/polska/

edycja Wiatrova

Attached: 1623787468558.jpg (1280x720, 225.66K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=J2u6hmb11L0
youtu.be/WRRQhvCoVPQ
youtube.com/watch?v=LV748u-Gn7E
youtube.com/watch?v=b16vSZMJ13k
youtube.com/watch?v=FudCV49hvZE
twitter.com/NSFWRedditVideo

nie
nie
nie

co się dzieje w niedziele między 15-16 że polaki nagle mniej prądu zużywają, po 16 rośnie bo pewnie trzeba światło zapalać, ale skąd się ten dołek bierze się przed tym

Attached: file.png (867x1007, 74.15K)

ciezko powiedziec anonku

Nabrałem ochoty na stalkera oglądając ten obrazek

familiada się kończy i ludzie telewizor wyłączają

Chciałbym wierzyć że dwójka będzie dobra

>mąka Tortova

familiada kończy się o 14:30

maki to postać tragiczna

Po tym jak zobaczyłem pierwszy trailer przestałem zupełnie ją śledzić.
Nie mam nadziei

znowu uśmiecham sie do monitora a jak odchodze to sie nie uśmiecham

uprawiają seks

dupcie walczą na royal rumble

to ja ale tylko na siłę

hedonizm mnie zniszczył, a to dopiero początek

no to po co to kontynuować
czy tylko chciałeś się pożalić

przerzuc sie na egzystencjalizm i nihilizm byczku

żale się
z retrospekcji mi wygląda na to że przez całe życie goniłem za przyjemnością we wszelakiej formie
zawsze szedłem po ten szybki wyrzut dopaminy, nigdy nie myślałem o tym co będzie, co będę robił i gdzie znajdę swoje miejsce
teraz jak o tym pomyślę, to przechodzą mnie ciarki
czy sam jestem temu winny? na pewno w jakimś stopniu, ale czasami czuje że to przez brak ukierunkowania za dziecka

idę spać i wam też radzę

radź sobie
dobranoc

youtube.com/watch?v=J2u6hmb11L0

gramy w horror grę i nie wiemy gdzie iść jestem również trochę pijany

youtu.be/WRRQhvCoVPQ

Attached: 1641730003194.jpg (905x881, 266.42K)

jesteś również bardzo uroczy i robisz to celoWo

kierujcie się w stronę łóżka

fajnie pedały

wstałem

projekcja chłopca

jest i on

chuj mnie to

Attached: 1640197077308.jpg (338x338, 20.62K)

lol.

Attached: 1621563727981.jpg (350x490, 31.47K)

masz 26 lat nie masz pracy mieszkasz z matką i masz nadwagę
nie jesteś chłopcem

jeszcze napisz że nie ruchałeś

chciałbym mieć kolegów do grania przy winie ale główny problem jest taki że nie jestem pedałem

pobierz apex legends
łapkuj jeśli pomogłem

jak chłop się ogoli i założy rajstopy to prawie jak baba

jak sraka go ściska to prawie jak okres

musi być mały mieć wąskie ramiona delikatne rysy twarzy mieć damski penis i mniej niż 20 lat

dosłownie 3/4 userów z /polski/

a dziewczyna musi
>nie być wielorybem
>(opcjonalnie) oddychać

Attached: 1626187384403.gif (131x127, 146.88K)

tak sobie ich wyobrażam wtedy lepiej sie czyta te kupe wyrzyganegk gówna

zjadłem pasztet i pachnie mi z buzi

Attached: 1621336128999.jpg (982x1080, 172.2K)

mój punkt jest taki że z wykombinowaniem dziewczyny do grania jest mniej zachodu niż z wykombino'waniem geja do grania

nie chce grać z anonami

twój punkt jest impotentem (nie stoi) po co ci ktokolwiek inny niż kolega do grania?

