Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: alma.gif (368x349, 48.83K)

Attached: FKykroPXoAIFMii.jpg (1536x2048, 289.33K)

jó reggelt tesik

Benzinhiány! Ostrom alatt a kutak: mi lesz a mezőgazdasággal és a tömegközlekedéssel?

:(

Íme, a kormányoldal válasza a kérdésre: tervezik-e a sorkötelezettség újbóli bevezetését?

jó reggelt gecik

Elnézést mindenkitől, egy kétségbeesett anyuka vagyok! A kisfiam hetek óta nem jön ki a szobájából, szinte csak wécézni és alig eszik. Mindig könnyesek a szemei, de ha eddig megkérdeztem, hogy mi a baj, azt válaszolta, hogy "semmi" meg "hagyjál". Folyamatosan a számítógép előtt ül és valamit írogat. Hétfőn elküldtem a boltba és addig megnéztem a böngészési előzményeit. Szinte csak ezt a weboldalt látogatja. Amikor hazaért, megkérdeztem, hogy mi ez az oldal - mert számomra kínai az egész. Erre könnybe lábadt a szeme és elmesélt mindent. Hogy mindenki csúfolja mert még nem volt barátnője és szűz, bántjátok a külseje és az élete miatt. Miattatok depressziós és már állásinterjún se volt hónapok óta. Tegnap fel akartam vidítani és a kedvenc levesét főztem, de nem evett egy falatot se. Szeretném, ha tudnátok, hogy egy fiatal ember életét teszitek tönkre a csúfolódással! Én rokkantnyugdíjas vagyok, a mai árak mellett már nem tudom mindkettőnket eltartani. Szeretném, ha a kisfiam összeszedné magát és elmenne dolgozni és lányokkal ismerkedne, mert egyszerűen már nem bírom! Már arra is gondoltam, hogy esetleg meleg és az intolerancia miatt feszélyezve titkolja, ez sokmindent megmagyarázna. Arra szeretnélek kérni benneteket, hogy a Milánkával legyetek kedvesebbek, hátha összeszedi magát. Ma már szerencsére evett a tegnapi lebbencs levesből, kérlek szépen benneteket, ne törjétek le a kedvét!

Lebombáztak egy nukleáris reaktort az oroszok Harkivban.

Elvesztették a kapcsolatot a csernobili erőművel
Az ukrán atomenergia-felügyeleti hatóság (SNRIU) közölte a Nemzetközi Atomenergia-ügynökséggel (IAEA), hogy minden kapcsolatot elvesztettek a csernobili erőművel.

áldás
nem az én hibám, hogy ronda az arcom és egyetlen nő sem tudna megcsókolni öklendezés nélkül
nem az én hibám hogy alacsony vagyok, alacsonyabb a legtöbb nőnél és nem tudnak erős férfiként tekinteni rám aki mellett biztonságban lehetnek
nem az én hibám hogy kicsi vékony farkam van ami kiverésre sem jó nem hogy punciba rakásra
nem és nem és nem az én hibám
aki szexelhet az nem dolgozott meg érte, csakis a jó gének miatt teheti meg
mi pedig csak a rossz gének miatt vagyunk szüzek, esélyünk sem volt
senki sem dolgozik meg a szexért

nekem volt de most már mindegy

Bab és Kebab fia vagyok én

Attached: IMG_20220310_205843.jpg (1308x872, 499.64K)

.

Attached: 5e692f7f4552b7c38c85a369286a.jpg (765x1024, 88.29K)

A szifiliszes szőrpe szólott.

Azóta már tanultam a hibáimból és kotonban baszom anyádat, de ugyebár eső után köpönyeg...

Fosok

ady a legjelentősebb cigány vitya után?

Szabadkőműves Illuminatibérenc zsidó, én felakasztattam volna

fostam

Én is, még nem szokta meg a bélflórám a medium rare marhahúst

amúgy bekaphatjátok a faszomat

Távozó Elle szerkesztő: túl progresszív volt

A hír kapcsán többen, köztük a #csaladazcsalad kampány egyik alapítója és arca, Pál Marci is megosztotta szomorúságát, nála jelent meg az a poszt is, amit eredetileg Nagy M. Boldizsár tett közzé, és amiben azt írja: „az ország egyik legprogresszívebb magazinja volt, és rengeteg tervünk volt még. Talán épp ez volt a baj.”