/ex-yu/

Attached: 73497784_2480969218655583_6894105130707189760_n.jpg (960x778, 190.96K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/user/UNICEFHrvatska
voca.ro/14LgzF0CjTfn
twitter.com/NSFWRedditImage

Je li ovo slovenski ili kako pričaju na gruntovčanima

Osmi dan nedrkanja, osjecam se ko komad kartona

Veceras ce succubus da te posjeti

nije slovenski
svako selo u zagorju ima malo drugaciji naglasak tako da nisu ni gruntovcani, oni su blizu ludbrega snimani a medak je iz ivanca

oni koji su se do jucer plasili necijepljenih osoba bez maske danas pozivaju na totalni rat s rusijom.

Danas sam pričao sa likom iz Cazina, bilo mi je veoma neprijatno

gde je ona anonka i je li okacila sliku?

dal virovitičani imaju sličniji naglasak vama ili slavoncima?

Evo je kod mene
Pune joj ruke posla
Al evo slika

Attached: ch7alleybehind.jpg (1129x741, 123.52K)

za par nedelja se selim u svoj stan

morao bi da nadjem gf sad vreme je realno

zašto?

Nemaš pojma koliko im je glup naglasak

mene nišči ne razme dok kajkavski govorim

ne znam, valjda slavoncima

kako taj zvuci

Jesil ikad pričo s likom iz Bihaća?

jesam, ima ovdje biscana

E pa, isto taki

Braćo moja, neki dan sam se sjetio onih UNICEF-ovih animiranih info-reklama koje su se vrtile devedesetih i ranih dvije tisućitih. Bile su animirane i na kraju svakog skeča bi bio jezivi ženski glas koji bi čitao nešto tipa DJECA IMAJU PRAVO NA ZAŠTITU OD SEKSUALNOG ZLOSTAVLJANJA. I bio bi veliki plavi UNICEF-ov logo. Znam da sam se kao mali bojao tih reklama jer su bile uznemirujuće.
Na službenom kanalu UNICEF Hrvatske su neke klasične reklame, ali nema tih OG animiranih.
youtube.com/user/UNICEFHrvatska

>mene nišči ne razme dok kajkavski govorim
doslovno sam razumio da si rekao da te nitko ne razumije dok pricas na kajkavskom

Kajkavski je pravi rvatski
Ovi ostali su larperi

Kombinacija kajkavskog i dalmatinskog bi bila bazirana

zaboravio sam maltene kako hrvati iz zagreba zvuce a kamoli kako neki levi ljoberi. mislim da nisam pricao sa hrvatom 10 godina uzivo

zagrepcanci jel se jos kaj jebete po parkovima i tramvajima i tak po gradu il je propao hobi otkad su svugdje kamere

voca.ro/14LgzF0CjTfn

po naglasku odakle zvučim da sam?

Slavonac

dok nisi reko zvuce ne bi ni znao da nisi iz beograda iskreno al to sam ja verovatno retardiran

Ili hercegovac/hrvatski bosanđeros