Attached: 1612805076435.png (1280x720, 862.19K)

(odpowiedź to seks)

obrzydliwcy o jednym tylko

KURWAAAAAAAAA to nie kawogodzina

Attached: 1642999234742.gif (910x720, 585.04K)

>mój punkt jest taki że z wykombinowaniem dziewczyny do grania jest mniej zachodu niż z wykombino'waniem geja do grania

Attached: 1643371164858.png (455x709, 226.01K)

moja mama ma kawogodzine o każdej porze
najbardziej mnie zadziwia kiedy pije o 21 i idzie spać o 22
nie znam drugiej tak uzależnionej od kawy osoby

wow

kamionkowy przyszła ta picka w końcu?

teczkarz..

youtube.com/watch?v=LV748u-Gn7E

ide coś zrobić może mi sie zachce spać

chlopaki z barakow sezon 7 to prawdziwe kino. poprawiona jakosc audio i video do tego skrypt duzo ciekawszy

wątek z podjazdem z haszu to moja ulubiona rzecz w całym serialu

dla mnie to motyw z pociagiem zdalnie sterowanym przewozacym marihuanne ricka przez granice kanady

no to też dobre w pizde było
ogólnie wtedy i potem w późniejszych sezonach jak już netfliks miał prawa to takie bardziej odjebane sytuacje były bo w pierwszych sezonach to takie bardziej przyziemnie sprawy sie działy co by nawet człowiek uwierzył

ma racje.

Attached: file.png (1253x705, 1.36M)

oglądam prawo ulicy (ang. kabel) sezon 2 o bazowym sobotce

baza

anuncjo droga gdzie znajdę darmowe tekstury bo ja nowy w tym jestem

Attached: 1615773194253.jpg (1280x720, 250.5K)

na /3/ zapytaj

właśnie paczę na ich przyklejce

ale ziggy to jest kurwa przyjeb xD

czterech polaków sześć opinii

ide spać

nie idz

wstauem
ale mam drągala porannego do czego by tu zwalić anonki?

Attached: 1491062314489.jpg (500x508, 168.77K)

to ja ide spać elo

otwieram wino
youtube.com/watch?v=b16vSZMJ13k

próbowałem się z tym skonfrontować ale poczucie cooonsumowania które płynie w mojej zumerskiej krwi jest silniejsze ode mnie. żyjemy tylko po to żeby konsumować kontent umieramy by gk tworzyć jak baranki prowadzone na rzeź

chcę uprawiać seks z małą dziewczynką, zanim umrę

>amerykański serial o kanadyjskich aktorach chłopaki z baraków

Attached: 1642881655012.gif (454x520, 770.11K)

Siema wstałem

położyłem się młody i pełen chęci do życia, a obudziłem się stary i zblazowany

Dzień dobry Panowie
stary i zbazowany*

Attached: tom_2d_0000080_ryuko_matoi.jpg (720x1171, 299.39K)

Szczęść Boże anuncjo

>nienawiść do ojca tak wielka, że nawet śnią mi się kłótnie

Attached: 1637952695706.jpg (1434x1300, 852.5K)

Byliście na masażu Nuru Nuru? Warto?

Marysia...

Attached: FJnZQrxVgAAuCw9.jpg (2792x3969, 1.61M)

to ja mam tak samo tylko odwrotnie, po pijaku mi wyznal ,ze mnie nienawidzi a ja w sumie nic do niego nie mam, byl cale zycie alkusem i chujem ale bylo minelo mam z nim juz bardzo ograniczone kontakty

dzis juz sie czuje duzo lepiej. nadal czuje slabosc, ale juz nie mam tego dokuczajacego kaszelku z flegma. potrzebuje opinii zdrowego rozsadku i rozwaznosci. isc zrobic sobie test na covid?

mialem tak samo i wyszedl mi pozytywny ten test z apteki, samo przeszlo nie chodzilem po zadnych lekarzach

chodziles do fabryki smrodu w tym czasie?

dalej kurwa nie można wyjść na dwór

Attached: wirt-manager.webm (1920x1080, 1.62M)

nie bo pracuje zdalnie ale normalnie do sklepu (bez maseczki) chodzilem po czipsy i piwko

jakie czipsy? lejsy paprykowe tutaj

lejsy ser zalapino

baza. masz w nagrode nft malpy warte kilka milionow

Attached: 1641240491622.jpg (225x225, 10.65K)

Nigdzie nie idź, bo dostaniesz chuj do dupy i botnet na telefon.
Idź se poleż w łóżku i się wygrzej.

zjadłem śniadanie, mam kawę i zaraz pójdę sobie spać dalej.

ale nudy

jaka gierke z gej passa polecacie? rainbow six extraction warto odpalic czy gowno jebane?

govno. co masz innego do wyboru?

bo znam ich oferte na pamięć, na support microsoft xbox zadzwoń

jak lubisz strzelanki to Halo Infinite
gry Ubisoftu to trochę rak obecnie

>smazona kielbaska slaska
>dwa jajka sadzone
>dwie kanapki z serem i ogorkiem
>trochę sałatki z marynowanych warzyw
duze sniadanie dla kawalera czy nie?

