/polska/

Edycja sobotnia

Attached: 1644956904398.jpg (640x480, 37.03K)

elo wstałem do szkoły

wybierzcie mądrze

wybieram tą

Attached: nice fit tomboy.jpg (1600x2778, 270.04K)

dzień doby panom, wstałem
śniło mi się że robiłem anal z ex gf, potem organizowałem bojówki partyzanckie na ukrainie a na końcu wygrałem jakieś pieniądze w konkursie lokalnego muzeum historii

która nitka jest pro wykopska?

która nitka żywa? ;_;

dzisiaj rozłamposting, postuje w obu

Na obrazku dosłownie ja kiedy byłem 7 lat z moją ex. Zero seksu, nic, codzienna frustracja i wkurwienie. Wmawiałem sobie ze jej aseksualizm wytrzymam, albo że w końcu będzie gotowa, ale po jakimś czasie ja znienawidziłem i gdyby chciała seksu to ja bym miał wyjebne

>7 lat
bez seksu????

Tak, żadnego loda, handjoba też nie. Zmarnowałem najlepsze lata życia dosłownie

wspolczuje bracie

w umowie kupna sprzedazy dupowozu jest potrzebny tylko pesel obu stron, czy numer dowodu osobistego tez wymagany?

Siedem lat to trochę dużo, co za beciak

Nie chciałem się z nią rozstać żeby nie złamać jej serca, ale miałem inne myśli co zrobić żeby się uwolnić od niej, ale tego nie napisze tutaj

Attached: 1483433047925.gif (480x360, 2.25M)

>Nie chciałem się z nią rozstać żeby nie złamać jej serca
masz 10 lat? chłopie, przez 7 lat mogłeś z nią porozmawiać i to już na samym początku związku by się nie męczyć, bądźmy poważni, trzeba być szczerym i się obadać i nie męczyć jeśli osoba jest zjebana

Rozmawialiśmy, ona chodziła na jakieś terapie i myślałem że to się poprawi ale nic z tego. Potem się zaczęło psuć cześć pieśni

Koty to jednak są nad zwierzęta domowe. Kitku darło mordę, poszedłem sprawdzić, spojrzało na mnie zdziwione i poszło spać na grzejnik.

Attached: bored-cat.gif (634x640, 2.29M)

Ale nieironicznie ruskie to są zjeby, większość ufa putinowi mimo iż rubel leci na pysk, nawet pis nie dałby rady rządzić gdyby u nas było to co u nich

tu postuje bo op drugiej brzmi jak nowociota