/polska/

edycja wietrznego lecha

temat: youtube.com/watch?v=fz85RtuFOe8

wcześniej:

Attached: lech-janerka-w-browarze-b.jpg (600x437, 33.92K)

jest i on
poznaje po stylu robienia nitek

potrzebuje seksu

przytuliłbym femboja żbsz

kto znowu

Wykluczonymi ze społeczności ludzi honorowych są osoby, które dopuściły się pewnego ściśle kodeksem honorowym określonego czynu; a więc indywidua następujące:

4. homoseksualista;
15. piszący anonimy;

uwaga
sram
dziekuje za uwage

Attached: 1631696673958.jpg (965x1370, 1.16M)

pierwsze 5 lat nie postuj

psychol tabletki

ja to bym byle kogo przytulił, nawet wowika (chyba)

yae sra w pieluchy

nowociota f5

no i baza

gorac

Attached: 1644549716869.jpg (2300x3600, 777.26K)

anony ja jednak ma poważniejszy problem z diabelna sałata niż myślałem, ciężko mi nawet na jeden dzień odstawić

skąd tyle masz

e?

raport z dnia dzisiejszego:
ilość godzin przepracowanych:8
wykonane zadania: zjedzenie pizzy zjedzenie mcdonald’s x2 obejrzenie smoczej pokojówki kobajaszi wygrana w apex legends zapalenie papierosa zesranie sie w kiblu
zarobione pieniądze: 800 zł

Attached: 1643715692590.png (699x652, 246.87K)

to ja
jedyny sposób to nieironicznie nie kupować nic bo kupienie i powiedzenie że sobie będziesz dawkował to cope

jak był dzień odbierania karty rowerowej to zaspałem symulowałem i pogierkowałem w DmC 27 lvl hir nadal nie posiadam nie wiem o co te całe jebanie żbsz

ale pojeździłem rowerkiem góra dół góra dół dynamicznie uff pompa jeszcze teraz popatrzyłem że grubasów w pastfredzie sraczka zaszczypała uuh jednak sercowo-naczyniowe ćwiczonka to jest TO

Attached: 1624528748747.jpg (673x768, 46.51K)

nigdy w życiu nie byłem aktywny fizycznie
nawet za gówniaka na WF

dlaczego artyści nie mogą po prostu wygooglować zdjęcia pachy i rysować co widzą to nie takie trudne dosłownie nikt mądry nie daje jebania że narysowałeś "z głowy" cokolwiek to znaczy

mam bo przecież nie bede brał 1 czy 2 gramy tylko 20-30 żeby hehe starczyło na dłużej, kończy się tak że jaram cały czas przez tydzień i jak skończę to mam ciśnienie na więcej i chodzę wkurwiony

oskarku pierdolony

ZIOMEK
ZIOŁO
BEKA

na domiar złego gf wciągnalem w to gowno i nawet jak próbuje się ogarnąć to ona ciśnie ech

ufff a już myślałem że moja piątka w pracy na tydzień to problem wygląda na to że wszystko jest w porządeczku

Attached: 1643303367681.jpg (679x377, 67.16K)

>pale maryhuane z gieeeff!!!
podwiek pielucha

bakes

jak to przynęta oczywista aż szkoda posta nie schować

prawo poego

bo im się nie podoba rzeczywistość musi być obrzydliwa pachocipa która wygląda jak tył kolana
rysujemy PACHY rozumiesz prawadziwość jest za słaba na pachy ja umiem lepiej

dam ci najgorszą radę jaką można ci dać zacznij waporyzować w ten sposób zwiększysz efektywność tematu co przełoży się na dłuższy okres spożywania czyli pogłębi wpędzanie się w nałóg aż skończysz z uposledzeniem pamięci krótkotrwałej i będziesz się zachowywał jakbyś miał demencję z tym że twoim jedynym celem będzie znalezienie kolejnej porcji

już z bongo tak miałem, tolerka tak skoczyła do niebios i je wyjebałem bo to głupi sprzęt

gardzę narkotykami i ćpunami, ale gdyby zalegalizowali to paliłbym codziennie

gdyby nie mame byłbym narkomanem

gdyby nie jaranie to bym raczej się zajebał nieironicznie to pisze miałem chujowe dzieciństwo

dm ci najorszw rade jaką można ci dać zaczni waporezewac w ten sposb zwiększszc efektywność tematu co przełoży się na dłużswe efektywność tematu co przełoży się na dłużswe efektywność tematu co przełoży się na dłużswe efektywność tematu co przełoży się na dłużswe efektywność tematu

>windows pisze koniec deszczu
>zaczeło padać

>windows
niewolniku