>kielbaska slaska
jakas dobra czy morliny

a nie jestem pewien, z działu mięsnego w kaufie

to raczej nie za dobra jak z marketu ale smacznego anonku, ladne sniadanie, rosnij duzy i silny

Attached: Bogdanov-brothers-to-be-tried-for-fraud.img.jpg (1200x630, 122.69K)

dziekuje
nawet nie wiem czy mam sklep mięsny gdzieś w okolicy

no i narobiłeś mi smaka. kiełbaski nie mam, ale zaraz będzie robiona jajecznica i chleb z serem topionym

słyszeliście o Niemieckich Domach Żołnierza?

Attached: 1643536956905.png (720x1378, 251.09K)

Oby ci się to nie udało

No i sie zesrau

Attached: FKSm2ayXwAUQU_O.jpg (1080x1654, 223.46K)

Tak, Francja to był jeden taki wielki niezadaszony burdel dla Niemców podczas 2giej światowej.
Dzisiaj murzyni kontynują tę tradycję, ku wielkiej uciesze Francuzek (jurne kurewki, ktoś musi im przepychać dziury a francuzy pedały są zbyt zajęci gejowaniem)

Ukraińscy scammerzy na allegro i olx'ach to syf, hiv i smrut

>gry Ubisoftu to trochę rak obecnie
>obecnie

troche chujem smierdza te gierki na gej passie ale za 150 zeta na rok to moze za duzo oczekiwalem

Te pierwsze Asasyny i Far Kraje były nawet fajne.

przepiekne widoki brytyjskich rozyczek
youtube.com/watch?v=FudCV49hvZE

Jeśli wiesz że komuś czynisz krzywdę, w ten lub inny sposób, to mózg racjonalizuje to sobie poprzez tworzenie deluzji wyimaginowanego "zła" tej osoby.
Więc jeśli np jest chujowy ojciec który był dla syna gównianym ojcem, to albo ojciec weźmie to na klatę i przyzna "jestem gównem a nie ojcem" - ale może źle się z tym czuć, albo zrzuci winę na dzieciaka i wtedy nadal może się "dobrze z sobą czuć".
Ludzie mają tendencję że chcą się uważać za dobrych ludzi, i to zawsze nie ich wina. Jedna z podstaw NPCta, jakieś 95% ludzi ma wgrany taki program.

Ale to było prawie 20 lat temu anonku

co ty gadasz far cry 3 wyszedł 3 lata temu

Albo np. eskimos który doji goja jak burą sukę, nie przyzna patrząc na siebie w lustrze, że jest pierdolonym złodziejem.
To zawsze będzie wina bydła, że bydło nie potrafi się w porę skapnąć że ma do czynienia z jebanym złodziejem - więc wina bydła, "naiwne samo wchodzi w pułapki, durne owce".

No i klasyk, naziści którzy musieli najpierw odczłowieczyć rzytka by przekonać masy do aktywnego jebania ich, bo jak jebie się kogoś "złego", to dobrze bo zasłużył ha tfu na niego, do gazu natychmiast ich gęsiego

pały w cywilnym ubraniu
strasznie łatwo ich rozpoznać bo zawsze ubierają się tak samo

Attached: sram.png (641x361, 384.79K)

ta sama energia

Attached: 1617013238538.jpg (1124x1063, 193.44K)

parzyste ucze sie teraz
nieparzyste powtarzam losowanie za godzine

Przez ten spam murzynkami w tym fredzie, miałem sen o nubijskiej krulowej. Co robić, żeby nie mieć takich snów?
Far Kraj 3 to była niesamowita giera. Wszystko grało i śpiewało, gameplay, fabuła, budowanie świata. O tym jaka to dobra gra, świadczy to, że Ubisoft zretconował fabułę i głównemu bohaterowi się wszystko wydawało, a to te brązowe tubylce uwolniły swoją wyspę, a główny pisarz żalił się w wywiadzie, że zrobił taką patriarchalną, białą historię, w której biały jest dobry i wygrywa.
Niestety kolejne części to parodia i usiłowanie złapania pioruna drugi raz do butelki. A szkoda bo przejście FC3 po raz pierwszy to było faktycznie przeżycie.
Satanizm głosi, że jeżeli komuś powiesz w jakiś sposób, że mu zrobisz coś złego, a on się i tak da - to jest jego wina i nie masz grzechu. Tak samo grzechu nie ma, jeżeli kogoś nie przymusisz bezpośrednio, tylko go w to wmanewrujesz, żeby sam to był zmuszony zrobić.
Stąd te wszystkie plakaty z 9/11 w kreskówkach z późnych lat 90.

