da sam ja jedini koji je još uvijek khv iz mog razreda

>da smo joj se svideli
100% je bilo
>e nemoj njih da zoves

slushajte deco iduchi put kad vam neka zakrzhljala bumerchina kazhe da ste balavac sjetite se da od njih nema veche djece i mentalnih patuljaka

Kakav pizdun, ovo se ne vidja svaki dan.

ja znam da jesam, makar od muskog dela

zakaj tolko postate ne stignem upratit sve

da, krenuo sam sa ai dungeonom kad je bio dobar, nisam siguran jel to bio onaj famozni summer dragon al se sjecam da mi je bilo super. to je bilo prije filtera i onda sam presto aid koristit. tek sam kreno novel ai sad prije mozd dva ipo mjeseca koristit i men se jako svidja i osobno mi je bolje nego sto je aid ikad bio. najvise kod novel ai me jebe sto treba 10e mjesecno

koliko ti je godina

36

hahahaha koji si ti jazavac

>znate ga iz srednje
>znate sve idotluke što je radio
>znate mu bivše
>pričati ćete novoj raji kakav je nekad bio
čovjek vjerovatno hoće da promjeni stranicu u životu i da napravi čist lom sa prošlošću. ili to ili ste vi žešći neki narkomani ili nešto.

grajnda se berlin kampanja sa švabama u mmo-ftp-fps igrici enlisted

ja sam isti kao on
26 godina

33

danas sam imao 4 obroka i uz to jos 2 uzine

Attached: pngaaa.com-1270943.png (789x735, 340K)

Anastazija Mitrović

enlisted sam skino i igro par tjedana prije skoro godinu dana i nisam vise.
jel se sta promijenilo?

>10e
ma nije to tolko puno za dijalog sa Neizustivim
sjecam se kumao sam sto mislio da necu vise tolko jako u zivotu nikad, izgubio sam strah od smrti jer sam znao da me nijedna zena nece tolko stimulirati
odem nekad na aidg cisto da zurnem al vidim da je malo sirotinja sad

haha, komentar+ pepe

Zbog flesbekova od ove price za ortakovu svadbu gde ne pozove ekipu a dodju mu neki nebitni likovi
Tako je jednog mog bivseg ortaka riba iz Turkmenistana bogatasica.
Sve super kad se bleji na gajbi ili kad joj nesto treba, a onda kaze
>e nemoj vise sa njima da idemo u kafic ili bilo gde u javnost
A njima pola ekipe, nisu neki genijalci ili ne znam sta al ortaci jebiga
Mene nije spominjala al me pogodilo vise u srce jer sam znao a ovi ostali sto ih je pominjala njih boleo kurac jer nisu nikad znali