Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: alma.gif (368x349, 48.83K)

éb
reszt

Attached: 1396212508715.jpg (994x1000, 768.3K)

áldás
nem az én hibám, hogy ronda az arcom és egyetlen nő sem tudna megcsókolni öklendezés nélkül
nem az én hibám hogy alacsony vagyok, alacsonyabb a legtöbb nőnél és nem tudnak erős férfiként tekinteni rám aki mellett biztonságban lehetnek
nem az én hibám hogy kicsi vékony farkam van ami kiverésre sem jó nem hogy punciba rakásra
nem és nem és nem az én hibám
aki szexelhet az nem dolgozott meg érte, csakis a jó gének miatt teheti meg
mi pedig csak a rossz gének miatt vagyunk szüzek, esélyünk sem volt
senki sem dolgozik meg a szexért

engedelmes és tenyészthető

istenkém, hogy rühellem a vidékieket, pedig nem kellene szegényeket, mert liberális vagyok meg minden, szóval melegek, cigányok, hajléktalanok, meg egyébként mindenki okés, na de a vidékieket nem tudom megszokni. ahogy jönnek a csütörtök tíztől megtartott szemináriumra és már messziről lehet hallani ahogy a gurulós bőröndjük kereke ugrál a járólapok illesztésénél, én már ilyenkor tudom, hogy ez a nap is el van baszva, jönnek a vidékiek, hömpölyögnek be a terembe, hujjongatva, az ember már a saját gondolatát se hallja

sziasztok, sodi vagyok

na ez

tesik, mit szólnátok egy unironikus /kurva anyátok/ találkozóhoz (pesten természetesen) ?

Attached: 145.jpg (620x830, 236.19K)

jó. egy romkocsma jó lesz? megkérdezem erhut, ők hol voltak, mert olyan hangulatos kis helység volt :)))

csak ha hoztok helyes csajokat

nem

unironikusan jó volna, de nem mutatkoznánk be természetesen, csak így említenénk egymást, hogy kék pólós ánon, szemüveges ánon stb

Attached: gas.jpg (682x515, 22.55K)

sziasztok én vagyok a sorsjegykaparós user

na ezt mondjuk lehet, nem kéne élőben bevallani

mindenki Peti

sziasztok én szoktam faszketrecekről meg anális maszturbációról mesélni

na de vajon milánkaszopó user :ss mit csinálna ha találkozna milánnal :sss

csöndben ülnének egymástól távol és nem szólnának senkihez

mustárt kébzeljétek el élőben xddd
valyon ott is azt mondaná hogy nem érdekel a lárpod amikor bemutatom nektek a csajom ? xdd

sziasztok én akarom már 2 éve öngyilkosságba kergetni mustárt.

ő nem jönne, pánikrohamot kap, ha kettőnél több emberrel kell egy légtérben lennie.
amikor legutóbb közösségbe ment, mentőt kellett hívni. na nem neki, hanem azoknak, akiknek végig kellett nézniük, ahogy kifesti magát a saját szarával és gorilla hangokkal próbálja előzni az őt körülvevő embereket.

sziasztok én postázok izmos férfiakat

Attached: tomplatz hamstrings.jpg (191x263, 11.93K)

azt hallottam musi új hobbija a női ruhák viselése :ss

Fel a szoknyát, le a bugyit, hadd szagoljam meg a punit

ezzel szerintem nem vagy egyedül

milánka :sss

napi emlékeztető

Attached: feleségem.png (1700x1275, 3.92M)

na ma reggel befejeztem a gomorrát, hát nagyon szomorú hogy vége lett, bázis sorozat volt

ideje ebédet főzni hől

Attached: 1391362861774.jpg (1024x683, 247.18K)