Attached: tom_2d_0000569.jpg (236x258, 9.79K)

To po to że taki mają prikaz z góry, a żeby się rozpoznawali nawzajem mają taki sam jeden element ubioru, jak tu mają takie same czarne skarpety.

Attached: tom_2d_0000093.jpg (1359x2048, 254.48K)

>Ubisoft
>dojisz jedną franczyzę przez 18 lat
>drugą franczyzę dojisz przez 15 lat
>trzecią dojisz od 14 lat
>kolejną franczyzę dojisz od 20 lat
>zaszlachtuj serię Heroes, kurę znoszącą złote jaja
>wszystkie pomniejsze IP ci umarły bo to było gówno jebane a nie gry, gameplay niedokończony, za to propaganda murzyńsko pedalska gotowa od A do Z, kwestia priorytetów
>dosłownie każda przejęta franczyza ginie z twoich rąk
Ha tfu

nie mogą po prostu hud mieć w okularkach żeby im swoich kolorowało?

znajdź mi jednego publishera który nie jest gównem

Attached: 1633714985950.jpg (2000x3000, 857.4K)

poluja na dilerow czy ogolnie pilnuja porzadku?

Wowik Games Inc.

>Satanizm głosi, że jeżeli komuś powiesz w jakiś sposób, że mu zrobisz coś złego, a on się i tak da - to jest jego wina i nie masz grzechu.
Z pośród mitów 4chana, to jest jeden z durniejszych.
>satanista
>unika grzechu
Plecy do rysunek deski

Z tymi hudami w okularach jest ten problem, że to widać kurewsko na zewnątrz jak ktoś tak ma, bo nie da się projektować światła na soczewki tak żeby nie przebijało na zewnątrz.
Dodatkowo jest problem, że oko się męczy, bo nierzadko przednia część soczewki okulara jest bliżej ogniska oka i nie można się na tym skupić, a jeżeli to robisz to bardzo niszczysz sobie wzrok (tak jakbyś miał zeza cały czas).
Dlatego takie hudy są dobre do żołnierskich gogli, które są daleko od oczu a Szer. Ramireza nie boli czy ktoś widzi światełko czy nie.

Attached: tom_2d_0000005.jpg (600x760, 308.02K)

No w porównaniu do Activision to Ubisoft i tak jest dzidzia rakiem.
Activision ujebało franczyzę Diablo. To już trzeba mieć raczy talent do odjebania czegoś takiego

pewnie to pierwsze
do zakłóceń porządku raczej wzywają mundurowych z gazem i pałami

Akurat takie coś jest w reactive satanism i w lucyferianiźmie, a że nie ma tego w pozostałych 200 odmianach satanizmu, to już nie moja sprawa.

o gnosia wyszla tydzien temu

Anonku nie rozumiesz o czym mówisz

>Satanizm głosi, że jeżeli komuś powiesz w jakiś sposób, że mu zrobisz coś złego, a on się i tak da - to jest jego wina i nie masz grzechu.
Czyli jak bede chcial zgwalcic jakas kobiete i dam jej 10s na ucieczka to spoko.

lubię ten album

ale niektórzy naprawdę zasługują na krzywdę

Attached: 1626870251559.jpg (2048x1530, 318.4K)

udało mi się po półtora roku szukania znaleźć album o którym nie mogłem sobie przypomnieć, jest zajebisty
czuje dobrze rzaba

Ja osobiście myślę, że to jest taki plan na monopolizację rynku.
Jest straszne parcie na grafikę i osiągi graficzne w grach, bo to jest to co oddziela małego od dużego developera. Mały jest w stanie zrobić zajebisty gameplay i fabułę, ale nie jest w stanie kupić wszystkich bajeranckich bibliotek NVIDII.
Dawniej wszystkie gry miały chujową grafę, i taki niemiec zrobił Gotika, który na luzie konkurował z Morrowindem od Bethesdy w Europie. Dzisiaj mały dev nic nie zrobi, bo odfiltruje go słaba grafika.
A ten mechanizm jest po to, żeby duże korporacje nie musiały się wysilać z nowymi grami. Po co robić nowy gameplay, fabułę i ryzykować że nie wyjdzie, jak można odświeżyć grafikę i zrobić 120 część CoDa z taką samą fabułą i akcją. To się dużo bardziej opłaca dużym wydawcom finansowo, a tracą jak zwykle zwykli ludzie.
To trzeba naprawdę złego człowieka żeby to było widoczne jak na dłoni, albo człowieka który ma naprawdę mocny kręgosłup moralny i dużą zdolność introspekcji, żeby to ocenił w miarę obiektywnie w innym przypadku.

