Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: alma.gif (368x349, 48.83K)

áldás
nem az én hibám, hogy szép az arcom és minden nő megcsókolna öklendezés nélkül
nem az én hibám hogy magas vagyok, magasabb a legtöbb nőnél és erős férfiként tenkintenek rám aki mellett biztonságban lehetnek
nem az én hibám hogy vastag és hosszú farkam van ami kiverésre sem jó csak punciba rakásra
nem és nem és nem az én hibám
aki szexelhet az nem dolgozott meg érte, csakis a jó gének miatt teheti meg
mi pedig csak a jó gének miatt vagyunk szüztelenek, esélyünk sem volt
senki sem dolgozik meg a szexért
továbbra is cáfolatlan tény
halál húgykrajnára

seggler vagyok

Már 2 órája Vaush vidiket nézek a munkában :D

Good morning, I love Hungary and Hungarians.

Attached: 182D1727-3ADC-44A0-AAAF-48EEA711CA4E.jpg (1117x1499, 1.11M)

tomi tartsd meg ezt a jó szokásod, el is sikerült üldözni a huladékokat

segg heil

Cigány vagyok

mi vót??

áldás
nem az én hibám, hogy ronda az arcom és egyetlen nő sem tudna megcsókolni öklendezés nélkül
nem az én hibám hogy alacsony vagyok, alacsonyabb a legtöbb nőnél és nem tudnak erős férfiként tekinteni rám aki mellett biztonságban lehetnek
nem az én hibám hogy kicsi vékony farkam van ami kiverésre sem jó nem hogy punciba rakásra
nem és nem és nem az én hibám
aki szexelhet az nem dolgozott meg érte, csakis a jó gének miatt teheti meg
mi pedig csak a rossz gének miatt vagyunk szüzek

>tomi tartsd meg ezt a jó szokásod

Attached: vajdafos.jpg (591x727, 118.74K)

And a fine day to you!

Napi horoszkóp 2022. szeptember 16.
A Vénusz a Szűz jegyében jár. A Vénusz jelenléte növeli szexuális kisugárzásodat, és szavaid bűverejét. Ha el akarsz csábítani valakit, most biztosra mehetsz. De másoknak is segítségére lehetsz érzelmi problémáik megoldásában. Ne tagadd meg a segítségedet egy rászorulótól!

KEK

szorongós buzianon?

Belépőjegyet vett, olasz turistákkal együtt jutott be a parlamentbe Hadházy

van új 40hara

Attached: FbSiUxLacAAgMBG[1].jpg (1000x1414, 225.21K)

Puzsér Róbert
Nem könnyű engem kormánypártisággal vádolni, de bevallom: semmi kivetnivalót nem találok abban, hogy a nőknek az abortusz előtt meg kelljen hallgatniuk a magzatuk szívhangját. Úgy gondolom, hogy az elhatározás komolyságának egy ilyen próbán egyáltalán nem árt átmennie – annak az embriónak pedig, akinek a szívhangja eltántorítja az anyját az abortusztól, kifejezetten érdemes megszületnie. Akik azzal érvelnek, hogy a szívhang traumatizálja a terhes nőket, esetleg tegyék fel maguknak a kérdést: nem az abortusz traumatizálja őket valójában?
A SZÍVHANG MEGHALLGATÁSA MINDÖSSZE HALLHATÓVÁ TESZI AZT AZ ÉLETET, AMELYNEK A KIOLTÁSÁT AZ ADOTT NŐ A NŐGYÓGYÁSZTÓL KÉRI.

szeptember

Attached: 477f5208a3171a3f0204b4aa062ddfec.jpg (441x1226, 295.76K)

Bocs a tegnapiért tesik, léket kapott a bn puncikája miközben nyalogattam :S

IDEA-felmérés: 50 százalékon áll a Fidesz, 9 százalékon a Mi Hazánk a biztos szavazók körében
Az intézet friss közvélemény-kutatása szerint a Jobbik, az MSZP, az LMP és a Párbeszéd önállóan be sem jutna a parlamentbe.

Attached: toroczkai.jpg (1200x675, 315.85K)