Attached: tom_2d_0000436.jpg (1352x1705, 197.92K)

będą dzisiaj murzynki?

ja tam od dawna mam w piździe większość dużych wydawnictw, ale mi nie przeszkadza prostsza czy nawet 2d grafika

Najnowsze w co grałem nie licząc Wiedźmina 3 u kolegi to Call of Juarez Gunslinger. A tak to średni rok wydania gry w którą gram to będzie jakoś 2003.
Po prostu mnie denerwuje, że już nigdy nie zobaczymy takich gier jak kiedyś, bo ludzka kreatywność ponownie padła ofiarą żądzy pieniądza i kontroli.

Attached: 1618871267297.png (600x1033, 304.46K)

Attached: DBDDC499-B9D0-4139-A7CB-B10DE5AA4DA1.jpg (653x668, 67.77K)

rozsądny sprzedawca, sama kula dalej 200 bo musi pokryć koszty złomowania reszty

nazwijcie naszą kapelę

Attached: gw015.jpg (1920x1080, 491.27K)

dude come over

ale fromplanks

Tak, publisher patrzy tylko i wyłącznie na kasę. Więc mając do wyboru:
- wysilić się, i zarobić
- nie wysilić się, i zrobić
To wybiorą drogę mniejszego oporu.

Activision uwalił Diablo, bo po tym jak gracze nie lubili chujowych zmian w grze które Activision wymusiło na Blizzardzie (ustawienie całej gry dookoła płatnych aukcji), to zamiast to cofnąć i się zastanowić przez 5 minut o co chodzi, to po prostu ujebali całą franczyzę bo "nie spełniła oczekiwań".
Jakiś pierdolony debil pojeb wysrał z swojej dupy "oczekiwania", kolanem wpychał ciekłe gówno do gry, a jak gracze przeciwko temu protestowali, to franczyza do kosza bo "nie spełniła oczekiwań". A potem menagier pierdolony kretyn wypłaca sobie 40 milionów premii, bo zapierdolił kurę znoszącą złote jaja.

To jest o tyle śmieszne, że po klapie Diablo 3 Activision miał już wyjebane w Diablo, i Blizzard miał wolną rękę by naprawić te gówno. I naprawili, wraz z dodatkiem Reaper Of Souls, planując jeszcze minimum 2 dodatki.
I pomimo tego że Reaper to był wielki sukces, cały development nad Diablo został zaorany, wszystko zamknięto w chuj a programistów przeniesiono do pracy nad Overwatchem.

Dziwne jest to, że to są wielo miliardowe spółki, a zarządzają tym dosłownie pierdoleni kretyni

>yyyy panie sprzedawco, sprzedasz tak żebyś był stratny?

dlaczego kretyni? bo jakiś nerd ma pianę w ustach bo jego seria giereczek umarła? overwatch się raczej na pewno zwrócił.

przeczytałem głosem walaszka

baza, też widziałem ten komentarz na wykopie

Attached: IMG_20220130_113213.jpg (1080x1105, 206.28K)

Niektórzy oczywiście. Nie brakuje takich. Ale są to jednostki.
Chyba że mowa o Wallstreet, ich wszystkich hurtem do gazu bo tam każdy jest jednostką która po wielokroć (licząc w setkach/tysiącach razy) zasłużyła na utopienie ich w kiblu.

moi wrogowie zniszczyli piękno
krzywda fizyczna byłaby łagodnym ich potraktowaniem

Attached: __alice_black_souls_drawn_by_pupa_jiang__a81f96d21ba3c5218f1d3ec7dcce02b6.jpg (2863x3726, 2.97M)

Anonku to są wysrywy 4czana.
>ONI pokazują ci co ci zrobią! Patrz na filmy, plakaty, na olaboga
Ale w sumie... To czemu?
>bo yyyy... hmmm... pokazują bo yyyyyy... czekaj daj mi 5 minut... yyyy... o wiem!
>ONI wcale nie chcą ci tego pokazywać!
>nie chcą, ale MUSZĄ!
>o tak, tak, MUSZĄ! bo szatan tak im kazał! To są... yyyy... reguły! Tak, ICH szatańska religia im tak nakazuje!
>i widzisz? Wyjaśnione czemu ONI muszą pokazywać!
Tak w tl;dr

Attached: 18f7f61d20f04daed28b6127e11d2f0b.jpg (479x526, 73.2K)

To parcie na grafikę to jebany rak. Lubię, jak gra wygląda dobrze, ale samym wyglądem się nie obroni. Czasem w robocie z kimś o gierkach pogadam i zawsze, kurwa ZAWSZE, pierwsze zdanie, jakie od innych pada na temat gry to "No wygląda zajebiście / dobrze / chujowo." Koniec, kropka. Jeśli jest to strzelanka, to na dalszy plan schodzi mechanika strzelania, czy to arcade'ówka a'la Doom, czy bardziej cisnąca na strzelanie zza osłon, czy gra się dobrze, czy chujowo. Jebać to, najważniejsza graficzka. Narzeka mi gość na któregośtam Battlefielda, że gra się chujowo i w ogóle szkoda kasy. Pierwsze zdanie oczywiście to było "No gra wygląda naprawdę nieźle." Pytam po chuj marnować na to czas skoro takie chujowe i słyszę, że nie po to kupował RTXa, żeby nie pooglądać gierek na wysokich detalach. Kurwa film sobie obejrzyj. Innemu gościowi wspomniałem o Hadesie i oczywiście pierwsze wrażenie przy oglądaniu jakiegoś filmu na YT to "grafika taka sobie, ale widzę stylizowana tak jakoś". Odpowiadam żeby się skupił na gameplayu a nie jak arena wygląda bo to chuja ważne w tej grze tak naprawdę. Finalnie się przekonał, ale ponoć kilka dni mu zajęło "przyzwyczajenie się do grafiki". Bo "w sumie niby nieszczególna, ale jak się przyzwyczaić, to może być". Dopiero później zaczął patrzeć na upgrade'y zdolności, jak sobie radzić z poszczególnymi przeciwnikiami, gdzie jaka broń się fajnie sprawdza, etc. Nie, kurwa, najpierw graficzka. I wielkie firmy doją takich, których nie obchodzi zawartość, tylko opakowanie. Niestety to działa.

Attached: 1589919271990.jpg (680x930, 99.18K)

To jest spadek po 2WŚ która przyniosła nam naukę znaną jako metody optymalizacji. Ta oto metoda matematyczna sprawiła, że nikt już nie podejmuje ryzyka, i woli zarobić mało, za to na pewno.
Dodatkowo zniszczyła większość sportów, jak formuła 1, gdzie wszystko jest policzone tak dokładnie, że jedzie procesja za sobą, bo komputer im mówi, że najbardziej się tak opłaca, bo inaczej mogą przegrać.
Nie ma wyścigów, nie ma akcji, każdy jedzie zgodnie z wskazaniami komputera, żeby dostać jak najwięcej punktów i zużyć jak najmniej samochód.
W inwestycji są dwa rodzaje wspomagania decyzji, analiza techniczna i środowiskowa.
Techniczna opiera się na tym, że jak wykres wygląda tak, to z dużym prawdopodobieństwo akcje spadną/wzrosną. Przynosi to zwykle umiarkowane i spokojne, ale nieduże zyski i okazjonalne straty.
Analiza środowiskowa mówi, żeby popatrzeć czy firma ma jakieś zajebiste projekty, które mają dużą szansę powodzenia, czy jakiś Elon Musk nie ogłosił że jego firma kupi dane krypto, wtedy można wejść i zarobić kupę kasy na raz, ale łatwo też stracić.
W grach jest podobnie - można albo odgrzać kotleta, albo podjąć ryzyko i zarobić w chuj forsy.
W Diablo można było wziąć resztkę pozostałych ludzi z Blizzard North, zrobić wywiad wśród graczy co nie podobało się w Diablo 2, co podobało się najbardziej, dać więcej drugiego, pierwsze wyjebać w pizdu, i dać feedback tamtym, którzy zrobili Diablo 2 i wiedzieli co zrobić ponownie.
Zarobiłoby to pewnie dużo więcej kasy, ale byłoby ryzyko. Więc dużo lepsze z punktu widzenia menagera byłoby podejście techniczne z P2W, i w razie niepowodzenia (co się stało) zwalenie tego na franczyzę, bo co prawda może przynieść kupę kasy, ale trzeba by było podjąć ryzyko, czyli nie spełnia oczekiwań.

Attached: 1614335744663.png (500x2898, 688.5K)

Przypomniałeś mi anonie, że cały czas mam Black Soulsy nieograne. Czas to nadrobić.

>t. środek krzywej bella

co się stanie, jeśli zgwałcisz małą dziewczynkę w polsce? czy grozi ci kara śmierci?
w japonii nie możesz, bo masz gwarancję ponad 20 lat więzienia
chętnie odwiedzę polskę następnym razem, jeśli nie będą cię tak surowo karać

Zapomniałem puenty:
Anonowi w "spełnianiu wymagań" chodziło o "spełnienie oczekiwania łatwego zarobku bez ryzyka", a nie o "coś co może przynieść gigantyczną kupę kasy, jeżeli zrobić to dobrze".
Tak działają normalnokoledzy, kiedyś gry robili autyści dla autystów.
Nikt kto jest nie jest w pełni zwyczajny nie może dokonać czegoś wspaniałego, bo wielkość z definicji nie jest regułą. Tylko autyści są coś warci.

Attached: tom_2d_0000177.jpg (300x168, 7.22K)

Attached: 1641261276384.png (563x960, 383.44K)

jak parzyste to idę po piwo

>nie znam się, ale się wypowiem
Zumerki nowocioty tego nie kojarzą, ale Diablo było kultową franczyzą rozpoznawaną na całym świecie. Dosłownie kura znosząca złote jaja.
Diablo 2 miało na XX lat po wydaniu gry aktywny rynek itemów, gdzie ludzie płacili np. po 1 000 złotych za jakiś pasek.
W momencie jak Diablo 3 zostało ogłoszone i można było składać pre-ordery (pre-ordery to była wtedy dziwna, rzadka nowość, nowocioty zumerki nie pamiętają).
Diablo 3 jeszcze przed premierą, zanim gra wyszła, pobiła światowy rekord sprzedaży z samych pre-orderów.
Taki był pull tej franczyzy.
Blizzard ogłosił Diablo 3, i 70 milionów ludzi w ciemno kupiło tę grę za 60 dolców sztuka.

Masz franczyzę gdzie tylko ogłosisz że za 2 lata wyjdzie gra, i już masz 4 miliardy dolarów w kieszeni, a gra jeszcze nawet nie wyszła.
Do tego merchandise, plakaty, figurki, komiksy, książki, pluszaki, koszulki, maty pod myszkę, cała masa pierdół.

I Activision nasrał na to, wpakował czystego raka do gry, i ujebał całą franczyzę.
Dostali diament, maszynkę do robienia kasy, i utopili to w gównie, bo jakiś jebany kretyn z Activision miał swoje widzimisię że całą grę trzeba zmienić pod dom aukcyjny. A jak to okazało się klapą, to od razu wyciągnęli wtyczkę.

Tylko pierdolony kretyn jest w stanie tak ostro spierdolić coś tak prostego i pewnego.

>t. nie mam argumentów
>więc brzęczysłowo
Nowociota wykryta

nawet nie czytam po
>było
możesz wierzgać że dziadki nie widziały pieniądza w twojej nostalgii dziecięcej i w sumie tylko tyle. oni swoje zarobili i tyle ich obchodzi.

nofofiofa wyffyfa

Trafisz do więzienia i tam pierwszej nocy więźniowie cię zapierdolą. Więc w teorii nie wyrok śmierci, w praktyce wyrok śmierci

Najmniej rozszczeniowa polka

nie rozumiesz jestem brudnym neetem i czytam ksiażki z trudnymi słowami, jestem dosłownie diogenesem XXI wieku, społeczeństwo źle, kobiety kurwy, nie rucham bo mam za szeroki obojczyk o 0.0001 cm, MATKA KIEDY OBIAD

Zarobili mały ułamek tego co mieli jako gwarant, faktycznie biznesmeni.

nie rucham bo nie mam czasu

bo ty tak napisałeś, może zadzwoń do nich

Attached: IMG_20220130_113047.jpg (828x809, 72.33K)